O sněhulákovi II.

Rubrika: Příběhy pro děti

Jednoho dne napadla spousta sněhu. Vašík, Pepík a Jindra si vzali saně a šli na nedaleký kopec. „Co kdybychom si postavili sněhuláka?“ navrhl Pepík. A tak se kluci pustili do díla.

Sněhulák se jim opravdu povedl. Jindra doběhl domů pro mrkev a uhlí, a sněhuláka pěkně ozdobili. Pak šli sáňkovat a na sněhuláka uplně zapomněli. Jenže sněhulák je celou dobu pozoroval, a začal jim trochu závidět. „Já bych se tak rád aspoň jednou svezl,“ pomyslel si. Kluci mezitím sáňkovali ostošest, a protože už jim začínala být zima, rozhodli se, že půjdou domů. A jak si tak povídali a smáli se, vůbec si nevšimli, že si tam Vašík zapomněl saně. Sněhulák si toho ale všimnul hned. Počkal, až kluci odešli a hned sednul na saně a frčel z kopce dolů, jak nějaký závodník. Jezdil pořád dokola, až si všimnul, že někdo jde. Vrátil se hned na své místo a uviděl Vašíka, jak se vrací pro své saně.
Od té doby, když nějaký kluk nebo holka zapomněli saně, sněhulák jim je vždycky pohlídal a nezapomněl se přitom taky trochu svést.

Napsal/a: anonymní

Toto taky stojí za přečtení!

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Jak strávit víkend s dětmi v Praze?

Praha je tak kouzelné místo nejen díky své stovce věží nebo památek, ale také proto, že je zde nekonečné

Čtu dál →

Spoření pro děti: jaké máte možnosti?

S novým přírůstkem do rodiny je čas začít myslet na budoucnost. Chcete-li svým ratolestem zajistit lepší start do života, neměli

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist