Cyklistické dárky pro malé i větší cyklisty

Rubrika: Volnočasové aktivity

Máte doma nadšeného cyklistu a nevíte, co mu pod stromečkem udělá největší radost? Podobným problémem se rok, co rok trápí spousta rodičů. Proto jsme dali dohromady seznam těch nejlepších dárků pro malé cyklisty ve věku od šesti do patnácti let.

Cyklo dárky pro malé žáky

O tom, jak vybrat první šlapací kolo už jsme psali. Čerství školáci však odrážedlům i kolům pro nejmenší nenávratně odrostli. Nemáte ještě dostatečně velké kolo, které vydrží dalších pár let?

Pak je první dárek jasný!

Na jízdní kola pro děti na prvním stupni se specializuje např. značka Superior. Její dětská kola jsou vhodná pro děti do 135 centimetrů výšky a k tomu jsou skutečně stylová, takže váš potomek s takovou parádou jistě před kamarády a spolužáky zaboduje!

Ke kolu nesmí chybět ani zvonek.

Zvonek je super dárek, je nejen užitečný, ale pokud vyberete zvonek se stylovým motivem, vašeho potomka zaručeně potěší! Výběr dětských zvonků je skutečně pestrý, vybírat můžete mezi slonem, žábou a desítkami dalších motivů, každý si tak přijde na své.

Podobnou radost mohou udělat také stylové dětské rukavice na kolo. Přestože se jedná o „měkouše“, zároveň je to dárek, u kterého se můžete vyblbnout po stránce jejich vzhledu. Rukavice v sobě spojují jak svou užitečnost v podobě ochrany rukou před otlačeninami od řídítek a odřeninami při pádu s originálním stylem navrženým pro děti, které chtějí udělat dojem.

Cyklo dárky pro odrostlejší děti i puberťáky

Se staršími dětmi je to trochu náročnější. Už si rády vybírají oblečení i doplňky samy. Trefit se do jejich vkusu je téměř nemožné. Využijte chvilku, kdy má vaše dítko dobrou náladu a proberte s ním, co by si přálo, co se mu líbí a co „frčí“ mezi kamarády. Pak budete například vědět, jaký motiv by, ať už na triku, cyklolahvi nebo brašně na kolo, neměl chybět. A pokud se i přesto netrefíte, řada obchodů nabízí možnost prodlouženého vrácení zboží až do půli ledna.

Helma na kolo může být trochu oříšek. Jedná se spíš o užitečnou věc a v jistém věku nad ní děti trochu krčí nos, protože chtějí být hlavně cool a in. Proto je důležité pod stromeček vybrat takovou helmu, která dítěti nejen perfektně sedne, ale ještě z něj udělá frajera, takže ji děti budou nosit s radostí.

Pokud váš potomek už odrostl dětskému kolu, novým kolem samozřejmě uděláte radost největší.

Nezapomeňte ani na nezbytnosti

Nikdo, a už vůbec děti, nechce pod stromečkem najít věci ze škatulky „užitečné“. Výjimkou proto není ani případ, že se jedná o nezbytné věci ke kolu jako je světlo nebo lahev. Či ještě hůř „měkouš“… S těmi nejspíš opravdu tolik nezabodujete. Přesto byste je měli k ostatním dárkům přibalit. Jen pro jistotu, abyste věděli, že až vaše dítě usedne na kolo, nebude mu nic chybět.

Takže, co jsme nezmínili, a přesto byste měli dětem pořídit?

  • Funkční oblečení v křiklavých barvách, aby mohli jezdit i v chladnějších měsících.
  • Pro starší děti nářadí na cesty, aby se včas naučily kolo samy opravit.
  • Osvětlení na kolo pro větší bezpečnost.
  • Pro jistotu také hustilku.
  • Stylovou lahev na vodu.
  • Zámek a stojánek na kolo.

S takovou výbavou se už nebudete muset bát ani mladšího puberťáka pustit na cyklovýlet o samotě či s přáteli.

Napsal/a: PR článek

Toto taky stojí za přečtení!

Hravé kostky: Objevte říši kouzel i pestré barvy globálního světa

Na začátku byla… kostka. Ale nebyla obyčejná. Za vším stojí Dán Öle Kirk Christiansen. V roce 1932 zakládá firmu Lego,

Čtu dál →

Ta nejmenší miminka cítí lásku skrze dotek

Něžný dotek je nesmírně důležitý pro vytváření vzájemného vztahu rodiče s miminkem. Novorozenci ještě nemají plně vyvinutý zrak a o

Čtu dál →

Jak vybrat postel do dětského pokoje?

Výběr postele je jedním z nejdůležitějších rozhodnutí při zařizování dětského pokoje. Pokud má dítě ničím nerušený a kvalitní spánek,

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist