Soutěž s Blue Brixx

Rubrika: Dětské hry, Soutěže

Na světě se snad nenajde dítě, které by si rádo nestavělo. Začíná to věží z kostiček, měkkými pěnovými kostkami a přes dřevěné kostičky se dostanete k Legu. Taková velká sada kostiček se pak nachází na nejednom seznamu pro Ježíška.

Stavebnice je nejen skvělým dárkem. Přispěje k rozvoji motoriky, trpělivosti a představivosti, přinese dlouhé hodiny zábavy. Děti se při hře zabaví i něco nového naučí. Získají technické dovednosti, procvičí si prostorové myšlení, trpělivost, logiku a naučí se přemýšlet.

Stavět mohou buď dle své vlastní fantazie, nebo si na pomoc vzít plánek. Sestavte hasičskou stanici, pirátskou loď, tank nebo mosty, hrady a jiné budovy světové architektury. Na své si přijdou i sběratelé autíček.

Znáte Blue Brixx?

I když si děti toužebně přejí novou a novou sadu stavebnice, většina rodičů nákup odkládá a stavebnici dítě dostane k narozeninám, svátku nebo ji donese právě Ježíšek. Není se čemu divit. Ona taková sada totiž může klidně vyjít na tisíce. Proto rodiče často hledají kvalitní alternativu, v ideálním případě takovou, aby kostičky šly vzájemně kombinovat.

Kdo už má doma třeba Lego a chce rozšířit svou sbírku o další kompatibilní kostičky, měl by vyzkoušet Blue Brixx. Kostičky jsou plně kompatibilní s jinými stavebnicemi na českém trhu.

Proč čekat na Vánoce? Udělejte dětem radost už teď v létě. A nejen dětem. Pohrají si malí i velcí, děti i rodiče, a dokonce i prarodiče. Navíc vás to nebude stát mnoho. Stačí se zapojit do naší soutěže a mít kostičku štěstí.

O co soutěžíme?

Dva z vás se mohou těšit na úžasný set kostiček od Blue Brixx.

1.místo: Set dopravních prostředků, který se skládá z celkem 1100 dílků. Stavebnice jak pro sběratele, tak pro děti od cca 3 let. Překvapí vás zpracováním i kvalitou.

2.místo: Požární stanice ze 638 dílků potěší každého malého obdivovatele hasičů. A tatínci jistě rádi se stavbou pomohou. Kdo si nakonec stavebnici užije nejvíc?

Soutěž o stavebnice BlueBrixx

Sponzor soutěže: BlueBrixx.cz
Termín: 20.8.2019 - 3.9.2019

Kdo vyhrál?

1. cena: H. Posoldová (777)
2. cena: P. Műller (777)

Počet soutěžících: 384
Počet odeslaných tipů: 776

Správná odpověď

1. Kolik dílků má stavebnice Lesní policie s příslušenstvím?
    A) 411

Hodně štěstí v soutěži!

Držíme palce, ať se vám při soutěžení daří. Zde je pár tipů, jak svoji šanci na výhru zvýšit:

  1. Vyhrává přesný nebo nejbližší vyšší tip, sledujte proto e-maily s upozorněním na překonání vašich tipů. S překonaným tipem už vyhrát nemůžete.
  2. Netipujte zpočátku moc vysoko, abyste mohli sledovat, jakým tempem tipy v soutěži přibývají.
  3. Jakmile se zapojíte do soutěže, zkontrolujte svoji e-mailovou schránku, najdete v ní svůj speciální odkaz, jehož prostřednictvím můžete jednou denně svůj tip upravit. Pokud e-mail potvrzující vaši účast v soutěži nedorazí do 30 minut, prohledejte složky Hromadné (na Seznamu), nebo Promo (v Gmailu), případně Spam. Až zprávu najdete, přetáhněte si ji do doručené pošty, abyste nepropásli upozornění.
  4. Přímo zde můžete sledovat, jak dopadl váš tip při pravidelné kontrole.
  5. Podívejte se na vyhodnocené soutěže, abyste měli představu, jaké počty tipů jsou reálné.

A teď už s chutí do soutěžení 🙂

Napsal/a: Kyller

Toto taky stojí za přečtení!

Môžem dať dieťatku jesť hocičo?

Môžem dať dieťatku pribináčika? Alebo zákusok? Alebo kupovanú nočnú kašu? V mamičkovských internetových skupinách sa pravidelne objavujú otázky, či to alebo

Čtu dál →

Hravé kostky: Objevte říši kouzel i pestré barvy globálního světa

Na začátku byla… kostka. Ale nebyla obyčejná. Za vším stojí Dán Öle Kirk Christiansen. V roce 1932 zakládá firmu Lego,

Čtu dál →

Ta nejmenší miminka cítí lásku skrze dotek

Něžný dotek je nesmírně důležitý pro vytváření vzájemného vztahu rodiče s miminkem. Novorozenci ještě nemají plně vyvinutý zrak a o

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist