Jak nastoupit do školky bez slziček?

Rubrika: Předškolní vzdělávání, Výchovné tipy, Vývoj a výchova předškoláka

Srpen se překulil do své druhé půlky a začátek září se nezadržitelně blíží. Pokud se i vám začíná svírat žaludek nervozitou, jak zrovna váš brouček zvládne nástup do školky, zbystřete 😉

Ať už to bude jedno velké poprvé, nebo se budete do školky jen vracet po prázdninách, mohly by se vám hodit užitečné tipy, jak to zvládnout co nejvíc v klidu a pohodě.

Na čtvrtek 25. srpna je připraveno nové vysílání s Katkou Královou na téma Jak nastoupit do školky bez slziček.

Zítra to bude rok, co jsem vás zvala na jeho loňskou verzi, která se u rodičů setkala se spoustou příznivých reakcí. Letos navíc máte možnost si workshop projít kdykoli během dne. Záznam vysílání bude k dispozici od 8 hodin až do půlnoci.

Jak se nastupovalo do školky vloni?

Vloni se na workshop přihlásilo celkem 7.351 rodičů a Katka spolu s nimi vyhlásila válku všem traumatům z nástupů do školky. A to jak u dětí, tak u rodičů. Protože ruku na srdce – často jsou to právě rodiče, kdo mají ze zahájení školkové docházky větší obavy. Ty se pak na děti přenášejí a na problémy je zaděláno.

Když se dívám do svých poznámek z loňska, říkám si, jak se to všechno do jednoho vysílání mohlo vejít.

  • Katka vysvětlila, na čem závisí, jak to začátkem září bude ve školce probíhat.
  • Dopodrobna rozebrala nefunkční strategie, které pohodovému nástupu do školky zasekávají největší ránu.
  • Nakonec nabídla jednoduché řešení se 4 tipy, jak nástup do školky (a třeba i školy) zvládnout.

Sama jsem zvědavá, jak bude vysílání probíhat letos, co v něm bude nového a co Katka vysvětlí zase z trošku jiného úhlu. I když se nás už nástup do školky několik let netýká, dívat se budu s vámi 😉 Zase si z toho nějaký poznatek pro sebe vyzobnu 😉

 

Účast na vysílání může být trojitá výhra

Výhra č. 1: Dozvíte se, jak zvládnout to, čeho se spousta rodičů obává – nástup do školky.

Výhra č. 2: Pokud se přihlásíte po kliknutí na libovolný odkaz v tomto článku, budete automaticky zařazeni do soutěže o humornou knížku Kdybych já byl dospělý.

Výhra č. 3: Všichni, kdo do soutěže vstoupí nejpozději 25. srpna ve 12 h, dostanou pokyny k účasti na navazující soutěži o Cesty formana Šejtročka.

Hodí se vám některá z nich?

Pak neváhejte a přihlaste se na vysílání radši teď hned →

jak do školky pláče ve školce pláč ve školce dítě pláče ve školce nástup do školky pláč nástup do školky v průběhu roku ve školce se nezapojuje ve školce nejí ve školce nemá kamarády ve školce nechce jíst dítě ve školce neposlouchá neposlouchá ve školce dítě ve školce zlobí zlobí ve školce nechce chodit do školky dítě školkou povinné musí dítě do školky kdy musí dítě do školky co musí umět do školky ve školce se počůrává seznamování ve školce do školky od 2 let nástup do školky nemoc do školky ano či ne nemá rádo změny ve školce nespolupracuje nespolupracuje ve školce dítě nemá kamarády ve školce dítě do školky při rodičovské dítě do školky při mateřské dát dítě do školky nebo ne dát dítě do školky dítě ve školce brečí brečí ve školce brečení ve školce mš mateřská školka mateřské školky hlídání dětí školka montessori školka školky školkovné školička zápis do mš lesní školky zápis do školky kapsář do školky soukromá školka internetová školička lesní školka praha firemní školky waldorfská školka montessori školka praha školka montessori zástěrka do školky první den ve školce hry pro děti ve školce šikana ve školce veselá školka lesní mateřská školka soukromé školky soukromé školky praha nástup do školky dítě nechce do školky kdy dát dítě do školky nechce do školky kdy dát dítě do školky přihláška do mš zápisy do mš mš škola hrou zdravá školka děti ve školce učitelka ve školce počůrávání ve školce hodnocení školek top školky seznam školek kdy do školky jak připravit dítě na školku jak připravit dítě do školky jak zvládnout nástup do školky do školky

Toto taky stojí za přečtení!

Jak si s dětmi užít jarní prázdniny?

Jarní prázdniny jsou již v plném proudu a právě toto období je ideálním časem, během nějž by si měli udělat volno také

Čtu dál →

10 tipů, jak dodržet novoroční předsevzetí

Nalezení rovnováhy při plánování novoročních předsevzetí je důležité. Je potřeba si dát dost velké cíle na to, aby se

Čtu dál →
jak být skvělá máma

5 tipů, jak být skvělou mámou

My mámy máme takovou zvláštní schopnost. Ať děláme, co děláme, máme aspoň jednou za čas pocit, že toho není

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist