[Soutěž] Připravte se na novou porci ještě většího dobrodružství: LEGO Příběh 2

Rubrika: Filmy, hudba, divadlo pro děti, Soutěže

Pět let po úspěchu filmu LEGO® PŘÍBĚH™ je v českých kinech jeho druhý díl, LEGO® PŘÍBĚH 2™. Přijďte se znovu podívat na hrdiny z Bricksburgu a vydejte se s nimi na dobrodružnou cestu tam, kam se ještě žádná kostička nevydala!

Kdo povede boj za vítězství a obnovení harmonie ve světě LEGO? Emmet Cihlovský a Lucy přece! S novými stavebnicemi LEGO na motivy filmu se děti mohou naplno ponořit do příběhů svých milovaných hrdinů a znovu si přehrát oblíbené akční scény.

70829 – Úniková bugina Emmeta a Lucy má v sobě sestavitelnou základnu s funkcí výbuchu, v 70831 –Emmetově vysněném domě/Záchranné raketě najdete sestavitelné figurky Emmetova nejlepšího přítele Kytičky a válečnice Kitty a v 70827 – Ultrakatty a válečnice Lucy se skrývá i figurka mimozemského narušitele s klapající pusou a rotujícím okem!

V novém filmu má důležitou roli také vesmírná vetřelkyně Milá Mela ze systému Systar, která přiletěla na Zem, aby se připojila k armádě LEGO® DUPLO® nájezdníků a převzala vládu nad světem LEGO. Děti mohou uniknout ze zajetí díky 70830 – Kosmická loď generálky Mely, ve které najdou 2 minifigurky, minipanenku a sestavitelné figurky Hvězdy a Srdce, se kterými si můžou přehrát akční scény z filmu.

A nesmíme zapomenout na Rexe Riskomila! Na úžasného, tvrďáckého hrdinu, který o sobě říká, že je autorem hlášky „Ničeho nelituj”, a který lituje jedině toho, že si tuhle větu nezaregistroval jako svou obchodní značku. Děti si mohou přestavět 70826 – Rexův rextrémní terénní vůz! na Rex-o-saura Quoda nebo Execu-Rex-o-saura. Součástí jsou minifigurky Rexe Riskomila a Emmeta a sestavitelná figurka Faunoflóra.

Bitva za vítězstvím a obnovením harmonie ve světě LEGO zavede Emmeta, Lucy, Batmana a jejich přátele do dalekých neprobádaných světů. Jejich odvaha, kreativita i mistrovské stavitelské dovednosti projdou tvrdým testem a odhalí, jak výjimeční hrdinové to ve skutečnosti jsou.

Děti si mohou vytvořit dokonce svůj vlastní LEGO film se stavebnicí 70820 – LEGO® Movie Maker, ve které najdou scénu, stojan na kameru pro chytrý telefon a akční rekvizity jako je Emmetova úniková bugina a Rexův Rexplorer.

Užijte si film a samozřejmě i stavění!

Společně jsme boží!

Pozor, soutěž!

A aby to byla ještě větší zábava, můžete si teď a tady zahrát s námi. Stačí najít správnou odpověď na jedinou soutěžní otázku a trochu chytře tipovat (pár užitečných rad najdete pod soutěžním formulářem).

2 z vás vyhrají stavebnici LEGO Movie 70823 Emmetova tříkolka!

Soutěž o 2 stavebnice LEGO Movie Emmetova tříkolka

Sponzor soutěže: LEGO
Termín: 26.2.2019 - 12.3.2019

Kdo vyhrál?

Z. Kosová (921), M. Uhříková (921)

Počet soutěžících: 388
Počet odeslaných tipů: 917

Správná odpověď

1. Která z postaviček je autorem hlášky Ničeho nelituj!?
    C) Rex Riskomil

Hodně štěstí v soutěži!

Držíme palce, ať se vám při soutěžení daří. Zde je pár tipů, jak svoji šanci na výhru zvýšit:

  1. Vyhrává přesný nebo nejbližší vyšší tip, sledujte proto e-maily s upozorněním na překonání vašich tipů. S překonaným tipem už vyhrát nemůžete.
  2. Netipujte zpočátku moc vysoko, abyste mohli sledovat, jakým tempem tipy v soutěži přibývají.
  3. Jakmile se zapojíte do soutěže, zkontrolujte svoji e-mailovou schránku, najdete v ní svůj speciální odkaz, jehož prostřednictvím můžete jednou denně svůj tip upravit. Pokud e-mail potvrzující vaši účast v soutěži nedorazí do 30 minut, prohledejte složky Hromadné (na Seznamu), nebo Promo (v Gmailu), případně Spam. Až zprávu najdete, přetáhněte si ji do doručené pošty, abyste nepropásli upozornění.
  4. Přímo zde můžete sledovat, jak dopadl váš tip při pravidelné kontrole.
  5. Podívejte se na vyhodnocené soutěže, abyste měli představu, jaké počty tipů jsou reálné.

A teď už s chutí do soutěžení 🙂

Toto taky stojí za přečtení!

Nevítaní hosté v ústní dutině

Malé oválné vřídky trápí až 25 % populace. Objevují se v ústech nečekaně, ale ti z vás, kteří se s afty

Čtu dál →

Pořízení tažného zařízení je snadné a cenově výhodné

Disponovat vozem bez tažného zařízení není žádný hendikep, jak by se mohlo zdát. Pokud potřebujete využívat přívěsný vozík, karavan, nosič

Čtu dál →

Cyklistické dárky pro malé i větší cyklisty

Máte doma nadšeného cyklistu a nevíte, co mu pod stromečkem udělá největší radost? Podobným problémem se rok, co rok

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist