Potěšte své dítě na Vánoce novou elektronikou Maxipsa Fíka

Rubrika: PC a internet, Volnočasové aktivity

Vánoce jsou za dveřmi a vy stále sháníte ten pravý dárek pro vaše dítě? Máme pro vás ideální tipy na dárky, které pod stromečkem udělají jistě radost. Dětská elektronika Maxipsa Fíka dětem přináší nejen mnoho zábavy, ale také potřebné vzdělání.

Zahrnuje televize, tablet, přenosné DVD, MP3 přehrávač, foťák, kapesní hry a létající koráb. Výrobková řada je provedena ve veselých barvách a vyzdobena obrázky z oblíbeného večerníčku Maxipes Fík. Kolekce je určena dětem od 3 do 8 let a lze ji pořídit za výhodné ceny např. na internetovém obchodu kasa.cz.

Gog_rodina_stiny

MAXPAD 7

detskeprostrediMAXPAD 7 představuje naučný tablet pro děti s možností rodičovské správy a snadným intuitivním ovládáním. Přístroj byl zdarma vybaven placenými vzdělávacími aplikacemi Dopravní výchova, Malý záchranář a Animovaná první pomoc, které byly vytvořeny ve spolupráci s pedagogy a záchranáři, a jsou plné zábavných interaktivních her a testů. Tablet zahrnuje i výuku angličtiny a hry pro celou rodinu. Rodiče mohou stanovit dítěti dobu jeho používání či mu povolit přístup jen k určitým aplikacím. Dospělí pak jistě ocení i možnost přepnutí mezi dětským a rodičovským módem. Po zapnutí přístroje stačí zadat heslo a model se promění na plnohodnotný Android tablet. MAXPAD 7 je vybaven silikonovým pouzdrem a tvrzeným sklem, díky čemuž je méně náchylný vůči poškození. Cena od 2 699 Kč (kasa.cz)

MAXIFOTO

GogMAXIFOTOR_1S dětským foťákem MAXIFOTO vaše dítě vytvoří rychle a snadno kvalitní fotografie či video, které si může ihned prohlédnout na LCD displeji. Děti si užijí také kupu zábavy s fotorámečky Maxipsa Fíka, kterými si mohou ozdobit své první fotografické úlovky. Ergonomický tvar foťáku umožňuje pohodlné držení a snadné zaměření snímků. Má také dva hledáčky, aby i menší děti nebyly nuceny při focení přivírat oko. Fotoaparát je vyroben z odolného plastového skeletu a vybaven textilním ouškem. Fotografie či video z přístroje lehce přetáhnete do počítače pomocí SD/SDHC karty či USB kabelu. Cena od 1 499 Kč (kasa.cz)

MAXITELKA

GogMAXITELKA24B_1MAXITELKA svými barvami a potiskem z pohádky Maxipsa Fíka snadno zapadne do hravého prostředí dětského pokojíčku. Vyberou si jak kluci, tak holky. MAXITELKA je totiž k dostání řadě barev a to ve dvou úhlopříčkách – 56 cm/60cm. Televize obsahuje funkce Record Ready a TIMESHIFT, díky kterým lze nahrávat vysílané pořady či je pozastavit a podívat se na ně se zpožděním. Na televizi si však lze prohlížet i rodinné fotky, sledovat videa nebo poslouchat hudbu. Nechybí ani časový spínač pro vypnutí či dětská pojistka. S koupí MAXITELKY získáte prodlouženou záruku 40 měsíců. Cena od 4 499 Kč – 56 cm/4 999 Kč – 60 cm (kasa.cz)

MAXIDVD

GogMAXIDVD9_1Přenosné MAXIDVD do auta je ideální volbou pro rodiny, které rády cestují. Prostřednictvím MAXIDVD děti během jízdy snadno zabavíte. V autě se jistě hodí brašna na uchycení, dálkové ovládání a speciální adaptér. Do přístroje lze vložit nejen DVD a CD, ale model disponuje také vstupem pro USB a SD/MMC/MS karty. Máte tak několik možností, jak do přehrávače přenést muziku, fotky či vaše oblíbené pohádky, seriály a filmy. Přístroj je vybaven otočným 23cm LCD displejem, příjemným LED podsvícením, zabudovanými reproduktory a sluchátkovým výstupem. Cena od 2 399 Kč (kasa.cz)

MAXIFOTOHRY

GogMAXIFOTOHRYW_1Kapesní hra MAXIFOTOHRY umožňuje hrát nejen hry, ale zároveň i fotit a natáčet video. Navíc je lehká a rozměry malá, takže ji může mít dítě stále po ruce. Díky zabudované 2mpix kamerce, 3,5“ dotykovému barevnému LED displeji a G senzoru (pohybové čidlo) si děti užijí při hraní ještě více zábavy. Přístroj obsahuje celkem 100 her – 10 pohybových, 40 dotykových, 45 klasických a 5 fotoher. Děti mají možnost při natáčení videa či focení využít přednastavené zábavné fotorámečky či animační prvky. Fotky i video si pak lze ihned prohlédnou přímo na displeji kapesní hry a přenést do počítače prostřednictvím Micro SD karty nebo USB kabelu. MAXIFOTOHRY jsou k dostání v bílé a modré barvě. Cena od 1 499 Kč (kasa.cz)

Napsal/a: Veronika Hejlová

Toto taky stojí za přečtení!

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Jak strávit víkend s dětmi v Praze?

Praha je tak kouzelné místo nejen díky své stovce věží nebo památek, ale také proto, že je zde nekonečné

Čtu dál →

Spoření pro děti: jaké máte možnosti?

S novým přírůstkem do rodiny je čas začít myslet na budoucnost. Chcete-li svým ratolestem zajistit lepší start do života, neměli

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (4 vyjádření)

 • JanaK

  Ten věk je hodně zavádějící, měla jsem možnost na vlastní ruce a oči zkusit nabízené produkty, jako přínosné mi připadá foťák a tablet. Foťák je právě pro ty nejmenší – má dva hledáčky, takže děti bez problémů fotí, dokonce si mohou k fotkám přidávat rámečky s Ájou a Fíkem. Tablet se mi líbí z důvodu výukových aplikací, ty jsem neměla možnost moc studovat, Záchranný kruh znám a líbí se mi, tablet mi přijde vhodný tak od té druhé-třetí třídy (je tam i angličtina), další věc, co se mi na něm líbí, je silikonový obal, tekže je nepatrně odolnější oproti jiným značkám a nakonec je přímo báječný rodičovský mód – tablet mohou děti každý den pouštět pouze na stanovenou dobu, takže pokud nastavíte třeba půl hodiny, po půl hodině se vypne a už nejde nahodit, další půlhodinu má dítko k dispozici až další den.
  Ty ostatní produkty mě nijak neoslovili, možná ještě držák na tablet do auta, ale jinak v nich žádné větší výhody nevidím.

 • Ježeček

  Alenam, souhlasím! Taky si myslím, že dítě ve věku 3-6 let by měli mít ještě trochu jiné hračky, než foťáky, pc a tv… Já osobně takové věci pro své děti nechci pořizovat.
  Samozřejmě počítač znají, malý (4,5) se už naučil hrát dortíky z purble place, ale je to součástí pc náš dospělých, takže občas může na 20 min si hrát. Malá (3,5) se samozřejmě opičí, takže si hrají u toho spolu, ale nijak větší zájem o pc nejeví a já jsem jen ráda!
  Mají své hračky – naše dosloužilé radio, kde si hrají že hraje hudba, mačkají čudlíky a mají vysložilou pc myš, s tím si taky vyhrají i bez drahého základního komponentu 🙂
  Já mám takovou představu, možná asi zcestnou, ale myslím, že pc, ipod, mobil, že to patři až ke školákovi. Tak beru 2. – 3. třída. Možná se opravdu mýlím a je to nutností už od prvňáčků, to mi osvětlíte třeba vy, zkušenější 😉 *

 • alenam

  Přijde mi to přehnané, aby děti od 3 let měly vlastní televizi, DVD přehrávač a podobně. Všude se píše, že TV mají sledovat minimálně, ale tím, že jí dostanou jako dárek spíš říkáme opak.

 • aladin10

  U nás bude pod stromečkem dětský foťák MAXIFOTO,už ho jen objednat.

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist