Koncerty v Divadle Kalich

Rubrika: Kulturní a literární tipy

Divadlo Kalich nabízí opravdu pestrý koncertní program, do kterého zařazuje ty největší hvězdy rozličných žánrů…

Kromě Hany Zagorové (10. 9.) si do něj můžete zajít například na strhující vystoupení fenomenálního houslisty Jaroslava Svěceného s cimbálovkou Cigánski diabli (17. 9.), na večer plný francouzských šansonů v podání populární herečky Chantal Poullain a Štěpán Markovič Tria (29. 10.), na nezvykle ztišené rockery Support Lesbiens (14. 11.), derniéru skvělých stepařů Project WINGS R.I.P.(27. 11.) nebo tradiční vánoční koncert Petra Bendeho se spoustou hostů (10. 12.).

O lístky na koncert Jaroslava Svěceného a Cigánských Diablů si můžete do neděle 19. 8. 2012 zasoutěžit zde.

Chantal Poullain je oblíbená česko-francouzská filmová a divadelní herečka. Koncertní projekt obsahuje slavné francouzské šansony speciálně upravené pro doprovodné jazzové trio, které je složeno z předních českých jazzových umělců. V současné době se na naší scéně projekt tohoto nevšedního žánru téměř nevyskytuje.

Prvotní myšlenka ProjectWINGS R.I.P. vychází z citace latinského výrazu „Requiestat in pace“.  Jak se míjejí a setkávají lidé a jejich světy, hledáme možnosti jak porozumět jeden druhému a pochopit, proč druhé nacházíme i ztrácíme.

Cílem projektu s podtitulem R.I.P. je představit českému divákovi špičkovou inscenaci současného mezinárodního divadla. Její tvůrci a interpreti v ní hledají nové průniky mezi dnešními tanečními a scénickými formami a vnímáním tanečního divadla jako fenoménu, který nemá jazykovou a tím ani kulturní bariéru.

Informace o jednotlivých představeních, včetně rezervace vstupenek, najdete na stránkách Divadla Kalich.

Napsal/a: Tisková zpráva

Toto taky stojí za přečtení!

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Jak strávit víkend s dětmi v Praze?

Praha je tak kouzelné místo nejen díky své stovce věží nebo památek, ale také proto, že je zde nekonečné

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist