Exkluzivně! Soutěž o vstupenky na koncert Jaroslava Svěceného a Cigánských Diablů

Rubrika: Kulturní a literární tipy, Soutěže

Koncertní projekt houslisty světové úrovně a cikánské kapely s mistrovskou profesionalitou a s nejlepším světovým cimbálistou v čele vytváří zážitek vskutku královský!

Bouře tónů a emocí! Téměř dvě hodiny energií nabitého koncertu, navazujícího na úspěch jarní pražské premiéry, záplavy perfektně odehraných tónů a virtuózního souznění dvou – na první pohled interpretačně odlišných subjektů – je fascinující. Energie sálající z Jaroslava Svěceného a Cigánskich Diablou je povzbuzením a radostí pro duši, dává nový směr klasickým skladbám i cikánským melodiím. Koncertní projekt houslisty světové úrovně a cikánské kapely s mistrovskou profesionalitou a s nejlepším světovým cimbálistou v čele vytváří zážitek vskutku královský.

Exkluzivně! Zasoutěžte si o 1×2 ks vstupenek na koncert Jaroslava Svěceného a Cigánských Diablů, který se koná 17. 9. 2012 od 19:00 hod. v pražském Divadle Kalich (vstupenky budou pro výherce připraveny na pokladně divadla).

Soutěž poběží od 6. do 19. srpna 2012.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Každý den nad ránem probíhá kontrola soutěžních tipů. Všichni soutěžící, jejichž tip byl již překonán, budou o tomto faktu informováni emailem. Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Napsal/a:

Toto taky stojí za přečtení!

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Jak strávit víkend s dětmi v Praze?

Praha je tak kouzelné místo nejen díky své stovce věží nebo památek, ale také proto, že je zde nekonečné

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist