Egmont uspořádal Měsíc popletených cen

Rubrika: Doporučujeme, Kulturní a literární tipy

Mimořádnou slevovou akci s názvem „Měsíc popletených cen“ uspořádalo pro mladé čtenáře a jejich rodiče nakladatelství a vydavatelství Egmont ČR. V průběhu června tak zájemci pořídí vybrané tituly se slevou 40 %.

Nic nerozvine fantazii dítěte lépe než kvalitní kniha. Nakladatelství Egmont proto přichází s akční nabídkou na některé ze svých nejúspěšnějších pohádkových titulů.

Na webových stránkách www.egmont.cz se v průběhu celého června bude každých deset dní objevovat nová akční nabídka na 10 vybraných knih. V případě objednávky z akční nabídky s platbou předem nabízí Egmont navíc poštovné zdarma.

Z čeho mohou rodiče, kteří chtějí pořídit svým dětem kvalitní četbu na prázdniny nebo je odměnit za vysvědčení, aktuálně vybírat?

Od 10. června můžete zvolit například oblíbenou mašinku Tomáše, poznat s Medvídkem Pú čtyři roční období nebo si zahrát s Hello Kitty. A čekají na vás ještě další! Těšit se můžete třeba na Popelku nebo Monster High!

Radost můžete svým dětem udělat i Pohádkami pro začínající čtenáře – nová, ilustrovaná edice nakladatelství Egmont  je určená především pro děti prvních, druhých a třetích tříd.

Egmont ČR je v současné době jedním z největších vydavatelů dětských knih a časopisů na území naší republiky.

Právě zásluhou Egmontu byly našim dětem představeny postavičky, které znal celý svět a které si děti rychle zamilovaly. Mezi ně bezesporu patří Kačer Donald, Myšák Mickey, Medvídek Pú a spousta dalších, jejichž příběhy po generace podporují dětskou fantazii.

Napsal/a: Redakce

Toto taky stojí za přečtení!

Kam s dětmi za lyžováním? V italském středisku Passo Tonale děti milují!

Italové děti milují, to je obecně známo. A udělají pro ně první poslední. Lyžařské středisko Passo Tonale vás o

Čtu dál →
Jak dětem ulevit od ucpaného nosu

Jak dětem jednoduše ulevíte od ucpaného nosu

Milé maminky, jsou Vaše děti často nachlazené? Teče jim z nosu, v noci mají ucpaný nos a těžce se jim dýchá? Pomozte

Čtu dál →

Môžem dať dieťatku jesť hocičo?

Môžem dať dieťatku pribináčika? Alebo zákusok? Alebo kupovanú nočnú kašu? V mamičkovských internetových skupinách sa pravidelne objavujú otázky, či to alebo

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist