„Děti“ vyhlašují soutěž

Rubrika: Soutěže

Ahojky všichni!!!  Projekt „Pojďte si povídat…“, který byl nabitý radami a najuknutím do vašich domovů na chvilku „usnul“. A tak mi tu docela i chybí povídání a čtení vašich příběhů ze života. Proto jsem se  rozhodla vyzvat vás všechny… ke PSANÍ.

Od 11. 11. – 25. 11. 2011 vyhlašuji soutěž s  „Dětmi“ o dětech

“Pyšný jako páv nebo pávice?!“

A o čem vlastně můžete psát???

Samozřejmě, že  o dětech 🙂 … Pište třeba o tom, jak jste pyšní na první krůček, zoubek, slůvko, nočníkové záležitosti  svého poupátka – jaké pocity to ve vás vyvolalo. Nebojte se připojit svoji otázku s nějakým problémem na ostatní čtenáře. Určitě rádi pomůžou svojí  radou. Nebo nám napište, jaké úspěchy ve škole (školce) vaše dítko zvládlo a jaký úkol je před vámi. Máme tu i rodiče, kteří mají odrostlejší poupata 🙂 a tak ty bych třeba motivovala k napsání článku o tom, jakou budoucnost si „kdysi“ představovali pro svoje dítě a jak moc se realita přiblížila k jejich rodičovskému snu. Pište třeba i o tom, jaký je váš syn nebo dcera skvělý rodič a jak to či ono dělá jinak než vy. Pochlubte se úspěchy svých ratolestí v mimoškolních aktivitách. Můžete psát i tom,  jak hrdinně zvládla ta vaše prdelinka vytrhnutí zoubku, braní krve a další nepříjemné věci, které jsou bohužel nutností. Rádi si přečteme i o tom, jak moc jste pyšným pávem nebo pávicí jen proto, že vaše děti jsou takové, jaké jsou.

Anebo prostě pište jen tak o svých dětech, protože z nich máte radost a jsou to vaše sluníčka.

Pravidla soutěže

Článek by měl tedy mít minimálně 250 slov a posílat je můžete do 25. 11. 2011 včetně. K článku můžete připojit i fotografii, která bude vaším autorským dílem.

Z vlastní zkušenosti vím, že jsem se tohoto počtu slov „kdysi“ hodně zalekla a docela mě to odrazovalo. Ale není to zas taková hrůza…věřte mi. Právě nyní jsem dopsala 303. slovo.

A jestli si netroufáte psát jen proto, že neumíte správně článek rozdělit do odstavců a jiné úpravy… tak tím se vůbec netrapte!!!  Tohle je totiž zase moje práce 🙂

Kam posílat články?!

Články prosím posílejte na suodal@vasedeti.cz

Vyhodnocení soutěže

O výherci rozhodnete VY svým hvězdičkovým hodnocením, které najdete pod každým článkem. Pokud nastane nerozhodná situace, tak o vítězi rozhodne náhoda…vítězný článek vytáhnu z klobouku 🙂

Ceny pro vítěze

Pro tři nejlépe hodnocené články tu máme DVD s pohádkami:

Fifi z Květíkova

Pomněnka Fifi je plná energie a vždy s úsměvem na tváři. Její   svět je plný úžasných dobrodružství a okouzlí vás svým laskavým humorem, rozpustilostí i spoustou překvapení!

 

Wallace&Gromit – Cesta na Měsíc

Wallace a Gromit se rozhodnou, že na svůj sváteční piknik vyrazí na Měsíc, který je celý z toho nejlahodnějšího sýru. Pomocí doma vyrobené rakety na honbu za sýrem – tím ale vzbudí hněv mechanického strážce Měsíce.

Báječný tučňák na létajících strojích

Tučňák Piper má velký sen – chtěl by vynalézt přístroj, který by umožnil tučňákům létat. Jeho snaha je však všem ostatním jen pro smích, jedinou oporou je mu kamarádka Penny, která je do něj bláznivě zamilovaná.

 

Myslím, že jsem napsala vše a nyní už se těším na vaše příběhy!!! Mějte se krásně a ahojky u vašich článků. Zdraví  suodal

Napsal/a: suodal

Toto taky stojí za přečtení!

Kam s dětmi za lyžováním? V italském středisku Passo Tonale děti milují!

Italové děti milují, to je obecně známo. A udělají pro ně první poslední. Lyžařské středisko Passo Tonale vás o

Čtu dál →
Jak dětem ulevit od ucpaného nosu

Jak dětem jednoduše ulevíte od ucpaného nosu

Milé maminky, jsou Vaše děti často nachlazené? Teče jim z nosu, v noci mají ucpaný nos a těžce se jim dýchá? Pomozte

Čtu dál →

Môžem dať dieťatku jesť hocičo?

Môžem dať dieťatku pribináčika? Alebo zákusok? Alebo kupovanú nočnú kašu? V mamičkovských internetových skupinách sa pravidelne objavujú otázky, či to alebo

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (5 vyjádření)

 • Krásné odpo VDéčka, už jen do zítřejší půlnoci tj. 25. 11. můžete posílat svoje články.

  Kdo stále váhá, tak má právě nejvyšší čas sednout a něco nám písnout 🙂

  Přeji pěkný zbytek dne…

 • Ahojky Padmé, už teď ti moooc děkuji za článek!!! A odpovím ti taky po svém :-)….A o to právě jde!!!! Ten název/téma má v každém vyvolat svůj vlastní pocit. To všechno pod tím je jen opěrná berlička, které se můžeš a nemusíš chytit!!! 🙂

  No, letím do mailíku, jestli jsi ho už poslala 🙂

 • Padmé

  Ahoj Suodal, na Tvé „pobídky“ ke psaní jsem reagovala po svém… nechala jsem si to pár dnů projít hlavou… a nakonec jsem článeček sepsala… ALE předesílám už teď, ačkoliv jsem ho právě dokončila, že asi není úplně tím „pravým ořechovým“, co jsi chtěla nebo měla na mysli.
  Je to osobní – to, jak to vnímám já a vím, že každá (každý) z nás to má nastaveno jinak – mluvím o daném tématu „Pyšný jako páv“ – osobně se trochu bojím velkých slov a velkých vyznání a být „pyšná“ mi přijde jako bych si říkala (koledovala) o „políček“.
  Nicméně – každá píšeme sama za sebe a tak jsem to udělala i já, napsala jsem to tak, jak to cítím já.

 • Haló, haló…čas se krátí!!! Už jen pět dnů můžete posílat své soutěžní články 🙂 🙂

 • Moje milá VDéčka, ráda bych se připomenula s pisatelskou soutěží 🙂 🙂

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist