Na muzikály Divadla Kalich o víkendech vlakem zdarma!

Rubrika: Aktuality, Filmy, hudba, divadlo pro děti, Tipy pro rodinu

Prestižní divadelní scéna v samotném centru Prahy Divadlo Kalich přichází s ojedinělou akcí, s jakou se žádné jiné divadlo dosud neblýsklo. Všem mimopražským divákům nabízí jízdenky zdarma na vlak Českých drah k nákupu vstupenky na víkendová muzikálová představení, konaná v měsících květnu až září 2016.

Zcela zdarma se tedy dostanete ze svých domovů tam i zpět a navíc si v našem hlavním městě můžete přijít k dalším zážitkům za výhodných podmínek.

Všechno podstatné najdete na: www.divadlokalich.cz/cestazdarma

Muzikály Divadla Kalich se těší respektu kritiky a diváci se na ně sjíždějí ze všech koutů republiky. Inscenace se opírají o výrazné autorské, režisérské, choreografické osobnosti, zajímavá výtvarná řešení a v neposlední řadě o energii i stoprocentní výkony mladých hereckých talentů.

Kalich uvádí původní české muzikály i světovou klasiku žánru. V období květen až září 2016 se diváci můžou těšit na tituly Atlantida s největšími hity Mira Žbirky, Horečka sobotní noci, elánovský Osmý světadíl, Johanka z Arku, Tajemství, Pomáda, rodinné muzikály Mauglí a Robin Hood i na napjatě očekávanou zářijovou novinku Srdcový král s nejznámějšími songy Elvise Presleyho.

Vlakem zadarmo se zkrátka do Divadla Kalich může na víkendové muzikály vydat každý, z pestré nabídky si vyberou všichni.

banner-korespondence_ceske-drahy

Pozor, soutěž!

Pro dva z vás máme kromě cesty vlakem tam i zpět také po dvou vstupenkách na červnové představení Robin Hood.

Stačí správně odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku a chytře tipovat. Soutěž o 2× 2 vstupenky na představení Robin Hood 3. června 2016 v 19.00 v Divadle Kalich i se zpátečními jízdenkami Českých drah běží do 9. května 2016.

Tip pro ty, kdo naše soutěže ještě moc neznají

  • Než se pustíte do tipování, nahlédněte do vyhodnocených soutěží, v jakých hodnotách se konečné počty tipů pohybují.
  • Počítejte s tím, že jednou denně můžete svůj tip upravit, takže se vyplatí zpočátku tipovat spíš při zemi, abyste měli přehled, jakým tempem tipy do soutěže přibývají.
  • Jednou denně (nad ránem) probíhá kontrola všech tipů, o překročení toho svého budete případně informováni emailem.
  • Aktivní návštěvníci stránek mohou stav svého tipu zkontrolovat kdykoli přímo na soutěžní stránce.

Napsal/a: Divadlo Kalich

Toto taky stojí za přečtení!

Tipy pro péči o pleť: jak se zbavit akné v těhotenství

Jak často přemýšlíte o tom, jak hormony ovlivňují stav vašeho těla? Chápeme, že v běžném životě tomu zvláštní pozornost

Čtu dál →

Zdravé potraviny během kojení vhodné pro maminku i dítě

Kojení je velmi důležitá součást vývoje každého miminka. Prostřednictvím mléka předává maminka svému dítěti potřebné živiny, a proto je

Čtu dál →

Zpříjemněte dětem koupání. Tady je 5 tipů!

Přístup k vodě se u dětí liší podobně jako náhled společnosti na koprovou omáčku. Zatímco jedny nemůžete dostat z vany, druhé

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist