Smutná postýlka

Rubrika: Příběhy pro děti

To bylo tak. Byla jedna holčička, která vůbec nechtěla spinkat ve své krásné postýlce. Vždy, když jí tam maminka nebo tatínek položili, chvilku bylo ticho, a potom spustila řev.

A tak po mnohém přemlouvání holčičku nakonec vzali a dali jí k sobě do postele. Postýlka na to moc smutně koukala a nevěděla, jak by holčičku přesvědčila, aby jí měla stejně ráda, jako ona ji. A tak zkoušela všechno možné. Nové hračky nad postýlku, nové povlečení se zvířátky, dokonce přemluvila i plyšová zvířátka, aby s holčičkou byla v postýlce. A stále nic. Každý večer se vše opakovalo. Postýlka to už začala vzdávat a byla den ode dne smutnější a taková menší. Nakonec se rozhodla, že půjde k jiné holčičce. Až jí nakonec oslovila bílá plenka pověšená na ohrádce. „Víš ty co, počkej na večer a něco zkusíme,“ řekla plenka. Večer, když přišla maminka a chtěla holčičku dát rovnou do veliké postele, zaškemrala postýlka, aby to s ní ještě jednou, naposledy zkusily. A tak maminka vzala holčičku a dala jí do postýlky. Ta mávla na plenku, která se snesla holčičce na obličejíček a světe div se, holčička usnula spokojeným spánkem. Probudila se až ráno a byla vyspinkaná lépe jak u rodičů. Postýlka přestala být smutná, maminka s tatínkem ospalí a holčička měla vlastní postýlku.

Napsal/a: Marrťas

Toto taky stojí za přečtení!

Nevítaní hosté v ústní dutině

Malé oválné vřídky trápí až 25 % populace. Objevují se v ústech nečekaně, ale ti z vás, kteří se s afty

Čtu dál →

Pořízení tažného zařízení je snadné a cenově výhodné

Disponovat vozem bez tažného zařízení není žádný hendikep, jak by se mohlo zdát. Pokud potřebujete využívat přívěsný vozík, karavan, nosič

Čtu dál →

Cyklistické dárky pro malé i větší cyklisty

Máte doma nadšeného cyklistu a nevíte, co mu pod stromečkem udělá největší radost? Podobným problémem se rok, co rok

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist