Magnetická obrázková knížka

Rubrika: Kulturní a literární tipy

Magnetická obrázková knížka – Hravé počítání z
nakladatelství Rebo Productions CZ s.r.o. …


Jedná se o nádherně ilustrovanou knížku (10 stran), jejíž součástí je 50 magnetek (obrázky zvířátek, postaviček).
Každá stránka nabízí jinou zajímavou kresbu, do které dítko vkládá magnetky podle fantazie, v pozdějším věku i podle úkolů, které motivují k počítání a logice.

Původní znění knihy je z anglického originálu a v ČR se jedná o 1. vydání.

Cena knížky se pohybuje cca 250 – 300 Kč a je vhodná pro děti od nejmladšího věku (stránky jsou silné jako u leporela) až po mladší školní věk (úkoly a počítání).

Napsal/a: Xixao

Toto taky stojí za přečtení!

Kam s dětmi za lyžováním? V italském středisku Passo Tonale děti milují!

Italové děti milují, to je obecně známo. A udělají pro ně první poslední. Lyžařské středisko Passo Tonale vás o

Čtu dál →
Jak dětem ulevit od ucpaného nosu

Jak dětem jednoduše ulevíte od ucpaného nosu

Milé maminky, jsou Vaše děti často nachlazené? Teče jim z nosu, v noci mají ucpaný nos a těžce se jim dýchá? Pomozte

Čtu dál →

Môžem dať dieťatku jesť hocičo?

Môžem dať dieťatku pribináčika? Alebo zákusok? Alebo kupovanú nočnú kašu? V mamičkovských internetových skupinách sa pravidelne objavujú otázky, či to alebo

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (17 vyjádření)

 • Já jsem Tvary a slova objednala pro Natku k Vánocům. Sice v roce na to ještě bude asi malá, ale zase jsou to obrázky a ty se jí líbí. Navíc pak celý rok nic nedostane :o) – další narozeniny bude mít až zase v listopadu, tak ať má něco i do budoucna :o)

 • Anonymní

  Můj názor je je to hezké.

 • Konkrétně odkaz http://www.rumburak.cz jsou tam i další dvě.

 • Je bezvadná můj malí syn ji dostene k narozkám(třetím).Teď ji využívají ty starší (12 a 10 let)Tento vydavatel mátuto internetovou adresu : http://www.rebo.cz

 • Irko dej prosím vědět, až vám ta knížka přijde – docela mě zaujala.

 • Anonymní

  Musim se pripojit k nazorum na magnetickou obrazkovou knizku.Moje mala Sara ji take dostala od Jeziska-babicky a musim rict,ze diky ni uz pekne pocita do peti!/byly ji 3 roky/.

 • Díky, zní to pravdu zajímavě. U nás knížky frčí. Ježíšek nám jich dal 7, z toho 3 byly pro Mikeše (skoro 3 roky) A myslím, že tuhle mu půjdu co nejdříve koupit – jeho narozeniny se blíží.

 • Tak už jsem si taky jednu objednala – Oblékni míšu mě zaujala. A pak taky ještě Hrad pana Jana – jsou tam matky a šroubky a po přečtení příběhu se dá ze stránek poskládat hrad, jsou tam také postavičky, takže určitě se bude dát hrát divadlo. Prostě tatínek se na ni už moc těší:)))

 • zapomněla jsem napsat, že malé je přesně 1,5 roku

 • Ahoj,
  malá dostala tu, co píše Xixao, od Ježíška-babičky, myslela jsem si, že tomu ještě nebude rozumnět, ale dává si magnetky na ledničku a na pračku, prasátkům dává papat salát, ke kravičce dává mlíčko, kočičky k sobě…zatím jí stačí magnetky bez knížky, ale hraje si s nimi moc ráda…

 • Tak mi s tím začínáte vrtat hlavou. Už jsem na podobnou knížku koukala před Vánoci (byl to ještě jiný typ než popisuje Xixao i Petra – myslím že to byly Barvy a Tvary, jak píše Želvíček). Docela se mi to líbilo, jenže mi jaksi nezbyly penízky, haha. Tak když si to tak všichni pochvalujete, zase se po ní podívám. Díky za tip.

 • majka299

  Můj syn Kubík dostal na podzim na 4 narozeniny tuto knihu a každý den si ji skládá.Ze začátku jsme mu pomáhali ale teď už si ji umí poskládat sám.Má ji velmi rád a navíc si tak prosvičí počítání.Doporučila bych ji každému dítěti.

 • Petra Vymětalová

  jarmuschko,
  já teď jen přemýšlím, při jaké příležitosti Áňa dostane další magnetickou knížku – Oblékni Míšu, ta mě taky zaujala a myslím, že už by ji taky zvládla 😉
  Momentálně máme Tvary a slova – je tam teda magnetků 15 (zase za nižší cenu), ale myslím, že to stačí. Ilustrace jsou jednoduché, magnetky s obrázkama se přikládají na jednobarevné siluety. Na obrázcích je všechno možné od zvířátek, přes hračky až po miminko. Jsou u toho taky jednoduchý úkoly, ale k těm jsme se zatím nějak nedostaly – nebylo třeba.

 • Želvíček
  Želvíček

  Syn dostal k Vánocům BARVY a TVARY, jsou super, moc se mu líbí. Počítání nám ale ještě schází, mělo by opět vyjít v únoru, tak to musím hned zaběhnout do knihkupectví.

 • Jarmuschka
  Jarmuschka

  …že by holčičky dostaly dárek k Anežčinu svátku!? ;o)

 • Petra Vymětalová

  Áňa dostala k Vánocům taky magnetickou knížku, i když trošku jinou – z Computer Pressu a musím říct, že tenhle dárek slaví největší úspěch.
  Asi to budete brát jako reklamu (magnetické knížky najdete i tady na stránkách 😉 – v obchůdku Computer Pressu), ale je to tak, moc ráda tam skládá zvířátka. Teď má dva roky, ale řekla bych, že už kolem roku a půl by pro ni knížka byla určitě zajímavá.

 • Anonymní

  TAHLE KNIHA SE MI ZDÁ BÝT SUPER A KDYBY BYL MŮJ SYN VĚTŠÍ TAK BYCH MU JI URČITĚ KOUPILA.

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist