Testováno na VD: Děti, nebojte se bubáků! Posviťte si na ně!

Rubrika: Testováno na VD

Hajej, dadej, broučku, malej… I těmito slovy můžete uspávat své děťátko. Ne vždy se vám jej podaří ukolébat do říše snů. Potřeba spánku je u každého dítěte jiná, a i když už si možná zoufáte, kdy konečně usne, nevzdávejte to. I vy se dočkáte. Můžete tomu ale jít trochu naproti. Zkuste do dětského pokojíku pořídit zajímavé světýlko.

Na trh nyní přichází značka Sdeko, která vám nabízí mnoho krásných a zajímavých světýlek. Rozsviťte si hravě a vkusně! Světelné dekorace rozdávají radost všem, a to i těm nejmenším.

LED světla a nejrůznější světelné dekorace vždy zdobily náš dům a přispívaly k útulné atmosféře našeho bytu. Nápad zřídit si obchůdek se světýlky se ale zrodil až po narození naší dcery, pro kterou jsme si přáli příjemné usínání za tlumeného světla jejího oblíbeného zvířátka. A tak se zrodila krásná a bezpečná světýlka, která chceme šířit dál!

Jednou z krásných a originálních dekorací jsou i noční lampičky do dětských pokojíčků. A dvě z nich jsme pro vás otestovali. Jednu pro naše nejmenší a jednu pro ty o něco starší.

Dětská noční lampička králík Karotka

Hravá lampička je ideální pro děti, které si s ní užijí spoustu zábavy, mohou na ní trénovat koncentraci, ale také s ní usínat. Při veselé záři sedmi barev, která uvolňuje napětí, se skvěle relaxuje. Lampička je vyrobena ze silikonu a má několik certifikací bezpečnosti.

Králíček nás mile překvapil. Na obrázku vypadá krásně, ale jak známo – obrázky ne vždy odpovídají realitě. V tomto případě je realita snad ještě hezčí než fotka. Tělíčko je příjemné na dotek, měkoučké a svítí sedmi barvami. Stačí lehké poklepání a barva se změní. Ani to ale není vše. Můžete si navolit také intenzitu – když chce dítě spát určitě není potřeba, aby králíček „ostře“ svítil.

Ačkoli se nejedná o hračku, děti si králíčka zamilovaly a jezdí s námi i na výlety. Co kdyby náhodou nebylo světlo a my jsme si potřebovali posvítit?

Hlavní funkci ale plní večer, když jdou děti do hajan. Přečteme pohádku, domluvíme se na barvě světýlka a mohou se nechat odnést do říše snů. Světýlko je hlídá a chrání před zlými duchy, jak říká syn. Lampička vydrží svítit docela dlouho, kolem 5-7 hodin. Přes den ji dáme na 3 hodinky na nabíječku a můžeme pokračovat.

Hravé lampičky, které dotykem mění barvu, jsou nabízeny v různých provedeních. Od králíčka přes medvídka, velrybu, zajíce až po kočičku, slona, myš a hrocha. ( Řeknu vám tajemství – Ježíškovi dcerka píše o myšáka Barnabáše.)

Dětská dotyková lampa slon

Starším dětem už je určena spíše dotyková lampa, kterou lze umístit na stůl či poličku. Dekorativní bezdrátová lampička rozzáří a rozveselí každý pokoj.

Lampička ve tvaru slona je velmi lehká, bezdrátová a nabíjí se pomocí USB kabelu. Oceňuji, že nepálí, a tak ji i děti mohou vzít bez obav do rukou. Pouhým dotykem prstu lze změnit intenzitu záře. My máme růžového slona a co dcerku baví? Ohýbat slonovi chobot a světlo si tak přizpůsobovat svým potřebám. Může posloužit jako lampička při noční procházce na WC nebo při psaní úkolů.

Lampička vydrží svítit 4-7 hodin, nabíjí se cca 3 hodiny – pomocí USB kabelu. Vybrat si můžete růžového slona pro holčičky a modrého pro kluky.

Ozdobte interiér nebo dětský pokoj krásnou dekorací. Noční lampičky jsou přes den hravým doplňkem a v noci praktickým pomocníkem při uspávání vašich dětí. Hvězdička, měsíček, nebo třeba slůně s tvarovatelným chobotem budou zářícím ochráncem klidného spánku v noci a během dne zase stylovým doplňkem.

Nejen světýlka, která prošla naším testováním, můžete zakoupit zde. Určitě si vyberete. A jelikož se blíží Vánoce, doporučujeme i jako milý dárek pod stromeček. Tak Ježíšku, už víš, kde nakupovat?

Napsal/a:

Toto taky stojí za přečtení!

Zařizujete svým dětem společný pokoj? Poradíme vám, jak na to

Pro rodiče je často náročným úkolem zařídit pokoj pro jednu svou ratolest. Zvážit všechny jeho potřeby, které musí s

Čtu dál →
muzikál Mauglí na Mall.tv

Muzikál Mauglí bude k vidění na Mall.tv

Muzikál Mauglí Ondřeje Soukupa a Gabriely Osvaldové v režii dua Skutr uvádí pražské Divadlo Kalich od září roku 2013. Od

Čtu dál →

Hledáte parťáka pro své koníčky? Zkuste to se svými dětmi

Malé děti znamenají ve většině případů sice menší starosti než ty velké, ale přece jen většina rodičů – a

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist