Dětem plní přání hezká knížka

Rubrika: PC a internet

Že je to však úkol nelehký! Najít dnes na trhu kvalitní a hezkou knížku, kterou si dítě zamiluje a má z ní užitek i po výchovné stránce, to je výkon nadlidský. Vybírat v té džungli knih vám může pomoci i šikovné internetové knihkupectví zaměřené hlavně na dětskou literaturu. Knihkupectví Svět dětské fantazie má ve své nabídce již nyní přes 1500 titulů a stále je co přidávat. Novinky renomovaných nakladatelství tady mají rezervovaná místa a často se hned po vydání již pracuje na vybraných recenzích.

Paní Jarmila Syptáková měla zhruba před rokem a půl báječný nápad. Jako vystudovaná knihovnice měla sen o svém vlastním internetovém knihkupectví. Zaměřila se na dětské čtenáře a pustila se do díla. Cesta to je nelehká a dlážděná mnoha trny, od technických problémů po prokousávání se tvrdou konkurencí. Úspěchy se však již dostavují, vždyť najít kvalitní knížky pro děti je kumšt…Tady to nejlepší z nejlepšího najdete pod jednou střechou.

Recenze knížek a nahlédnutí do zákulisí

Najdete tu totiž recenze dětských knih, často také s ukázkami textů, takže můžete posoudit, nakolik je která knížka pro vás to pravé. Líbí se vám? Pak si ji můžete ihned koupit. Paní knihovnice je tu příjemná a milá, rychlá a spolehlivá a také velmi ochotná. Pokud tu nenajdete tu svoji vysněnou knížku, nebude váhat a ráda vám ji sežene. Knihkupectví Svět dětské fantazie má nejrozsáhlejší nabídku dětských knih.

Ve volném čase si můžete přečíst nejen zmiňované recenze, ale také rozhovory se známými spisovateli, ilustrátory nebo nakladateli. Třeba se tu dozvíte něco o vzniku knížky, ať už se jedná o prvotní nápad a sepsání spisovatelem, nebo o cestu knížky od rukopisu až do tištěné podoby. Je velmi zajímavé nahlédnout pod pokličku nakladatelství nebo pod pero takovým osobnostem jakými je třeba Barbara Nesvadbová, Ivona Březinová, Michal Černík, Daniela Fischerová. Není tu bulvár, nejsou tu skandály, je tu příjemné počteníčko s příjemnými lidmi.
Do zákulisí vás pozve nakladatelství Mladá Fronta, Portál nebo Axióma.

Nejsou tu však jen knížky pro děti, ale také rozsáhlá nabídka CD a DVD pro děti, deskové stolní hry, omalovánky a knížky, které zaujmou maminky. Jak si poradit s výchovnými problémy, jak s těhotenstvím a vlastně tu nějaké knížky najde i dospívající mládež, od románků pro dívky až po fantasy téma.

Svět dětské fantazie je bezbřehý a zdá se, že bezbřehá bude brzy i nabídka tohoto obchodu. Všichni tu mají knížky rádi a každým dnem pracují na nových článcích a zajímavostech pro návštěvníky.

Přijďte a uvidíte…

Napsal/a: Renata Petříčková

Toto taky stojí za přečtení!

Kam s dětmi za lyžováním? V italském středisku Passo Tonale děti milují!

Italové děti milují, to je obecně známo. A udělají pro ně první poslední. Lyžařské středisko Passo Tonale vás o

Čtu dál →
Jak dětem ulevit od ucpaného nosu

Jak dětem jednoduše ulevíte od ucpaného nosu

Milé maminky, jsou Vaše děti často nachlazené? Teče jim z nosu, v noci mají ucpaný nos a těžce se jim dýchá? Pomozte

Čtu dál →

Môžem dať dieťatku jesť hocičo?

Môžem dať dieťatku pribináčika? Alebo zákusok? Alebo kupovanú nočnú kašu? V mamičkovských internetových skupinách sa pravidelne objavujú otázky, či to alebo

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (6 vyjádření)

 • knížka je poučnější a rozvíjí větší fantazii dítěte ja k televize

 • Petra Vymětalová

  Soutěžní otázka: Kdo z uvedených autorů není zmiňován v článku o internetovém knihkupectví Svět dětské fantazie?
  Správná odpověď: Michal Viewegh

  Počet soutěžících: 613

  Výherkyně: migela (Detektivem na dně moře), evelyn (Inspirace pro každý den – Kuře)

  GRATULUJEME!

 • knížka je pěkný dárek

 • Knížek není nikdy dost

 • Dětem plní hezká přání knížka

 • Petra Vymětalová

  Od 28. října do 17. listopadu 2008 proběhne další kolo soutěže Víte…?, jehož sponzorem bude právě Svět dětské fantazie.
  Soutěžit můžete o
  * dobrodružnou knihu Detektivem na dně moře, v níž na vás čekají vraky k prozkoumání, tajemství k odhalení a záhada, kterou budete muset vyřešit. V knize naleznete mapy, kompas, mince, pohlednice, potápěčské deníky a mnoho dalších informací, které vám usnadní pátrání
  * kuchařku Inspirace pro každý den – Kuře

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist