[Soutěž] Vyhrajte dárkovou sadu barev a štětců od profesionálů!

Rubrika: Soutěže, Tvoření s dětmi, Volnočasové aktivity

Malé děti rády kreslí. A to je dobře, protože malování a kreslení je důležitou součástí jejich vývoje. Nejprve jen tak čmárají, tyto čmáranice postupně přejdou v tvary. Ty následuje hlavonožec, lidská postava, zvířata. Děti je třeba v kreslení podporovat. Proč a jak na to?

Kreslení je důležité

Každý rodič rád pozoruje své dítě, jak kreslí a těší se na každý nový obrázek. Děti kreslení a tvoření baví. A to je dobře. Kreslení totiž zvyšuje mozkovou kapacitu. Zapojuje jinou část mozku než při běžných činnostech, rozvíjí kreativitu a představivost.

Bohužel někdy nastane chvíle, kdy potomek, který doteď pastelku nedal z ruky, malovat přestane. Proč? Nedaří se mu totiž namalovat obrázek dle svých představ a trápí se tím. Obrázek se mu „nelíbí“ a neví, jak dosáhnout vysněného výsledku. Proč opice nevypadá jako opice? Proč má pejsek tak dlouhý čumáček? A co ten domek – ten přeci není jako ten náš… A rodiče si neví rady, jak mu pomoci.

I kreslení se dá naučit

Kreslit se totiž může naučit každý. Zapomeňte na to, co jste slýchali doma nebo ve škole. Že je třeba mít k tomu vlohy. Stačí chtít. Mít pevnou vůli, odhodlání a trénovat. Jenže jak, když sami kreslit neumíte?

Řešením může být výtvarný kurz pro děti v ateliéru Výtvarné školy Draw Planet. Děti se tam seznámí se základy kreslení, vyzkouší si různé techniky. Budou malovat v ateliéru i venku, nakreslí obrázek, komiks, pohlednici. A to vše pod dozorem šikovných umělců, kteří to s dětmi umí.

Kurz probíhá jednou týdně a za každou lekci se platí zvlášť. Nemusíte se tak obávat, že kvůli nemoci přijdete o již zaplacenou lekci. Kurz je celoroční a jedna lekce trvá 2 hodiny.

Děti získají sebedůvěru a zdravé sebevědomí. Budou mít radost ze svých obrázků, s nimiž budou konečně spokojené. A o to přeci jde!

Vyhrajte dárkovou sadu barev a štětců od profesionálů

Sponzor soutěže: Draw Planet
Termín: 19.2.2019 - 5.3.2019

Kdo vyhrál?

V. Novická (2365)

Počet soutěžících: 657
Počet odeslaných tipů: 2355

Správná odpověď

1. Potřebujete na kurzy ve Výtvarném ateliéru Draw Planet nějaké materiály nebo vybavení?
    C) NE, materiály, pomůcky a vybavení na kurz je v ateliéru k dispozici.

Hodně štěstí v soutěži!

Držíme palce, ať se vám při soutěžení daří. Zde je pár tipů, jak svoji šanci na výhru zvýšit:

  1. Vyhrává přesný nebo nejbližší vyšší tip, sledujte proto e-maily s upozorněním na překonání vašich tipů. S překonaným tipem už vyhrát nemůžete.
  2. Netipujte zpočátku moc vysoko, abyste mohli sledovat, jakým tempem tipy v soutěži přibývají.
  3. Jakmile se zapojíte do soutěže, zkontrolujte svoji e-mailovou schránku, najdete v ní svůj speciální odkaz, jehož prostřednictvím můžete jednou denně svůj tip upravit. Pokud e-mail potvrzující vaši účast v soutěži nedorazí do 30 minut, prohledejte složky Hromadné (na Seznamu), nebo Promo (v Gmailu), případně Spam. Až zprávu najdete, přetáhněte si ji do doručené pošty, abyste nepropásli upozornění.
  4. Přímo zde můžete sledovat, jak dopadl váš tip při pravidelné kontrole.
  5. Podívejte se na vyhodnocené soutěže, abyste měli představu, jaké počty tipů jsou reálné.

A teď už s chutí do soutěžení 🙂

 

Napsal/a:

Toto taky stojí za přečtení!

V jakých lázních vám zajistí hlídání pro děti?

Touží vaše srdce po lázních, ale říkáte si, že děti jsou pořád ještě malé, tak vám nezbývá než o

Čtu dál →

Dětský svět v zahradě? Vsaďte na bunkr, hmyzí hotel nebo malé hřiště

Hledáte recept, jak děti vylákat na zahradu, aby se vydováděly na čerstvém vzduchu a měly jste je přitom na

Čtu dál →

Půjčku vyřídíte pomocí textové zprávy na mobilním telefonu

SMS půjčka je jeden z finančních produktů, který vám dokáže vyřešit nepříjemnou situaci s financemi. Pokud máte nečekané finanční

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist