Pořízení tažného zařízení je snadné a cenově výhodné

Rubrika: Cestování

Disponovat vozem bez tažného zařízení není žádný hendikep, jak by se mohlo zdát. Pokud potřebujete využívat přívěsný vozík, karavan, nosič na kola nebo cokoliv jiného, můžete si tažné zařízení jednoduše dodatečně pořídit. Jeho nákup není drahý a jeho instalace není náročná.

Když se pořizuje nové auto, tak se řidiči koukají na celou škálu věcí, na motorizaci, vzhled karosérie, airbagy, interiér, elektroniku ve voze a celou škálu drobností. Málokdo pomyslí na to, jestli má vůz tažné zařízení nebo ne. Často si řidiči vůz pořídí a následně si uvědomí, že je pro ně tažné zařízení důležité. Díky možnosti dodatečné instalace nejste nijak omezeni a tak si můžete tažné zařízení dopřát a plně ho využívat.

Pokud tažné zařízení potřebujete, obraťte se vždy na Tažné Rameder, experta na tažná zařízení, u kterého si můžete online objednat jak tažná zařízení, tak i elektropřípojky a střešní nosiče. Pokud jste podobný sortiment ještě neobjednávali, nemusíte se bát, že byste ho vybrali špatně, na webu je totiž přehledný konfigurátor, ve kterém stačí vyplnit značku výrobce, model a typ vozidla. Následně se vám už zobrazí vhodné produkty pro váš vůz. Eshop má garanci nejnižší ceny a disponuje pouze produkty od renomovaných značek.

Výběr tažného zařízení zajisté zvládnete

U každého produktu nechybí podrobný popis a důležité technické informace, jako je typ zařízení, výrobce, varianta zařízení, svislé zatížení, tažná kapacita a další. Na webu si můžete dokonce i stáhnout návod k montáži. Jelikož se Rameder soustředí na nejlepší značky (jako Bosal, Brink, Oris nebo Westfalia) a nabízí je za nejlepší ceny, nevyplatí se nakupovat tažná zařízení v autoservisech.

Pokud jste tažné zařízení ještě nevybírali, měli byste vědět, že existují 3 základní varianty a sice pevné tažné zařízení, odnímatelné tažné zařízení a otočné tažné zařízení. První varianta je dobrá, pokud potřebujete používat tažné zařízení neustále, druhá varianta je vhodná pro uživatele, kteří ho potřebují jen občas. K tažnému zařízení je vždy vhodné pořídit také vhodnou elektrosoupravu. Můžete si vybrat mezi 7 a 13pólovými elektropřípojkami. 7pólové se často používají pro tahání malých přípojných vozíků. 13pólové jsou standardem a dodají volitelnou možnost konstantní dodávky energie do tažného zařízení.

Řada příslušenství

K tažným zařízením se vztahuje i celá škála příslušenství, které si můžete a webu za výhodné ceny pořídit. Patří sem třeba kryt kulového čepu, ten elegantně zakryje kulový čep vašeho tažného zařízení a postará se, aby byl v čistotě a ochránil se před celou škálou vlivů. Pokud nebudete mít pevné tažné zařízení, ale odnímatelné tažné zařízení, bude se vám hodit sáček na uložení odnímatelného kulového čepu, postará se o jeho uložení, aby nezašpinilo vůz. Pořídit můžete také záslepky pro BMC/BMM a BMA systém, sadu šroubů pro výměnný systém, mezidesku pro
přírubový čep, univerzální přírubový čep na 2 otvory, univerzální přírubový čep na 4 otvory, univerzální nástupní schůdek pro tažné nosníky a mnoho dalšího.

Místo na střeše

Jak již bylo zmíněno, eshop se specializuje nejen na tažná zařízení, ale také na kvalitní střešní nosiče, které můžete také vyhledávat s pomocí konfigurátoru. Společně s tažným zařízením bude vaše auto schopno uvézt podstatně více nákladu něž dříve. Střecha vozu nabízí velké množství prostoru a oceníte to nejen při přepravě nábytku nebo kufrů, ale ocení to hlavně aktivní lidé. Střešní nosiče vám umožní přepravovat lyže, jízdní kola, ale také střešní boxy a mnoho dalšího.

Na webu najdete i kompletní informace ke vhodnému výběru a pokud budete potřebovat poradit, neváhejte se na eshop Tazne-rameder.cz obrátit.

Napsal/a: Tazne-rameder.cz

Toto taky stojí za přečtení!

Kam s dětmi za lyžováním? V italském středisku Passo Tonale děti milují!

Italové děti milují, to je obecně známo. A udělají pro ně první poslední. Lyžařské středisko Passo Tonale vás o

Čtu dál →
Jak dětem ulevit od ucpaného nosu

Jak dětem jednoduše ulevíte od ucpaného nosu

Milé maminky, jsou Vaše děti často nachlazené? Teče jim z nosu, v noci mají ucpaný nos a těžce se jim dýchá? Pomozte

Čtu dál →

Môžem dať dieťatku jesť hocičo?

Môžem dať dieťatku pribináčika? Alebo zákusok? Alebo kupovanú nočnú kašu? V mamičkovských internetových skupinách sa pravidelne objavujú otázky, či to alebo

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist