Podělte se o tipy na výlety a vyhrajte spoustu dalších

Rubrika: Soutěže, Z našich cest

Další školní rok je za námi a s dlouho očekávanými prázdninami začíná čas dovolených a výletů. Jak je již na VD tradicí, i letos poběží prázdninová soutěž zaměřená právě na tipy na výlety s dětmi. Podělte se o své zážitky z cest a třeba i vy vyhrajete knihu plnou tipů na další výlety.

Letos jsme pro vás ve splupráci s nakladatelstvím CPRESS připravili hned dvě kola soutěže najednou. Každý prázdninový měsíc bude mít své 3 vítěze. Dalším zlepšovákem oproti předchozím ročníkům jsou ceny v soutěži. Každý úspěšný autor si totiž svoji výhru vybere sám. V červenci i v srpnu budeme soutěžit tedy o 3 knihy dle vlastního výběru z kategorie Tuzemští průvodci.

kam-praha kam-kolo kam_plzen

Jak soutěžit?

Svoje tipy na výlety s dětmi v ČR posílejte emailem na nuninka@vasedeti.cz do 31. 8. 2015. Prosíme, posílejte je v příloze, ne jako tělo emailu. Nezapomeňte uvést svoji VD přezdívku.

Článek by měl mít alespoň 250 slov, nezapomeňte k němu připojit minimálně 2 obrázky. Počet příspěvků zaslaných jedním soutěžícím není nijak omezen.

S finální podobou článku vám rádi pomůžeme, takže zahoďte obavy za hlavu a pište :-) Doporučujeme zaměřit se v jednom článku na jedno konkrétní místo a uvést, kde se nachází, jak se tam dopravit, proč jste je vybrali, pro jak velké děti je jeho návštěva vhodná. Zmínit můžete i vstupné, možnost občerstvení, zda je lze navštívit i s kočárkem…

Do soutěže lze poslat pouze příspěvky a fotografie, které jsou vaším vlastním dílem (máte k nim autorská práva) a které nebyly dosud nikde publikovány. Redakce serveru VašeDěti.cz si vyhrazuje právo zaslané příspěvky včetně fotografií dále využít (např. propagační účely). Soutěžící nesmí příspěvek přihlášený do soutěže nabídnout k publikaci na jiném webu, ani v tištěných médiích bez souhlasu provozovatele serveru VašeDěti.cz.

O zařazení do konkrétního kola soutěže rozhoduje termín odeslání finální podoby článku. Pošlete-li tedy svůj článek ještě v červenci, bude zařazen do červencového kola, i když bude zveřejněn až začátkem srpna. Pokud vám ale článek vrátíme k nějakým úpravám a vy finální verzi pošlete až v srpnu, bude zařazen do srpnového kola soutěže.

Do soutěže nelze poslat stejný tip na výlet, který jste už posílali v některém z předchozích kol soutěže.

Jak vybereme výherce?

Výherce vybere redakce portálu VašeDěti.cz dle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Přihlížet budeme ke kvalitě zpracování i počtu zaslaných příspěvků, při jakýchkoli nejasnostech přihlédneme i k hvězdičkovému hodnocení a počtu komentářů u článku. Výherce červencového kola může znovu vyhrát i v srpnovém kole soutěže.

Soutěže se mohou zúčastnit i členové redakce – ti, kteří se do soutěže zapojí, pak samozřejmě nebudou zasahovat do celkového hodnocení v daném kole.

Pár slov k výhrám…

Vzhledem k tomu, že tato soutěž běží už poněkolikáté a není nepravděpodobné, že výhru získá někdo z dřívějších výherců soutěže, rozhodli jsme se, že tentokrát si výherci své ceny vyberou sami, aby k nim neputovaly knihy, které už doma mají.

Každý si bude tedy moci svoji cenu vybrat sám a načerpat jejím prostřednictvím inspiraci na další výlety s dětmi a třeba i články do dalších kol naší výletové soutěže.

Jak už jsem uvedla na začátku, výherci si budou vybírat knihy z kategorie Tuzemští průvodci na stránkách nakladatelství CPRESS.

cpress

I když je Česká republika poměrně malý stát, nabízí mnoho zajímavých a krásných míst a zákoutí. Knižní průvodci po ČR vás takovými místy provedou a ukážou vám krásu naší malebné republiky.

Průvodci jsou vhodní pro turisty, cyklisty i pro rodiče s dětmi. Vybrat si můžete podle místa, ve kterém chcete výlety uskutečnit (Kam v Praze, Kam na jižní Moravě) nebo podle účelu, který má výlet splnit (KAM na kole, Výlety s dětmi). Každý průvodce obsahuje kromě map a popisů trasy i informace o zajímavostech z okolí včetně jejich fotografií, otevíracích dob a ověřených kontaktů. Jednotlivá místa jsou v průvodcích přehledně tématicky rozděleny a tak najdete vždy velmi rychle vše, co vás zajímá.

kam_podzemí kam_slovensko kam_morava-a-slezsko

Kam letost vyrazíte na výlet vy? Napíšete nám o tom?

Těšíme se na všechny vaše soutěžní příspěvky a přejeme šťastnou cestu a spoustu skěvlých prázdninových zážitků vám i vašim dětem.

Toto taky stojí za přečtení!

Tipy na dárky pro děti podle věku – zabaví se a rozvinou dovednosti

Lámete si hlavu s tím, co potěší nastávající, novopečené či už ostřílené rodiče, respektive jejich děti? Přečtěte si naše

Čtu dál →

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (12 vyjádření)

 • Článek s vyhodnocením se již připravuje. 🙂

 • Petra Vymětalová

  Už brzy se to dozvíte. Čekala jsem, než budou všechny články zveřejněné. Výherci jsou už vybraní, teď to jen zpracovat do článku a zveřejnit 😉

 • Anonymní

  Kdo vlastně vyhrál? 🙂

 • Dobrý den
  výborná soutěž.Doporučuji návštěvu Nových Hradů směr na Pardubice.
  Výborná paní průvodkyně,příjemné prostředí a je tu tolik věcí k vidění,že máte celý den vyplněný.

 • roque

  Já doporučuji Šumavu, je tam moc krásná příroda. 😀

 • spulkin

  Moc hezké ceny a nápady! Hurá na výlety!

 • Janca-83

  Super soutěž o hezké knížky – tipů na výlety s dětmi není nikdy dost 🙂 Navíc teď před prázdninami. Příští týden se chystáme na rodinný výlet do pivovaru Velké Popovice, tak se pak hned zúčastníme 🙂

 • endlisek
  endlisek

  Knížky s tipy na cesty jsou nejlepší! Neznám nic lepšího než cestování:)

 • mura

  prima soutěž

 • Paradní soutěž o prima ceny (knihy) hned ny se lip cestovalo a věděli by jsme lam se podivat 🙂

 • Petra Vymětalová

  pivatko, můžu se těšit na nějaké tvoje cestovatelské tipy? 😉

 • pivatko

  super soutěž

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist