Proklikejte se k balíčku pro zdraví!

Rubrika: Soutěže

Už je to nějaký čas, co jste měli možnost zapojit se do prvního kola soutěže nazvané Klikačka, ve které se ke své výhře můžete jednoduše proklikat, aniž byste museli cokoli hledat, psát nebo vymýšlet. Když si na soutěž vzpomente, stačí přejít na soutěžní stránku a kliknout. Při troše štěstí to budete právě vy, kdo získá balíček produktů pro zdraví.


O pravidlech soutěže se nebudu podrobně rozepisovat, myslím, že je snadno pochopíte, když se do ní zapojíte. Základní princip je prostý – musíte kliknout na soutěžní obrázek, který je umístěn na stránce věnované soutěži (odkaz najdete po dobu soutěže v pravém sloupci každé stránky). Bezprostředně po kliknutí se dozvíte, zda jste vyhráli, případně kdy můžete zkusit štěstí znovu.
Pokud si chcete prostudovat pravidla v plném znění, najdete je v článku Klikačka – pravidla soutěže.

Poprvé můžete na obrázek kliknout už zítra, tj. 11. listopadu 2010. Soutěž nemá pevně stanovený konec. Bude ukončena v momentě, kdy všichni soutěžící dohromady naklikají 1000 bodů – vítězem je „majitel“ posledního kliknutí 🙂 Pro jistotu ještě přidávám odkaz na soutěžní stránku – soutěž se začne zobrazovat až 11.11.2010!

Teď už k tomu, co vás bude v tuto chvíli zajímat nejvíce – o co soutěžíme?
Cenou pro vítěze je balíček produktů pro zdraví, který obsahuje:

Physiomer® Alergie a nosní dutiny
physiomer_alergieHypertonický nosní sprej Physiomer Alergie a nosní dutiny bez obsahu chemických a konzervačních látek snižuje otok nosních cest během alergické rýmy, chronické rýmy a zánětech vedlejších nosních dutin.
Díky exkluzivnímu patentovanému výrobnímu procesu se Physiomer® vyrábí bez konzervačních a chemických látek. Alergikům a nachlazeným snižuje otok nosních dutin, zmenšuje překrvení sliznic, odstraňuje infekční činitele a alergeny a pomáhá zprůchodnit ucpaný nos a vedlejší dutiny. Může se bezpečně používat několikrát denně bez obav z vedlejších účinků nebo rizika poškození nosní sliznice.
Používání je proto zvláště vhodné pro osoby, které nemohou používat léky na zprůchodnění nosu a pro osoby, které trpí poškozením nosní sliznice z důvodu dlouhodobého používání léků na zprůchodnění nosu.
Physiomer® Alergie a nosní dutiny je testovaný a doporučovaný lékaři ORL.

Selzink Plus
selzinkDoplněk stravy Selzink Plus díky svému složení pomáhá při poruchách imunity, podporuje hojení ran a zlomenin, napomáhá při zánětech a bolestech kloubů, výrazně zlepšuje celkový růst vlasů a vlasové pokožky, příznivě působí na růst pevných nehtů a problematickou pleť.
V době zotavování tělo potřebuje co největší podporu, aby se co nejrychleji uzdravilo. Přípravek nabízí pomoc s regenerací a hojením ran a zlomenin.
Preparát se dá využít i tehdy, když máte problémy s vlasy, nehty nebo pletí. Díky vysokému obsahu zinku dochází k následnému zlepšení. Vlasy přestanou vypadávat, nehty budou opět kvalitnější a nebudou se lámat, kožní problémy na obličeji téměř nebo zcela vymizí.
Přípravek je vhodný k doplnění výživy všech osob starších 15 let. Po konzultaci s lékařem ho mohou užívat těhotné a kojící ženy. V rámci lékařem stanovené diety je Selzink Plus hodný i pro diabetiky.

Promagsan®
promagsanDoplněk stravy Promagsam díky vysokému obsahu hořčíku pozitivně působí při svalových křečích, únavě a vyčerpání, v období těhotenství, kojení a menstruace.
Promagsan® je každodenní doplněk stravy s obsahem kvalitního hořčíku, jehož dostatečný přísun v potravě je nezbytný pro zajištění celé řady procesů probíhajících v lidském těle. Nedostatek hořčíku působí negativně na nervovou, svalovou, cévní a srdeční soustavu a zároveň i na psychický stav.
Dostatek hořčíku pozitivně ovlivňuje proces padání vlasů a lámání nehtů. Díky svým neocenitelným přednostem je Promagsan® určený nejen sportovcům, ale i těhotným a kojícím, ženám v období menstruace, ženám užívajícím hormonální antikoncepci a estrogeny a všem, kdo trpí únavou a vyčerpáním.

Acidofolan
acidofolanPřípravek Acidofolan se užívá jako doplněk stravy. Díky vysokému obsahu kyseliny listové (vitamin řady B) pomáhá Acidofolan podporovat růst tkání, tvorbu krvinek a kostní dřeně.
Díky svému jedinečnému složení je přípravek určený především ženám v období menstruace, plánujícím těhotenství, těhotným a kojícím ženám, zároveň i ženám užívajícím hormonální antikoncepci a pacientům trpícím různými druhy anémií.
Kdo se chystá darovat krev a chce pro to udělat maximum, doporučuje se užívání Acidofalanu. Stejně tak i osobám se zvýšeným rizikem onemocnění srdce a cév. Pokud máte problémy s krvácením dásní, není nic jednoduššího než si vzít denně po jídle jednu tabletu přípravku.

Toto taky stojí za přečtení!

Kam s dětmi za lyžováním? V italském středisku Passo Tonale děti milují!

Italové děti milují, to je obecně známo. A udělají pro ně první poslední. Lyžařské středisko Passo Tonale vás o

Čtu dál →
Jak dětem ulevit od ucpaného nosu

Jak dětem jednoduše ulevíte od ucpaného nosu

Milé maminky, jsou Vaše děti často nachlazené? Teče jim z nosu, v noci mají ucpaný nos a těžce se jim dýchá? Pomozte

Čtu dál →

Môžem dať dieťatku jesť hocičo?

Môžem dať dieťatku pribináčika? Alebo zákusok? Alebo kupovanú nočnú kašu? V mamičkovských internetových skupinách sa pravidelne objavujú otázky, či to alebo

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (19 vyjádření)

 • Petra Vymětalová

  Jarmuschko, tak jsem si tě prověřila 🙂 Měla jsi tam 28 kliknutí, u klikačky s Nutradefense máš zatím 18.

 • Jarmuschka

  Hm, zajímavé.
  To by mě docela zajímalo, jak si stojím.
  ;o)
  Ale Petro – není to nezbytně nutné.
  ;o)

 • Petra Vymětalová

  Ještě jedno zajímavé číslo jsem zapomněla – největší „klikač“ využil celkem 36 možností na obrázek kliknout, vítěz zkoušel štěstí jen 4× 🙂

 • Petra Vymětalová

  Soutěž je vyhodnocená, najdete ji v seznamu vyhodnocených soutěží.

  Do klikání se zapojila 285 soutěžících, bylo tedy třeba kliknout na obrázek celkem 1570×, poslední kliknutí „padlo“ včera (23.11.) v 19:38:51

  Koho tento typ soutěže zaujal, může se pokusit proklikat k výrobkům Nutradefense.

 • Virenka

  Aha :))) Tak to už jdu pozdě, jsem to měla stihnout v 18:30, kdy jsem měla povolenku 🙂 Ale možná bych už taky byla mimo? Jsem zvědavá, kdo se trefil 🙂

 • Virenka

  Tééda, to je napínavý :)))Tak já si jdu kliknout 🙂

 • Peťka

  Tak už jsem si taky klikla a další až zítra, takže taky nic. 🙂

 • Jarmuschka

  Hm, jestli každou chvilku, tak už jsem asi mimo….
  :-O

 • Petra Vymětalová

  Peťko, klikačky jsou v tuto chvíli dokonce dvě 🙂 …ale tahle bude každou chvilku končit…

 • Peťka

  Tak tohle mi nějak uniklo, ona je opět klikačka? :-))

 • Petra Vymětalová

  Jarmuschko, ono to nebylo míněno jako varování 🙂 – ale chápu, jak to myslíš 😉

  A čerstvé info – už zbývá méně než 50 kliknutí, víc už napovídat nebudu 😉

 • Jarmuschka

  Je to napínavé….

  A já tedy pomáhám klikat i v té druhé klikačce, ač dětskou výživu nepotřebujeme. Tak snad se pak neukliknu – musíš pak Petro zase varovat.
  ;o)

 • Petra Vymětalová

  Pro všechny „klikače“ – k získání výhry chybí v tuto chvíli už méně než 100 kliknutí 🙂

 • bokul

  Moc Vás všechny zdravím, s klikáním Vám pomůžu a doufám, že vyhraju pevné zdraví celé rodině 🙂 i bez medikamentů 🙂 a potravních doplňků 🙂

 • Petra Vymětalová

  zuzino, budík si natahovat nemusíš, holt to necháš na ráno 😉

 • No tak se mi to konečně zobrazilo.Ale nevím nevím jak budu úspěšná,když tam mám velmi noční hodinu duchů,kdy opravdu spinkávám,pokud nejsem na noční:-DD
  Ale nevadí:-))

 • Petra Vymětalová

  5 „klikačů“ už klikalo dvakrát, ostatní soutěžící jen jednou, 8 z nich svoji druhou šanci ještě nevyužilo, i když jejich čekací limit už vypršel. Tak uvidíme…

 • Jarmuschka

  Tak jak klikáte?
  Já si klikla dnes ráno a můžu zase před třetí hodinou.
  ;o)

 • Lussy

  Jé, Petro. To je něco pro mě, už se těším:-)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist