Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Rubrika: Volnočasové aktivity

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v Praze? Tak to pro vás máme jednu lahůdku. Venkovní únikové hry od Hunter Games.

O co jde a proč je vyzkoušet?

1. Zdravá zábava

Venkovní únikovka se odehrává celou dobu venku. Je to skvělá příležitost vyrazit na čerstvý vzduch. Užít si trochu zábavy a protáhnout u toho tělo i mozek.

Při hře se obvykle ujde pár kilometrů a vyřeší řada úkolů. Obtížnost hry si lze vybrat, takže jsou ideální zábavou jak pro dospělé, tak i pro rodiny s dětmi.

2. Zábava na pár hodin

Klasické únikové hry bývají docela krátké. Ty venkovní nemají žádné limity. Provedou vás příběhem, který je delší a obvykle i mnohem propracovanější. Většinou jde o zábavu minimálně na dvě hodiny, klidně i na mnohem déle, tempo je jen na vás.

3. Skvělé výlety

Chodit jen tak po památkách v novém městě? Tohle už je dávno překonané. S únikovou hrou v Praze od Hunter Games můžete nová města poznávat úplně jinak. Se zábavným příběhem a se skvělou trasou.

4. Žádné propadlé rezervace

Určitě to znáte. Lidé pořád něco ruší a rezervace propadají. Ne u venkovních únikovek. Nedělají se žádné rezervace, takže ani nehrozí, že propadnou peníze. Na odehrání hry máte od zakoupení většinou několik měsíců, nic neřešíte dopředu a je jen na vás, kdy začnete.

5. S počtem hráčů klesá cena

Venkovní úniková hra se kupuje jako celek. A kolik vás bude v týmu, to je jen na vás. Čím víc lidí si dělí účet, tím levnější je hra pro každého z nich.

6. Spolupracuj nebo soupeř

Váš tým může spolupracovat a snažit se být nejlepší v porovnání s jinými týmy. Ale taky můžete udělat víc týmů a soupeřit o ten nejlepší mezi sebou. Obojí je úplně jiná zábava a obojí stojí za to.

7. Společné zážitky

Co spojuje víc než zábava a smích? Venkovní únikovka je zkrátka něco, co vás ještě víc spojí.

Zahrajte si venkovní únikovou hru s Hunter Games

Není totiž hra jako hra. Na stránkách Hunter Games najdete spoustu recenzí hráčů, takže i díky tomu hru vyberete opravdu dobře. Navíc máte na výběr mezi velkým množstvím různých žánrů – od hororových detektivních únikovek po poznávací audioprůvodce.

Tak si pojď zahrát, nejlepší únikovka v Praze už na tebe čeká.

Napsal/a: Hunter Games

Toto taky stojí za přečtení!

Kam s dětmi za lyžováním? V italském středisku Passo Tonale děti milují!

Italové děti milují, to je obecně známo. A udělají pro ně první poslední. Lyžařské středisko Passo Tonale vás o

Čtu dál →
Jak dětem ulevit od ucpaného nosu

Jak dětem jednoduše ulevíte od ucpaného nosu

Milé maminky, jsou Vaše děti často nachlazené? Teče jim z nosu, v noci mají ucpaný nos a těžce se jim dýchá? Pomozte

Čtu dál →

Môžem dať dieťatku jesť hocičo?

Môžem dať dieťatku pribináčika? Alebo zákusok? Alebo kupovanú nočnú kašu? V mamičkovských internetových skupinách sa pravidelne objavujú otázky, či to alebo

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist