Utajená milionářka!

Rubrika: Od srdce i od plic

1102979_its_all_about_the_money…ale dobře to maskuji, nechci totiž v druhých vyvolat závist. Už je to už pár let, co docela často vyhrávám různě vysoké částky. Většinou v řádech desítek tisíc eur. Dříve to bylo posíláno poštou a nyní na emailovou schránku. Když svou schránku otvírám, často se alespoň z jedné zprávy dozvídám, že jsem opět vyhrála. Mám prostě kliku…

Ten nejčerstvější mi oznámil, že moje e-mailová adresa byla vylosována v jakési loterii (úžasné, nikam se nehlásíte, a přesto vás vyberou) a teď mi patří částka 850 tisíc eur. Tyhle zprávy chodí nejčastěji v angličtině. Někdy ale dorazí i cosi, co se tváří jako čeština po nájezdu barbarů. Ve skutečnosti je to dílo automatického překladače, alespoň se člověk pobaví.
Podmínka pro udělení této výhry obvykle bývá jediná – zvednout telefon a zavolat na uvedené číslo, zadat svůj kód a kontaktní údaje. Jenže tady je zakopaný pes. Svou výhru jednoduše provoláte a ani nevíte, jestli vám vůbec dorazí.

Pokud vaše e-mailová adresa nevyhrává tak často, jako ta moje, nezoufejte. Objednejte si třeba jen něco malého z toho správného e-shopu. Dokonce stačí jen jediná objednávka a už získáváte výhody stálého zákazníka. Můžu vám zaručit, že budete skvělé ceny vyhrávat alespoň jednou měsíčně.

Já už bych si mohla otevřít prodejnu s elektronikou. Dostávám televize, skvělé hodiny, mobilní telefony, notebooky, už mám šest luxusních vozů a sem tam vyhraju 50 až 300 tisíc eur. A jsem tak velkorysá, že si ani jedinou svou výhru nikdy nevyzvednu.

Ptáte se proč? Nejsem přece včerejší a vím, že i tady jsou takové malé poznámky pod čarou, které skoro nikdo nečte. Buď to dopadne tak, že si přečtete, že vám výhra bude udělena v případě, že odpovíte jako první na tuhle skvělou nabídku a k tomu si objednáte nové zboží z přiloženého katalogu v hodnotě 3999 korun českých a hodíte to tedy všechno do odpadků.
Nebo se vám v katalogu něco zalíbí a objednáte si to zkrátka jen proto, že to vážně chcete – tady alespoň není co ztratit.
A nebo tomu uvěříte. Dnes se necháte zlákat vidinou plazmové televize, příště novým automobilem a pak pro změnu výhrou 100 000 eur. A tak objednáváte, objednáváte a objednáváte, ale najednou zjistíte, že výhra nikde a vy jste na mizině.

Na mě se zkrátka sype jedna výhra za druhou. Jen v té Sportce to ne a ne vyjít. A jak jste na tom vy, jste také utajení milionáři?

Napsal/a: Králíček4

Toto taky stojí za přečtení!

Jak vybrat přebalovací tašku na kočárek

Čekáte miminko a hledáte tašku na kočárek? Co všechno byste měli v takovém případě zvážit a proč maminkám nestačí

Čtu dál →

10 pravidel, jak oblékat děti v zimě

Venku přituhuje, nejen na horách napadla sněhová pokrývka. Zatímco my poznáme, kdy je nám zima nebo naopak příliš teplo

Čtu dál →

Tipy, jak zabavit děti na zahradě v zimě i v létě

Zahrada je pro děti osobitým útočištěm, kde mohou stále něco nového objevovat. Stačí pár vychytávek, nezbytných komponentů i vhodný

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (18 vyjádření)

 • semelka

  Tak já jsem nikdy nic nevyhrála … jen mi vždycky chtěli prodloužit můj penis 🙁

 • Anonymní

  nemám jiné východisko. Jestli někdo můžete jen trochu pomoci mladé rodině která chce konečně začít normálně žít, tak to prosím udělejte. Budeme nesmírně vděčni za jakoukoliv částku. Ještě jednou děkuji každému kdo se slituje. Krásný den. č.ú. 2100147025/2010

 • Králíček4
  Králíček4

  To zrovna nevím,ale před dost dlouhou dobou už jsem to uveřejňovala i v nějakém časopise.

 • Anonymní

  Není tohle z ženy-in?? Před nedávnem jsem to tam četla…

 • Dámy, tak v tomhle já nikdy nejdu. Vyhazuju, nečtu, neřeším.

 • Petra Vymětalová

  Zrovna nedávno mi po dlouhé době zase takový dopis s informacema o výhře přišel. Protože holky pořád posílají nějaké dopisy, hodily se odpovědní obálky. Obálku „NE“ jsme napěchovaly obrázkama a poslaly :-)) Holky měly radost, že můžou poslat opravdický dopis a samy si ho hodit do schránky. Takže až příště nějaká neuvěřitelná nabídka přijde, my to zužitkujeme :-)))

 • Mě se náhodou článek od králíčka líbil a ráda si přečtu, co kde kam chodí, žádná diskuze není zbytečná 🙂
  Mě nic nevytáčí, jednoduše mažu…

 • valaska

  Taky se připojuji k utajeným milionářkám.Nejvíce mně vytočilo,když přišla téměř zaručená výhra na jméno mého manžela,který byl v té době již 11 let po smrti.

 • Já jsem to dostala také. Vůbec bych se tím nevzrušovala, zbytečná diskuze!!!!

 • Králíčku, to je ale veselý článek :-))

  Tak mě nic takového na poštu nechodí a když už něco příjde, právě v angličtině, rovnou to bez otevření hážu do koše. Jěště, že si nic v e-shopu neobjednávám, vůbec tak nějak nevyužívám internet k nakupování 🙂
  Já jsem vyhrála, jen tak na okraj, jednou na plese, prasečí hlavu, co s ní, žejo…ale jsem jako ty, nejsem včerejší 🙂

 • Králíček4
  Králíček4

  Tedy ani se nestačím divit kolik je mezi námi milionářů.

 • Anonymní

  Já to znám taky,co jen s tím vším dělat?
  Nic.Nikdy jsem se o nic nehlásila.

 • PAT

  Jó, ten pocit znám, jsme milionáři. Buďto to chodí na manželův mail nebo poštou. Z výběru jsem si nikdy nic neobědnala a taky mi došly listiny. Jednou nás známí pozvali na ples a tam jsem vyhrála asi 7 cen včetně hlavní. A tím to taky skončilo.
  Takže na meil neodpovídat a ty obálky pálím, aspoň nás to ohřeje a nebo do sběru tam vyhrála ve škole synova třída a to je prvňáček. Aspoň dobrý miliónový pocit z dobře vykonané práce.

 • Lussy

  Králíčku,
  jsem na tom stejně, naprosto.
  Ale maželův děda se stal asi před 3 lety taky málem milionářem,ale mnohem rafinovaněji.

  Přišel mu domů normální dopis, s hlavičkou, od nějkaého JUDr., že zastupuje nějakou švýcarskou banku, že tam jsou konta Židů, kteří zemřeli v koncentráku a ty peníze tam stále leží a banka se rozhodla vypátrat dědice těch peněz a že jeden majitel konta se jmenoval stejně jako manželův děda. A ať děda doloží, že jeho předek se tak opravdu jmenoval a že byl v koncentráku a že ten JUDR. zprostředkuje za 25 % provizi převod těch peněz ze Švýcarska.

  Děda mi volal celý vyjevený, já po tom začala pátrat a nakonec jsem napsala mail na Českou židovskou obec. Ti mi kupodivu potvrdili, že nejde vyloženě o podvod, protože to ty banky opravdu dělají, ALE vše je zdarma, tenhle právník se chtěl jen přiživit. napsali mi, že jsou rádi že jsem se ozvala a pak v televizi byla o tom reportáž, že upozorňujou lidi, že opravdu na to mohou mít nárok,ale ať nikomu nedávají žádné peníze, ať se obrátí přímo na Židovskou obec…

  Jo abych nezapomněla. Děda si pamatoval, že za války museli dokládat 6 genrací zpátky, že nemají židovské předky, takže žádné dědictví se nekonalo 🙂

 • Taky sem byla mladá-blbá:)))
  Radegas výběr posílal a já objednávala.Jenže bylo to třeba na 3 složenky a mě se to zamlouvalo a ta výhra k tomu….
  No a tak tu mám pár knih /které jsem prolistovala,praktické nechala a při problému v radách hledala/,VHS s přírodou/na jedné jen část,zbytek nenahrán-taková kvalita-zjištěno po roce/,MC kazety opery,country,vážná hudba/to můžu,když je nálada/a tak jsem získávala,platila a nikdy nevyhrála.
  Vlastně vyhrála,když vánoce,narozeniny byli hned byl dárek při ruce:)))

  PS:Mari všimla sis,že většinou vyhrávají Ti kteří to nepotřebují:)))

 • Lien

  Kromě výběru, který mi chodí jako jedné z mála v kraji (jako listonoška vím jak „málo lidem“ chodí) jsem vyhrála akorát dvakrát milion euro, to mi přišlo na email. Taky nereaguju, sportku nesázím, takže ani na nic nečekám.

 • Králíčku, po úvodu jsem si myslela, že jsi opravdu v balíku:)))))
  Moc pěkný článek…….nabídky mi chodí, ale nikdy jsem nereagovala a vesele papírkama topím v krbu……..já si totiž vždycyk všechno poctivě prostuduji, takže vím, že k získání výhry je nějaké, ale……….:))))))
  A sportku dává manžel, zatím žádné výhry, jednou to bylo přes 500 Kč a jinak jen výhra, kterou zase vrazí do nového tiketu s pár sloupečky:)))))
  Já přeji výhry všem, kteří to opravdu potřebuji:)))))

 • Rajka

  Přesně tak,taky si říkám,ano,vyhraju „ale“…
  a dál takové nabídky ani nečtu.Normálně „hodit do koše“
  a je klid.Stejně tak i ankety na pevnou linku.Co tam toho dostanu.Taky to má to jedno slůvko „ale“.Stačí říct,promiňte,nemám čas a jednoduše zavěsit.Za pár dní zase anketa a vyhrála jste…no jo,z telefonního seznamu se dá vybrat jmen,čísel.Třeba jim to u někoho vyjde.Ale u mě né.
  A sportka?Sázím léta stále stejná čísla,někdy to přeci musí vyjít,ale kdy???Zase to „ale“.Sem tam pátá a dál nic.
  Tak ať to vyjde aspoň vám.Květa.

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist