Panenka Barbie dobývá svět módy

Rubrika: Dětské hry, Soutěže

Panenka Barbie v záři reflektorů debutuje na červeném koberci a přehlídkovém mole. Pro její dokonalou postavu byly vytvořeny dokonalé šaty. Z návrhu na papíře se z jednoho dětského pokoje přenesly do ateliéru půvabné české návrhářky Ivany Mentlové, která jim doslova vdechla život.

Panenka Barbie se pyšní novými šaty, navrženými sympatickou vítězkou soutěže Barbie návrhářka Magdalenou Pernickou (12 let). Nové šatičky jí pomohla doladit oblíbená přední česká návrhářka Ivana Mentlová, která se ve světě módy profiluje již řadu let. Panenka snů Barbie tak splnila sen jedné z českých holčiček, která se do soutěže začátkem letošního roku přihlásila. Moderně střižené šatičky ožily v ateliéru talentované Ivany Mentlové, která tak umožnila Magdalence nahlédnout do světa módního návrhářství a více jí tento svět přiblížit.

„Krátké koktejlové šaty jsou z ledově modrého hedvábí. Horní díl šatů na jedno rameno je tvarován z boku černými vsadkami, které formují postavu a byly typickým prvkem jedné z mých kolekcí. S Magdalenou se mi na jejich výrobě spolupracovalo hezky, je to milé děvče, kterou navrhování baví. Líbilo se mi, že si nechala poradit, ale zároveň si stála za svým,“ komentuje projekt Barbie návrhářka Ivana Mentlová.

„Když jsem se dozvěděla o výhře v soutěži Barbie návrhářka, byla jsem velice překvapená a zároveň i nadšená. S návrhářkou paní Ivanou Mentlovou a s lidmi od společnosti Mattel se mi dobře spolupracovalo a dárky, které jsem dostala, se mi moc líbily! “ usmívá se vítězka soutěže Magdalena Pernická.

A čím se oblíbená panenka Barbie blýskne příště? Nechte se překvapit, určitě to bude stát za to!

Pro všechny malé módní návrhářky – Barbie Design studio

Láká vaši holčičku práce módní návrhářky? Je kreativní a ráda něco vyrábí? Máme pro Vás skvělý tip, jak jí udělat radost – může se stát módní návrhářkou a své oblíbené panence Barbie vytvořit ty nejkrásnější šaty! Pořiďte jí Barbie designové studio s doplňkovou sadou. Vaše holčička si pak pomocí zdobítek a fantazie sama šaty upraví – stačí jen vybrat ze vzorníku a pomocí šablony, barevných fixek, mašliček a samolepek může začít vytvářet šatičky svých snů!


Barbie Design studio obsahuje 1 panenku v šatech, 4 šatičky na šabloně,  2 plastové šablony, 1 arch holografických samolepek. Neváhej a pořiď si také doplňkovou sadu, která navíc obsahuje mašličky, další šatičky a nové vzory.

Barbie Design studio – doplňky

Pro všechny malé návrhářky je určena doplňková sada Barbie Design Studio. Vytvořit stylové a módní šatičky pro panenku Barbie mohou kreativní holčičky pomocí plastové šablonky, fixky, zdobítek a třpytivých samolepek. K vytvoření módních kreací poslouží troje šatičky, které jsou součástí balení.

Více informací na www.barbie.cz

To nejlepší nakonec – soutěž o Barbie Design studio a doplňky!

Ve spolupráci se společností Mattel jsme pro Vás připravili soutěž, ve které tři z vás získají Barbie Design studio i s doplňkovou sadou. Jako obvykle stačí odpovědět správně na jednoduchou soutěžní otázku 😉

Soutěž poběží od 24. září do 7. října 2012.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Každý den nad ránem probíhá kontrola soutěžních tipů. Všichni soutěžící, jejichž tip byl již překonán, budou o tomto faktu informováni emailem. Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Napsal/a: redakce

Toto taky stojí za přečtení!

Tipy na dárky pro děti podle věku – zabaví se a rozvinou dovednosti

Lámete si hlavu s tím, co potěší nastávající, novopečené či už ostřílené rodiče, respektive jejich děti? Přečtěte si naše

Čtu dál →

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (21 vyjádření)

  • Králíček4

    No v tipování jsem mimo taky vždycky,tady jsem si to přála vyhrát,moc by se to líbilo vnučce.Ale vyhráli šikovnější a taky jim to moc a moc přeji.Všechny vyhrát nemůžeme.Na soutěž s výhrou pro kluky se už těším.

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist