Jak poznat kvalitní spodní prádlo?

Rubrika: PR článek
dámské kalhotky - moje-pradlo.cz

Pokud vám jde o pohodlí a zdraví, pak rozhodně při výběru spodního prádla dodržujte 3 základní pravidla. Za prvé kvalitní materiál, za druhé kvalitní materiál, za třetí kvalitní materiál. Ano, základem všeho je, mimo precizního zpracování, především vysoce kvalitní materiál.

Pokud možno, vždy při výběru ideálního spodního prádla v obchodě nebo na eshopu zaměřte svou pozornost na složení tkanin a jejich procentuální poměr. Čím více syntetiky, tím hůře pro naše tělo. Pokud tento údaj u spodního prádla chybí, pak to berte spíše jako varovný signál a obloukem se tomuto spodnímu prádlu vyhněte

Za pořádné kvalitní spodní prádlo je třeba si připlatit, přesto se neorientujte jen podle ceny! Můžete totiž kápnout na spodní prádlo v odpovídající ceně, ale jméno výrobce je pro vás spíše velkou neznámou, než důkazem, že spodní prádlo bude perfektně funkční, pohodlné a precizně šité. Ideální je, pokud spodní prádlo můžete otestovat pohmatem a prohlédnout si švy, které by měly být dokonale zapošité, žádné trčící nitě netolerujte.

Krok špatným směrem rozhodně neuděláte v případě známých světových značek výrobců spodního prádla.

Spodní prádlo Lomar

Jedná se o prémiovou značku spodního prádla, jejíž historie se začala psát nedaleko města Modena již v roce 1971. Tato světoznámá značka spodního prádla, která si zakládá na použití čistě bio přírodních materiálů, patří mezi přední výrobce vysoce kvalitního prádla a je doslova inovátorem v dané oblasti. Spodní prádlo Lomar si zakládá na garanci faktu, že neobsahuje žádné zdraví škodlivé látky.

Se spodním prádlem Lomar se pojí jen samé superlativy, které lze objevit hlavně v hodnocení samotných uživatelů tohoto prádla. Nejvíce se skloňují slova jako vysoce funkční, módní a především elegantní. Komfort a pohodlí u spodního prádla Lomar hraje pro jeho tvůrce hlavní roli. Pokud tedy hledáte ideální kombinaci mezi nositelností a krásou spodního prádla, pak má jméno Lomar.

Nepodceňujte kvalitu spodního prádla

kalhotky - moje.pradlo.czRozhodně není vhodné na kvalitním spodním prádle šetřit. S ohledem na pohodlí a vaše zdraví vám s čistým srdcem poradíme, ať se vyhnete amatérským střihům, zbytečně těsným či robustním gumám či materiálům kde je dominující složkou pružná gumovina.

Neměli byste se ve spodním prádle nadměrně potit, materiál by měl dokonale sát pot, neměl by pouštět barvu, škrabat, řezat a škrtit. Hodně výše zmíněných charakteristik souvisí nejen se samotným materiálem, ale i s vhodným výběrem velikosti a právě již zmíněným střihem, který mají do detailu propracovány právě zkušené výrobní firmy typu Lomar.

Napsal/a: Moje-pradlo.cz

Toto taky stojí za přečtení!

Recenze: Bětka a Vojtíšek – Jak se těšili na Ježíška

Svátkem Tří králů končí kouzelné vánoční období, které jsme si letos s dětmi v MŠ Sluníčko opravdu užili. Ke

Čtu dál →

[Soutěž] Srdce Aporveru

Startujeme další soutěž pro milovníky knih. Tentokrát dostanete vydatnou dávku dobrodružství. Na své si přijdou ti úplně nejmenší, mladší

Čtu dál →

Nevychováváte je stejně! … i když si to myslíte

Tak to prostě je! Můžete se o to snažit sebevíc, ale nikdy nebudete všechny své děti vychovávat stejně.

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist