Znáte Princeznu?

Rubrika: Soutěže

Každý z vás už určitě slyšel o nejedné princezně, ať už skutečné, či pohádkové. Ale co taková princezna internetová? Znáte také eshop tohoto jména?
Pokud ne, dovolte, abychom vám jej představili. Na návštěvu jsou samozřejmě zváni i ti, kteří s obchůdkem již měli tu čest. Jeden z vás má jako obvykle šanci na výhru v soutěži Znáte je?.

Seznamte se

obr.Internetový obchod www.princezna.eu vám nabízí široký sortiment dětského oblečení pro nejmenší i větší děti, bytové doplňky a hračky, v nabídce naleznete třeba i zimní vybavení pro rodiče. Oblíbené dětské motivy jsou klíčem k dětské radosti. Blíží se Vánoce – nechcete pořídit svým dětem krásný dárek?
V internetovém obchodě www.princezna.eu najdete široký výběr hraček školních potřeb a dárků nejen pro vaše princezny. Na své si přijdou i páni kluci.
V Baby programu můžete zakoupit veškerý sortiment potřeb pro ty nejmenší dětičky.
Pro slečny nabízíme Barbie kolekci, Witch kolekci nebo školní potřeby High School Musical.
Nabízíme také zboží pro maminky a tatínky, včetně aktuálního zimního vybavení.
Pro království dětí nabízíme nábytek, bytové doplňky, deky, povlečení, záclony, budíky, světla, kapsáře, polštáře a další nádherné věci, ze kterých budou mít vaše ratolesti jen samou radost.

Chcete pořídit svým dětem krásné dárky pod stromeček – navštivte nás!

Princezna.eu se na vás těší!

Pokud se navíc v době od 1. do 14. prosince 2008 zapojíte do soutěže Znáte je?, můžete s Princeznou vyhrát fleesovou deku Spiderman.

Napsal/a: redakce (Petra)

Toto taky stojí za přečtení!

Tipy na dárky pro děti podle věku – zabaví se a rozvinou dovednosti

Lámete si hlavu s tím, co potěší nastávající, novopečené či už ostřílené rodiče, respektive jejich děti? Přečtěte si naše

Čtu dál →

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist