Těhotenství bez bolesti zad

Rubrika: Těhotenství

S bolestí zad v období těhotenství bojuje každá druhá maminka. Dodatečná kila, přenesení středu rovnováhy, neaktivní životní styl, také špatná pozice těla během spánku jsou hlavní příčinou bolestí.

Úlevu a rychlou pomoc může přinést těhotenský polštář, který byl navržen speciálně pro potřeby budoucích maminek. Díky polštáři hlava a záda jsou správně podepřené, koleno je umístěno výše, čímž se odlehčí bedernímu svalstvu a páteři. Tvar polštáře vás přímo vybízí přijmout správnou pozici na boku (nejlépe na levém). A efekt nastupuje rychle. Již po několika nocích problémy prostě mizí.

Těhotenský polštář Motherhood poskytuje oporu celého těla – od hlavy, přes bříško a zejména oporu páteře. Nejdelší část polštáře podpírá záda a přináší tak úlevu od bolesti zad. Těhotenský polštář je perfektní oporou zad a ramen také při kojení, kdy poskytuje komfort nejen mamince, ale i miminku. Těhotenské polštáře Motherhood a výbavičku pro miminko najdete na www.motherhood.cz.

motherhood_pr

Napsal/a: Motherhood

Toto taky stojí za přečtení!

Nevítaní hosté v ústní dutině

Malé oválné vřídky trápí až 25 % populace. Objevují se v ústech nečekaně, ale ti z vás, kteří se s afty

Čtu dál →

Pořízení tažného zařízení je snadné a cenově výhodné

Disponovat vozem bez tažného zařízení není žádný hendikep, jak by se mohlo zdát. Pokud potřebujete využívat přívěsný vozík, karavan, nosič

Čtu dál →

Cyklistické dárky pro malé i větší cyklisty

Máte doma nadšeného cyklistu a nevíte, co mu pod stromečkem udělá největší radost? Podobným problémem se rok, co rok

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (2 vyjádření)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist