Jak jsem našla Vašeděti

Rubrika: Co, kde a jak na VD, Vaše příběhy

Jedno páteční odpoledne Madle na zádech vyrašila krupička a já jsem začala být čím dál víc nervózní, co teď na víkend budu dělat.
Od kožařky jsem sice nějaké masti měla na její atopickou dermatitidu, ale mazala jsem jen pod kolínkama, kde se občas zpotila a svědilo jí to…

Ale Madla teď měla celý záda slitý a já nevěděla co s tím.

Když Madla na chvilku usnula, sedla jsem k netu … tam se přece dá najít úplně všechno.
Do vyhledávače jsem napsala „Atopický ekzém“ a vyskočilo mi snad stovky odkazů. „Hmmm tak to budu pročítat pěkně dlouho, Madla bude tak desetkrát vzbuzená a já stejně nic nenajdu“ napadlo mě.
Ale byla jsem odhodlaná a tak jsem se do toho se vší vervou pustila. V tom jsem narazila na krátký článek Atopický ekzém, který napsala Catharine 16.1.2005 na VašichDětech. A pod ním spoustu názorů, tipů, rad a vlastních zkušeností od vás všech. Hltala jsem každé vaše psané slovo a potom jsem zavolala manželovi a zaůkolovala ho, aby se cestou z práce stavil v lékárně a koupil modrou indulonu a bílou vazelínu.

Madlenka ještě spinkala a stránky VašeDěti mě úplně vcucly. Našla jsem další články o Atopickém ekzému, třeba od Andrey, Vanduly a dalších z vás.
Ale to zdaleka nebylo všechno. Postupně jsem zjišťovala, že jsem našla prostě skvělé stránky, které jsou každý den jiné a najdu tu spoustu rad, nápadů, tipů, receptů ale i relax.

A od té doby jsem tady, jsem tady s vámi a jsem tady s vámi moc ráda. Díky za VašeDěti, díky za vaše články.

Vzpomínáte si ještě jak jste našli vy VašeDěti???

Napsal/a: Áňa

Toto taky stojí za přečtení!

Kam s dětmi za lyžováním? V italském středisku Passo Tonale děti milují!

Italové děti milují, to je obecně známo. A udělají pro ně první poslední. Lyžařské středisko Passo Tonale vás o

Čtu dál →
Jak dětem ulevit od ucpaného nosu

Jak dětem jednoduše ulevíte od ucpaného nosu

Milé maminky, jsou Vaše děti často nachlazené? Teče jim z nosu, v noci mají ucpaný nos a těžce se jim dýchá? Pomozte

Čtu dál →

Môžem dať dieťatku jesť hocičo?

Môžem dať dieťatku pribináčika? Alebo zákusok? Alebo kupovanú nočnú kašu? V mamičkovských internetových skupinách sa pravidelne objavujú otázky, či to alebo

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (35 vyjádření)

 • Peťka

  Tak jsem náhodou našla tento starší článek. Můžete si tedy i zde přečíst, kdo a jak našel Vašeděti. 🙂

 • Lien

  Já našla VD, když jsem hledala poradny. Mě se nejvíc líbilo, že mi odpoví nejen odborník, ale právě i spousta mamin, které mají zkušenosti nebo svůj názor. Je to fajn a jinde jsem se s tím nesetkala, ale já už ani moc nehledám, jsem tady spokojená.

 • Já VD našla náhodou,když jsem hledala vhodný dárek pro vnoučata.Sice jsem už babička dvou vnoučátek,ale velice ráda si přečtu příběhy mladých maminek.Pro ně je to super pokec a ještě si poradí mezi sebou.Jen tak dál

 • Já jsem hledala očkování proti pneumokokové infekci a už jsem se neodpojila. Je to závislost, ale tolik rad, hezkých článků, vylitých srdíček a kamarádek jsem jinde nenašla.

 • Bramborka

  Já hledala nějaké info o porodnicích a narazila jsem na VD, mám je v oblíbených a všem je doporučuju((-:

 • já hledala nějaké stránky o dětech a jen tak jsem zadala do vyhledavače „vasedeti“ a jsem tu:-))) Od té doby každý den,aspoň chviličku…

 • Já zas vloni hledala radu ohledně Davídka, který začal chodit do školky – měsíc jsme bojovali s pláčem než jsme to vzdali…. letos chodí bez problémů, je v pohodě a já sem chodím už ROK – a je z toho taky docela slušná závislost :)))

 • TaHad

  Já jsem hledala právní poradnu, protože od nás před třemi lety hrozně narychlo odcházel manžel a chtěl, abych vše potřebné sepsala a zařídila než odejde – chtěla jsem mít vše jak má být, abych ho nemusela nikde shánět, odstěhoval se 130 km daleko. Díky poradně jsem všechno v pohodě zvládla a pak jsem se sem začala vracet kdy to šlo.
  Za ty tři roky jsem toho prožila hrozně moc a pokaždé jsem všechno sdílela s VD.

 • bovinkabovinka
  bovinkabovinka

  Náhodou. Byla jsem na stránkách www chytrá žena.cz a někdo mě prosil o hlasování do fotosoutěže. Tak jsem koukla a už sem patřím. I když sama děti nemám.

 • VD mám opravdu moc ráda. Dostala jsem se na ně, když měl můj syn zdravotní potíže , já nebyla spokojená s názory lékařů a hledala jsem na internetu a přes stránky Aperia jsem se dostala na VD. No a zde mi poradila Káča a pak mi zodpověděla spoustu dalších dotazů. Pak jsem se zaregistrovala a ráda stránkami brouzdám pro relaxaci – většinou po večerech, ale i přes den občas juknu – jako např. teď. Jsem ráda, že tyto stránky jsou a že sem chodí lidičky, kteří poradí, napíšou článek a je s nimi fajn.

 • Jarmuschka
  Jarmuschka

  Petoru, vítej mezi VD závislačkami.
  ;o)

 • Ahoj všichni,
  já jsem hledala cokoli o dětech, rodině a výchově. Jsem tu nová (od včerejška) a jsem mooooc spokojená. Předtím jsem byla ne Rodině.cz, ale to mě zklamalo. Tady budu pravděpodobně trávit dost času…:-)

 • mimkys

  Ahojky všem,
  když nám před vánocemi loni „zabudovali“ net, ihned jsem tady brouzdila, hledala vzorky zdarma a pak také samozřejmě něco o dětech a tak. Náhodou jsem narazila na tyto stránky a jsem moc spokojená. Nemusim s každou „hovadinkou“ letět k doktorovi a vy mi hezky poradíte. Např. jsem se tady dočetla, že dáváte na noc svým dítkám kojeneckou vodu no a tak jsem to vyzkoušela a malá má na noc vodu (kvůli zoubkům). Děkuji moc za tyto stránky a přeji dlouhodobou „trvanlivost“
  Pavla

 • Taky jsem se VD dostala díky tomu, že jsem „hledala“ informace nebo spíš rady :o) U mě to bylo tuším někdy v březnu ( ?) téma „propichování oušek“ :-)) Pak jsem byla delší dobu jen tichý pozorovatel, potom registrovaný pozorovatel a pak jsem se začala občas k něčemu vyjadřovat a teď už kecám skoro do všeho :-))) Ale jinak se mi tady móóć líbí:-)))

 • Ahojky,

  tak já jsem se sem „nabourala“ teprve nedávno-někdy v červnu-po zadání hesla „zánět vedlejších nosních dutin“ mi to vyhodilo spoustu odkazů a jak jsem je projížděla, dostala jsem se do poradny. Byla už jsem docela bezradná, oba moji kluci druhý měsíc stonali a já byla vděčná za každou radu. Rada přišla skoro okamžitě a ne jenom jedna… Zaregistrovala jsem se a na VD chodím každý den. A moc ráda…
  Přeji všem kráááásný zbytek léta…

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist