Soutěž s Blue Brixx

Rubrika: Dětské hry, Soutěže

Na světě se snad nenajde dítě, které by si rádo nestavělo. Začíná to věží z kostiček, měkkými pěnovými kostkami a přes dřevěné kostičky se dostanete k Legu. Taková velká sada kostiček se pak nachází na nejednom seznamu pro Ježíška.

Stavebnice je nejen skvělým dárkem. Přispěje k rozvoji motoriky, trpělivosti a představivosti, přinese dlouhé hodiny zábavy. Děti se při hře zabaví i něco nového naučí. Získají technické dovednosti, procvičí si prostorové myšlení, trpělivost, logiku a naučí se přemýšlet.

Stavět mohou buď dle své vlastní fantazie, nebo si na pomoc vzít plánek. Sestavte hasičskou stanici, pirátskou loď, tank nebo mosty, hrady a jiné budovy světové architektury. Na své si přijdou i sběratelé autíček.

Znáte Blue Brixx?

I když si děti toužebně přejí novou a novou sadu stavebnice, většina rodičů nákup odkládá a stavebnici dítě dostane k narozeninám, svátku nebo ji donese právě Ježíšek. Není se čemu divit. Ona taková sada totiž může klidně vyjít na tisíce. Proto rodiče často hledají kvalitní alternativu, v ideálním případě takovou, aby kostičky šly vzájemně kombinovat.

Kdo už má doma třeba Lego a chce rozšířit svou sbírku o další kompatibilní kostičky, měl by vyzkoušet Blue Brixx. Kostičky jsou plně kompatibilní s jinými stavebnicemi na českém trhu.

Proč čekat na Vánoce? Udělejte dětem radost už teď v létě. A nejen dětem. Pohrají si malí i velcí, děti i rodiče, a dokonce i prarodiče. Navíc vás to nebude stát mnoho. Stačí se zapojit do naší soutěže a mít kostičku štěstí.

O co soutěžíme?

Dva z vás se mohou těšit na úžasný set kostiček od Blue Brixx.

1.místo: Set dopravních prostředků, který se skládá z celkem 1100 dílků. Stavebnice jak pro sběratele, tak pro děti od cca 3 let. Překvapí vás zpracováním i kvalitou.

2.místo: Požární stanice ze 638 dílků potěší každého malého obdivovatele hasičů. A tatínci jistě rádi se stavbou pomohou. Kdo si nakonec stavebnici užije nejvíc?

Soutěž o stavebnice BlueBrixx

Sponzor soutěže: BlueBrixx.cz
Termín: 20.8.2019 - 3.9.2019

Kdo vyhrál?

1. cena: H. Posoldová (777)
2. cena: P. Műller (777)

Počet soutěžících: 384
Počet odeslaných tipů: 776

Správná odpověď

1. Kolik dílků má stavebnice Lesní policie s příslušenstvím?
    A) 411

Hodně štěstí v soutěži!

Držíme palce, ať se vám při soutěžení daří. Zde je pár tipů, jak svoji šanci na výhru zvýšit:

  1. Vyhrává přesný nebo nejbližší vyšší tip, sledujte proto e-maily s upozorněním na překonání vašich tipů. S překonaným tipem už vyhrát nemůžete.
  2. Netipujte zpočátku moc vysoko, abyste mohli sledovat, jakým tempem tipy v soutěži přibývají.
  3. Jakmile se zapojíte do soutěže, zkontrolujte svoji e-mailovou schránku, najdete v ní svůj speciální odkaz, jehož prostřednictvím můžete jednou denně svůj tip upravit. Pokud e-mail potvrzující vaši účast v soutěži nedorazí do 30 minut, prohledejte složky Hromadné (na Seznamu), nebo Promo (v Gmailu), případně Spam. Až zprávu najdete, přetáhněte si ji do doručené pošty, abyste nepropásli upozornění.
  4. Přímo zde můžete sledovat, jak dopadl váš tip při pravidelné kontrole.
  5. Podívejte se na vyhodnocené soutěže, abyste měli představu, jaké počty tipů jsou reálné.

A teď už s chutí do soutěžení 🙂

Napsal/a: Kyller

Toto taky stojí za přečtení!

Tip na výlet: Výšlap na Pustevny k soše Radegasta

Jednu srpnovou sobotu jsme se s manželem Michalem, dcerkou Kristýnou a kamarádkou Monikou vydali na výlet do hor. Kristýnka s námi

Čtu dál →

Tip na výlet: Jestřebí hory a frankfurtská polévka

Jedno letní pondělí jsme chtěli využít krásného počasí a vyrazit někam do přírody. Našli jsme dvě dosud nezdolané rozhledny

Čtu dál →

Recenze: Nepovedené kouzlo – Emilka a ztracená škola

Ráda by vám představila knižní novinku autorky Petry Martiškové s názvem Nepovedené kouzlo – Emilka a ztracená škola, která

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist