Klikačka – pravidla soutěže

Rubrika: Soutěže

Odebíráte-li náš pravidelný newsletter, možná už víte, že jsme pro vás připravili zcela novou soutěž. Jak už její název – Klikačka – napovídá, nebudete muset hledat žádné správné odpovědi ani pátrat po článcích či obrázcích, STAČÍ KLIKNOUT.

Princip soutěže

Soutěžící mají za úkol klikat na obrázek s výzvou „Klikni pro výhru!“ umístěný přímo na stránce soutěže. Po každém kliknutí se dozví, kdy se mohou znovu pokusit o štěstí. Jeden ze soutěžících získá výhru zobrazenou na obrázku.

Účastníci soutěže

Soutěže se mohou zúčastnit pouze registrovaní uživatelé portálu VašeDěti.cz, kteří mají bydliště nebo korespondenční adresu pro doručení výhry na území ČR a jsou starší 18 let.

Podrobná pravidla soutěže

Poprvé může soutěžící na barevný obrázek s výzvou ke kliknutí kliknout kdykoli v průběhu soutěže. Obrázek je umístěn přímo na stránce s informacemi o soutěži.

První kliknutí je považováno za přihlášení do soutěže, jeho prostřednictvím nelze získat výhru.

Po každém kliknutí, stejně jako při každém otevření soutěžní stránky (již přihlášeným soutěžícím), se  soutěžící dozví, kdy může znovu kliknout na obrázek. Interval mezi jednotlivými kliknutími je maximálně 24 hodin a volí se náhodně.

Zobrazí-li se obrázek s výzvou v černobílém provedení, nelze na něj kliknout a soutěžící musí vyčkat termínu uvedeného u obrázku, aby mohl znovu zkusit štěstí v soutěži.

Soutěž nemá pevně daný termín ukončení. Končí ve chvíli, kdy se některý ze soutěžících „prokliká“ k výhře.

Výhru může získat kterýkoli ze soutěžících, který klikne na obrázek nejméně podruhé. Není nutné dosáhnout největšího počtu kliknutí, celá hra je hlavně o štěstí. (Samozřejmě ale platí, že čím vícekrát se vám podaří na obrázek kliknout, tím větší šanci na výhru máte.)

Výherce je určen na základě celkového počtu soutěžících a všech jejich kliknutí ve vztahu k hodnotě ceny věnované do soutěže následovně:
– každé přihlášení (1. kliknutí) je započítáno jako -1 bod
– každé další kliknutí každého uživatele je započítáno jako +1 bod
– jakmile některý ze soutěžících svým kliknutím vyrovná počet bodů všech soutěžících s předem zadaným potřebným počtem bodů, stává se vítězem
– v případě výhry v hodnotě do 1000 Kč, je třeba celkem nasbírat 1000 bodů, pro ceny v hodnotě 1001 – 2000 Kč 2000 bodů, pro hodnotnější ceny počet bodů odpovídá hodnotě výhry v korunách.

Pozn. Rozesílání výher a další pravidla se řídí podmínkami užívání serveru VašeDěti.cz.

Toto taky stojí za přečtení!

Kam s dětmi za lyžováním? V italském středisku Passo Tonale děti milují!

Italové děti milují, to je obecně známo. A udělají pro ně první poslední. Lyžařské středisko Passo Tonale vás o

Čtu dál →
Jak dětem ulevit od ucpaného nosu

Jak dětem jednoduše ulevíte od ucpaného nosu

Milé maminky, jsou Vaše děti často nachlazené? Teče jim z nosu, v noci mají ucpaný nos a těžce se jim dýchá? Pomozte

Čtu dál →

Môžem dať dieťatku jesť hocičo?

Môžem dať dieťatku pribináčika? Alebo zákusok? Alebo kupovanú nočnú kašu? V mamičkovských internetových skupinách sa pravidelne objavujú otázky, či to alebo

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (83 vyjádření)

 • bokul

  Přidávám se ke gratulantům… 🙂

 • Matilda

  Jéje, já taky gratuluji, sic jsem hrála jak divá:-) A jsem ráda, že jsem nevyhrála, u nás by to autíčko asi přišlo k újmě, Vladoš by ho nedal z ruky:-)

 • Peťka

  Matt84, moc gratuluji!! A komu bude výhra určena? Máš chlapečka, nebo si s autíčkem vyhraje tatínek? :-))

  A jsem zvědavá na statistiku, kterou nám určitě Petra nabídne. 🙂

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist