Autor roku 2005

Rubrika: Soutěže

V průběhu roku 2005 jsme zveřejnili celkem 693 různých článků. Možná jste si mezi jejich autory již našli své oblíbence, jejichž jméno pod příspěvkem je pro vás zárukou pohodového čtení, zábavy nebo nepřeberného množství zajímavých informací. Anebo vás uchvátil styl někoho jiného a marně čekáte na další články od něj. Ať už vaši oblíbenci do redakce poslali jen jediný příspěvek nebo je na našich stránkách už pěkná řádka jejich vlastních výtvorů, pokud se vám líbí a čtete si je rádi, podpořte je v soutěži o autora roku 2005…

Vítěz od nás získá bezdrátový set klávesnice a myši Labtec Media Wireless Desktop CZ, aby se mu dobře pracovalo na dalších příspěvcích pro „Vaše děti“.

cena pro vítězeSada media wireless desktop společnosti Labtec odstraní shluk kabelů z vašeho pracovního stolu. Díky možnosti přizpůsobení 15 ovládacích prvků pro přehrávání zvuku a videa usnadňuje klávesnice používání médií. Obsahuje také programovatelná tlačítka rychlého spuštění pro přístup k e-mailu a domovské stránce v Internetu a její elegantní design je odolný proti polití tekutinou, takže se není třeba obávat malých nehod. Součástí sady je prvotřídní bezdrátová myš používající optickou technologii s citlivostí 800 dpi, která zajišťuje pohodlné, spolehlivé sledování a konzistentní výkon. Klávesnice i myš obsahují výhodné indikátory stavu baterie. Bezdrátová zařízení společnosti Labtec poskytují volnost a jejich používání je jednoduché, spolehlivé a zábavné!

Jak budeme autora roku 2005 vybírat a jaká jsou pravidla celé soutěže?

 1. Autor roku 2005 bude vybrán na základě hlasování členů KLUBka v anketě nazvané Autor roku 2005 (název stačí prokliknout).
 2. Anketa bude přístupná od 11. ledna do 11. února 2006.
 3. V anketě může každý člen KLUBka rozdělit celkem 10 bodů, přičemž přiděluje 4, 3, 2 a 1 bod, kterémukoli autorovi z nabídky na stránce ankety.
 4. Body lze přidělovat libovolným způsobem, je možné v rámci jednoho hlasování obodovat jednoho autora vícekrát (např. autor A dostane 4 body a 2 body, autor B 3 body, autor C 1 bod, nebo můžete všechny body přidělit stejnému autorovi apod.).
 5. Není dovoleno hlasovat pro sebe sama.
 6. Každý může hlasovat jen jednou. Stejně tak je možné zúčastnit se hlasování jen jednou z jednoho počítače.
 7. Hlasování se mohou zúčastnit pouze členové KLUBka.
 8. Každý člen KLUBka získá za správně vyplněnou anketu 5 klubíček do KLUBkové soutěže.
 9. V případě shodného počtu bodů na 1. místě rozhoduje počet zaslaných příspěvků v roce 2005 (čím více, tím lépe). Bude-li totožný i počet zaslaných příspěvků, rozhoduje redakce serveru VašeDěti.cz.
 10. Autor roku 2005 získá bezdrátový set klávesnice a myši Labtec Media Wireless Desktop CZ (viz. výše) a navíc 10 klubíček do KLUBkové soutěže.
  Ti, kteří se umístí do 10. místa budou odměněni následovně:
  2. místo ………… 9 klubíček
  3. místo ………… 8 klubíček
  4.-5. místo ………… 5 klubíček
  6.-10. místo ………… 3 klubíčka

 11. Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž kdykoli v jejím průběhu ukončit bez udání důvodů.
 12. Výhry nejsou vymahatelné soudní cestou a budou zaslány pouze na adresy v rámci ČR.
 13. Pořadatel neručí za nedoručení zaslané ceny ani za její poškození, ke kterému dojde při přepravě.

Napsal/a: redakce (Petra)

Toto taky stojí za přečtení!

Kam s dětmi za lyžováním? V italském středisku Passo Tonale děti milují!

Italové děti milují, to je obecně známo. A udělají pro ně první poslední. Lyžařské středisko Passo Tonale vás o

Čtu dál →
Jak dětem ulevit od ucpaného nosu

Jak dětem jednoduše ulevíte od ucpaného nosu

Milé maminky, jsou Vaše děti často nachlazené? Teče jim z nosu, v noci mají ucpaný nos a těžce se jim dýchá? Pomozte

Čtu dál →

Môžem dať dieťatku jesť hocičo?

Môžem dať dieťatku pribináčika? Alebo zákusok? Alebo kupovanú nočnú kašu? V mamičkovských internetových skupinách sa pravidelne objavujú otázky, či to alebo

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (14 vyjádření)

 • bokul

  A ja se nejdrive divila, proc vasedeti vyhlasili soutez AUTO roku 😀 a ono to bylo o autorech….

 • Takovou cenu bych si taky nechala líbit.

 • je to zajímavé, ráda vše přečtu a cena je nádherná.

 • to je super cena

 • Mě je to celkem jedno.Všechny jsou dobré a některé zaujmou už na první pohled a to jen kvůly nadpisu.

 • Tipy jsou oba dobré, ja jsem články měsíce za loňský rok přečetla a taky spoustu ostatních, podle toho, zo je pro mě zrovna aktuální, nebo to co mě zaujalo nadpisem. myslím že jsem to neodflákla.

 • Já mám taky tip, jak se alespoň trošku orientovat. Protože je tady i dost autorů, kteří psali pěkně, ale třeba se na nějakou dobu odmlčeli – tak aby se na ně úplně nezapomnělo, stačilo by si každýho dát do vyhledávače a alespoň si připomenout názvy jejich článků, nebo si přečíst něco namátkou.

 • Petra Vymětalová

  erčo, no přečíst zodpovědně všech 693 článků by opravdu zabralo spoustu času a možná by to nakonec ani nemělo moc efekt, kdyby to člověk přelouskal všechno najdenou. Ale možná by stálo za to kouknout třeba na vyhodnocení jednotlivých příspěvků měsíce, o které články byl v minulosti zájem – třeba tak objevíte i autory, kteří by vám jinak unikli. Ale to berte jenom jako můj tip, povinnost to samozřejmě není.

 • já jsem tu teprve měsíc, a asi bych to nestíhala všechno přečíst. možná to ode mě nebude fér, ale své hodnocení jsem brala, podle toho, co jsem stihla za ten měsíc přečíst, a to i zpětně.tak doufám, že se na mě nebudete zlobit.

 • Jojo – zrovna procházím články dle seznamu autorů a narážím na plno zajímavých mnou dříve neobjevených příspěvků…no to fakt nevím, jak to budu stíhat:-):-):-)

 • Pomněnka

  Káčo, výhoda dříve přihlášených matek malých miminek, která si spokojeně ležela a maminky nechala brouzdat po těchhle úžasných stránkách ;-))

 • Petra Vymětalová

  Káčo, tak právě proto máte na hlasování celej měsíc 😉
  Jen mi pak napiš, kolik jsi toho za tu dobu s tak zodpovědným přístupem naspala :-)))

 • Jéje, to budu muset přečíst všechny články, abych na někoho nezapomněla:-)…

 • Tak to je super cena! Ale moc si na ní nevěřím:-)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist