Profi-LACT – Mých 10 miliard pomocníků

Rubrika: PR článek

happyfamilyPro podzimní období je zvláště u dětí typický zvýšený výskyt zdravotních problémů, jako jsou rýma, kašel, záněty středního ucha a nosních dutin. Děti navíc musejí často užívat antibiotika, která mají nepříznivé důsledky na rovnováhu v jejich trávicím sytému. Proto je vhodné v tomto období zařadit do stravy vyšší množství probiotik, jejichž příznivý vliv na imunitní systém je obecně známý.

Co jsou probiotika?

Probiotika jsou definována jako živé mikroorganizmy, které mají příznivý účinek na mikroflóru člověka. Tento příznivý účinek probiotik je podmíněn požitím dostatečného množství živých bakterií. Ve střevech sídlí tisíce druhů bakterií a vytvářejí velmi složité prostředí.  Řada bakterií, které do těla dostaneme, jsou škodlivé a velmi rychle se množí. Pro tělo je důležité, aby se mezi prospěšnými a škodlivými bakteriemi udržovala neustálá rovnováha. Pokud je tělo oslabeno, škodlivé bakterie získají převahu, zrychlí své množení a začnou ohrožovat naše zdraví. Probiotika podporují prospěšné bakterie, pomáhají udržovat zdravou rovnováhu střevní mikroflóry a kontroluji růst nebezpečných střevních mikroorganismů. Není tak zbytečně přetěžován imunitní systém, který se může věnovat potlačování jiných zdravotních rizik. Probiotika prokazatelně dokážou imunitní systém posílit, a učiní tak tělo odolnější proti běžným virózám a chřipkám.

Podle čeho probiotika vybírat?

Účinným zdrojem probiotik jsou potravní doplňky s definovaným složením. Je vhodné vybírat kvalitnější produkty s vyšším množstvím bakterií a větším počtem obsažených kmenů, kde je mnohem vyšší šance, že organismus potřebné bakterie využije a rychleji se zotaví. Každý z nás má totiž jedinečnou střevní mikroflóru a tělo si samo vybírá, které mikroorganismy přijme a nechá v sobě fungovat.profilact_balance

Novinkou na našem trhu je produkt Profi-LACT. Obsahuje kombinaci 9 vybraných probiotických kmenů v  počtu >10 miliard vitálních mikroorganismů v denní dávce, garantovaném po celou dobu použitelnosti. V přípravku Profi-LACT jsou použity dlouhodobě šlechtěné a vědecky zdokumentované kmeny mikroorganismů od předního světového výrobce. profilact_akutProbiotické bakterie jsou navíc potaženy ochrannou vrstvou, která chrání před nepříznivým kyselým prostředím v trávicím traktu a zaručuje tak jejich vyšší účinnost. Probiotika obsažená v produktu Profi-LACT účinně pomáhají při rekonvalescenci po užívání antibiotik, kdy dochází ke snížení počtu přátelských bakteriálních kmenů. Důsledkem nerovnováhy střevního traktu jsou pak obtíže, jako je průjem, nadýmaní apod.

profilact_detiProfi-LACT je vhodný pro dospělé a děti od 3 let. Speciální složení pro děti od 6 měsíců bez obsahu přídatných látek a aroma má Profi-LACT Pro děti.

Více na www.profilact.cz

Napsal/a:

Toto taky stojí za přečtení!

Odvrátí nachlazení, pomohou při alergiích

Občas to vypadá, jako by se proti nám naše prostředí spiklo: pokud nás zrovna netrápí smogová situace z dopravy, přijdou

Čtu dál →

Recenze: Valentýnka a narozeniny

Ivana Peroutková píše nádherné příběhy pro děti. S jejími knihami se setkávám už poněkolikáté. Její příběhy o Aničce mě velice

Čtu dál →

Leona Kysilková: Chci z kluků vychovat samostatně myslící jedince

Leona se přiznala, že byla policajt a že veškeré snahy o výchovu bez křiku, příkazů, zákazů a uplácení u

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (5 vyjádření)

 • Anonymní

  Dobrý den, já užívám Profilact Balance už asi měsíc a jsem s ním velmi spokojená,koupila jsem ho za 310,- Kč, záleží na každé lékárně,v těch menších je to určitě levnější. :o) jinak malému dávám do jogurtu nebo džusíku Profilact pro děti a chutná mu, hlacně mu to neovlivní chuť a pěkně mi to papká.

 • Profi-LACT Balance cps.60, cena od 320 do 365,- Kč.
  Profi-lact pro děti 10 sáčků, cena cca 150,- Kč.

  My používáme lactobacílky od Swissu (musí být v lednici) a cestovní Valosun Biopron, pro malého od Swissu cherry bonbonky nebo cestovní medvídky Méďa Valosun Biopron s příchutí bílé čokolády. Cenově to vychází myslím tak nastejno.

 • Anonymní

  Koukala jsem na jejich web, ale není tam cena. Tak asi se poptat v lékárně nebo někde na internetu zjistit cenu.

 • znovakova

  Mně to zaujalo taky. Zajímalo by mě kolik to stojí..

 • Anonymní

  Ten produkt se mi líbí. Máte s tím, holky, někdo zkušenost? Vyplatí se to?

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist