Největší psavci – III. čtvrtletí 2008

Rubrika: Soutěže

Komu jsme od července do září zveřejnili nejvíce článků? Jakou za svoji „psavost“ dostane odměnu? Jak už je zvykem, dva největší psavci dostanou knihy z nakladatelství Fragment. Kromě jmen výherců se v tomto článku dočtete také o plánech s touto soutěží.

Nejdříve tedy k vyhodnocení…

Ve třetím čtvrtletí jsme zveřejnili 61 článků od 28 různých autorů (příspěvky vytvořené redakcí serveru v těchto číslech nejsou zahrnuty).

Kdo byl tedy od července do konce září „nejpsavější“?
Nejvíce článků poslala babofka (celkem 12) a kromě zasloužených klubíček tak získala od sponzora soutěže knihu Hurá do školky!.
Na druhém místě se umístila nuninka s 11 příspěvky, za které rovněž dostane kromě klubíček také odměnu od sponzora soutěže – knihu Fejetony od Ivana Mládka.
3. místo bude odměněno již pouze klubíčky, ta získá za 3 příspěvky Ing. Tomáš Balcar.

Všem psavcům bych tímto ráda poděkovala za jejich příspěvky, oceněným navíc gratuluji k vítězství v naší soutěži.

Pozn.: redakční autorky publikují informační články pod celým jménem, příspěvky osobnějšího charakteru pod registrovanou přezdívkou. Při závěrečném vyhodnocení se všechny články sčítají podle registrovaných přezdívek.

A ještě k soutěži jako takové…
Možná jste si všimli, že soutěž se už neobjevuje v pravém sloupci mezi aktuálními soutěžemi. Ačkoli všem „psavcům“ patří velký dík za všechny vytvořené články, v soutěži v současné době nebudeme pokračovat.
Abychom podpořili všechny psavce a motivovali k psaní článků i další návštěvníky stránek, rozšířili jsme nabídku výher v soutěži o Příspěvek měsíce.

A co vy? Nezkusíte také napsat nějaký článek?

Napsal/a: redakce (Petra)

Toto taky stojí za přečtení!

Kam s dětmi za lyžováním? V italském středisku Passo Tonale děti milují!

Italové děti milují, to je obecně známo. A udělají pro ně první poslední. Lyžařské středisko Passo Tonale vás o

Čtu dál →
Jak dětem ulevit od ucpaného nosu

Jak dětem jednoduše ulevíte od ucpaného nosu

Milé maminky, jsou Vaše děti často nachlazené? Teče jim z nosu, v noci mají ucpaný nos a těžce se jim dýchá? Pomozte

Čtu dál →

Môžem dať dieťatku jesť hocičo?

Môžem dať dieťatku pribináčika? Alebo zákusok? Alebo kupovanú nočnú kašu? V mamičkovských internetových skupinách sa pravidelne objavujú otázky, či to alebo

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (8 vyjádření)

 • Petro, nevadí… Do příštího termínu zasílání vydržíme… 🙂
  Pošťačka je zvyklá, že jsme zpravidla doma. Jednou nám to nechala u sousedů, ale ti teď odjeli na dovču a tak v baráku není zkrátka ani noha… Jen počkej, až ji zítra nebo pozítří potkám… 😉 Jinak je na ní spoleh, tak nevím, co si mám o dnešku myslet…

 • Blahopřeju,piště dál ať je co číst:-)) K

 • Petra Vymětalová

  babofko, já to posílala v pátek s ostatníma balíčkama, jen jsem nestihla to vyhodnocení sepsat. No ale jak jsem před chvilkou vyhodnocovala soutěž s Fragmentem, tak jsem si říkala, že jsem mohla do pondělka počkat ;-))

  Balíčky posílám jen obyčejně, ale mimo schránku by to pošťačka nechávat neměla. U nás je to tak, že když se to nevejde do schránky, hodí mi lístek, že zásilka nemohla být doručena, protože je větších rozměrů. Já si to pak vyzvedávám na poště. Teď už jsem s ní domluvená, že mi to nechává u sousedů a když je to něco težšího, tak mi nese jen lístek, aby se s tím nemusela tahat, já na to město stejně tak obden musím, abych nakoupila ;-))
  Každopádně mimo schránku se žádné zásilky nechávat nesmí.

 • To je fofr!!! Knížky dneska přišly! Takže díky moc. Teď snad ještě trochu času kdyby bylo… Petro… nemáš tip, kde by se dal vyhrát? 🙂

  Jen jsem byla lehce překvapená, že byla obálka s knížkami zastrčená u vrátek. Do schránky se logicky nevešla… Tak aspoň že nešel okolo vrátek dřív nějaký „zvědavý kolemjdoucí“… Ale to je spíš věc na pošťačku…

  Ještě jednou díky! 🙂

 • Babofko , gratuluji:-))) Máš moc pěkné články, jen tak dále.
  Moc děkuji za knížku, která mi přišla poštou.:-)))

 • gratuluji pište dál ať máme co čitat

 • Peťka

  Gratuluju! Pište, pište…

 • Babofko, gratulace!!! :)) A piš dál 🙂
  Samozřejmě blahopřeji i ostatním 🙂

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist