Soutěž o dárkové kosmetické kazety Manufaktura od veletrhu World of Beauty & Spa

Rubrika: Soutěže

Na příští týden jsme pro Vás připravili novou soutěž o dárkové kosmetické kazety Manufaktura a VIP vstupenky na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA PODZIM 2011, který se bude konat 30. 9. – 1. 10. v O2 areně.


Více než dvě stovky vystavovatelů nabídne odborníkům i dalším zájemcům novinky a trendy v  kosmetických oborech, wellness, relaxaci a zdravém životním stylu. Návštěvníci uvidí další pokroky v péči o pleť,  nové metody v nehtové modeláži, zdobení nehtů, péči o nohy, zahušťování či prodlužování vlasů, tetování, permanentním make-upu či např. opalování, modelaci  obličeje i postavy za použití přístrojů, obličejových výplní i plastické chirurgie.

Návštěvníkům představí veletrh řadu dalších atraktivních show, m.j.světovou novinku dovezenou do ČR z veletrhu Cosmoprof : Světové hvězdy tady a teď – celodenní show hvězd kadeřnického světa ve 4D a mnoho dalších zajímavostí.

O co a jak budeme soutěžit?

Po celý příští týden, tj. od 8. do 14. srpna 2011 máte šanci vyhrát:

1. – 2. místo:
dárková kosmetická kazeta Manufaktura
2x VIP vstupenka
na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA PODZIM 2011
3. – 4. místo:
2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA PODZIM 2011

Soutěže se mohou zúčastnit všichni registrovaní návštěvníci serveru VašeDěti.cz. Stačí najít na stránkách veletrhu správnou odpověď na soutěžní otázku a zvolit správnou strategii při tipování.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Každý den nad ránem probíhá kontrola soutěžních tipů. Všichni soutěžící, jejichž tip byl již překonán, budou o tomto faktu informováni emailem. Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Toto taky stojí za přečtení!

Zpříjemněte dětem koupání. Tady je 5 tipů!

Přístup k vodě se u dětí liší podobně jako náhled společnosti na koprovou omáčku. Zatímco jedny nemůžete dostat z vany, druhé

Čtu dál →

Jak vybrat přebalovací tašku na kočárek

Čekáte miminko a hledáte tašku na kočárek? Co všechno byste měli v takovém případě zvážit a proč maminkám nestačí

Čtu dál →

10 pravidel, jak oblékat děti v zimě

Venku přituhuje, nejen na horách napadla sněhová pokrývka. Zatímco my poznáme, kdy je nám zima nebo naopak příliš teplo

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (2 vyjádření)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist