Motivační karty nejen pro nás

Rubrika: Partnerství a vztahy v rodině, Výchovné tipy

Máme s mužem čtyři syny a už dlouho jsem hledala hru nebo inspirační karty, které bychom mohli dlouhodobě používat. Chtěla jsem, abychom si díky nim začali znovu všímat věcí a lidí kolem sebe. Abychom se znovu začali radovat z drobností, jako je třeba východ slunce nebo úsměv, který někomu vykouzlíme na tváři.

Karet jsme nakoupili hodně, ale ani jedny nesplňovaly to, co jsem si představovala. Rozhodla jsem se proto vyrobit karty vlastní.

Rozhlédni se kolem sebe

Naším cílem je dát nám všem něco, co nás donutí zvednout hlavu od mobilních telefonů, abychom se rozhlédli a začali zase vnímat svět kolem sebe všemi smysly. Něco, co nás donutí nejenom přemýšlet, ale i konat. Jít a zkusit dělat věci jinak… S láskou v srdci, s úsměvem na tváři a s otevřenou myslí.

Jaké karty vlastně jsou

V balíčku najdete 54 motivačních karet, na kterých jsou jednoduché úkoly. Ty vás donutí přemýšlet jinak o běžných věcech.

Jsou to úkoly, které zlepší vaše vztahy s ostatními. Můžou být inspirací k různým, možná už zapomenutým, aktivitám. Najdete v nich i kreativní úkoly, které probudí vaši fantazii. Nebo úkoly, díky nimž najdete novou cestu sami k sobě.

Všechny úkoly jsou tak snadno splnitelné, že to zvládne předškolák, školák, otrávený puberťák, maminka, upracovaný tatínek, unavená babička i děda, kterému se do toho vůbec nechce.

Karty budou tištěné na křídovém papíru a zalakované karetním lakem tak, aby vydržely všechny vaše akce a dělaly vám jen radost. Balené budou v plátěném pytlíku (papírová krabička nikdy nevydrží).

… nechte se překvapit

Nechte se překvapit, co zrovna vám katry přinesou. Karty už vyzkoušeli lidé, kteří je chtěli hned (nechtěli čekat na tištěnou verzi), třeba Lenka…

Jaký bude váš příběh inspirovaný našimi kartami?

Kdo jsme?

Jsme tak trochu nenormální rodinka. Máma, táta, čtyři kluci a dva psi. Kluky vzděláváme doma a všechno děláme po svém, bez ohledu na názory okolí. Snažíme se žít život tady a teď. Užívat si každý den, bez ohledu na to, jestli se daří nebo ne. Každý den se učíme hledat ve všech okamžicích sklenici poloplnou …

O našem domácím vzdělávání (a nejen o něm) píšu blog, na kterém sdílím naše radosti a starosti.

Náš společný život byl pro mě při tvorbě karet inspirací.

Proč to děláme?

Karty původně vznikly v online verzi a mě mrzí, že jsou v téhle formě pro spoustu lidí „nepohodlné“ (nemají barevnou tiskárnu, čas na vyrábění, nejsou zruční, chtějí karty jako dárek nebo se jim jenom nechce…).

Rozhodli jsme se tedy, že vyslyšíme prosby a vytvoříme karty v tištěné verzi.

Vybrat peníze na grafickou úpravu, samotný tisk karet, výrobu sáčků a vše ostatní kolem přes HIT HIT nám přišlo jako nejlepší cesta. Všechny peníze, které od vás vybereme budou použity na tisk a distribuci karet. A nejen to, budeme díky nim šířit mezi lidi úsměvy, lásku a radost, a to stojí za to.

A proč HIT HIT?

Co je to HIT HIT a proč jsme se rozhodli spustit předprodej zrovna tam…?

To je otázka, která ke mně přichází z různých směrů.

Tak tady je odpověď…

Dlouho jsem váhala a s Davidem jsme probírali možnosti, jak to zvládnout. Co si budeme povídat, je to docela risk…

Nejdřív proběhla jednání s tiskárnou, tady to půjde.

Teď ještě pořešit financování. Pro Vás i pro nás nejméně riskantní nám přišel předprodej formou projektu na HIT HITU… Proč?

Protože, když se cílovou částku povede vybrat, tak získáte super odměny včetně karet za zvýhodněnou cenu. No a když se to nepovede, tak se peníze vrátí k vám a my to zkusíme jinak, …pomaleji.

Odměn je tam celá škála – od „symbolické“ stokoruny až po generálního sponzora projektu…Tak si každý může vybrat podle přání a možností.

HIT HIT je vlastně jen zastřešující platforma, na které předprodej probíhá.

Podpořit náš projekt můžete do 22. listopadu tady >>

Za vaši podporu děkujeme z celého srdce

Toto taky stojí za přečtení!

Jak dětem ulevit od ucpaného nosu

Jak dětem jednoduše ulevíte od ucpaného nosu

Milé maminky, jsou Vaše děti často nachlazené? Teče jim z nosu, v noci mají ucpaný nos a těžce se jim dýchá? Pomozte

Čtu dál →

Môžem dať dieťatku jesť hocičo?

Môžem dať dieťatku pribináčika? Alebo zákusok? Alebo kupovanú nočnú kašu? V mamičkovských internetových skupinách sa pravidelne objavujú otázky, či to alebo

Čtu dál →

Hravé kostky: Objevte říši kouzel i pestré barvy globálního světa

Na začátku byla… kostka. Ale nebyla obyčejná. Za vším stojí Dán Öle Kirk Christiansen. V roce 1932 zakládá firmu Lego,

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist