Obrázková škola

Rubrika: Základní školy

Obrázková škola, kartičky Vašim dětem – to jsou tisknuté laminované kartičky a další materiály s obrázky, které slouží nejen dětem se speciálními vzdělávacími potřebami. V nabídce naší firmy je více než 400 výukových pomůcek vhodných pro děti od dvou zhruba do deseti let. Naše produkty jsou na trhu už 7 let, setkávají se s kladnými ohlasy rodičů, pedagogů, logopedů a dalších. Na celém výrobním procesu se podílí zaměstnanci se zdravotním postižením v chráněné pracovní dílně.

S blížícím se začátkem školního roku jsme pro naše zákazníky připravili slevovou akci. Vybrali jsme celkem 15 výrobků, které přijdou vhod školákům, kteří navštěvují první stupeň základní školy.

Domečky – slovní druhy

10 domečků se slovními druhy umožní roztřídit až 230 kartiček, skvělá pomůcka, se kterou se dětí učí pracovat samostatně. V domečku je možné třídit kartičky do dalších kategorií, např. podle osoby, času, rodu.

Matematika s kolíčky

Kartičky s kolíčky jsou oblíbenou pomůckou v našem e-shopu. Úkolem je označit správnou barvou číslo, které chybí v tabulce příkladů. Po otočení si pak můžeme zkontrolovat správnost řešení.

Domino – násobilka

Jak jednoduše a hravě zopakovat násobení čísly 1-5? Pomůže vám naše dominová násobilka.

Rozvrh hodin se suchým zipem

Za pomoci 60 kartiček vytvoříte přehledný týdenní rozvrh, který dětem pomůže zorientovat se ve svých povinnostech a naplánovat si aktivity na volný čas.

Objednejte si vybrané produkty se slevou 25 % a připravte se na následující školní rok.

Dále Vám přinášíme Speciální výhodný balíček se slevou 30 % – balíček obsahuje magnetickou tabuli a mnoho kartiček, s kterými vytvoříte celý týdenní režim dítěte.

V současné době připravujeme nový katalog našich produktů pro rok 2018/2019. Máte možnost si objednat jeho tištěnou podobu, kterou můžete zdarma očekávat ve vaší schránce už začátkem září 2018.

https://docs.google.com/forms/d/1lt8IiA9R3T6YgjWrVbXStPTsfPwxw4h8HektyBNJeXo/edit

Pokud byste si raději naše produkty prohlédli „naživo“ nabízíme i možnost prezentace našich výrobků přímo u Vás ve škole nebo organizaci. Stačí vyplnit formulář a my už za Vámi přijedeme a pomůcky a kartičky vám předvedeme.

Sledujte i náš facebook, kde každý měsíc probíhá soutěž o věcné ceny nebo slevové kupony.

Napsal/a: PR článek

Toto taky stojí za přečtení!

Kam s dětmi za lyžováním? V italském středisku Passo Tonale děti milují!

Italové děti milují, to je obecně známo. A udělají pro ně první poslední. Lyžařské středisko Passo Tonale vás o

Čtu dál →
Jak dětem ulevit od ucpaného nosu

Jak dětem jednoduše ulevíte od ucpaného nosu

Milé maminky, jsou Vaše děti často nachlazené? Teče jim z nosu, v noci mají ucpaný nos a těžce se jim dýchá? Pomozte

Čtu dál →

Môžem dať dieťatku jesť hocičo?

Môžem dať dieťatku pribináčika? Alebo zákusok? Alebo kupovanú nočnú kašu? V mamičkovských internetových skupinách sa pravidelne objavujú otázky, či to alebo

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist