Další novinky pro správné holky a kluky

Rubrika: Kulturní a literární tipy

V 38. týdnu v nakladatelství Fragment vyšlo hned několik titulů pro správné holky a kluky, dva z nich nesou toto věnování přímo v názvu. Kromě nich v nabídce najdete pohádky s angličtinou, něco pro nadšené fotbalisty, obdivovatelky mořských víl i milovníky dobrodružství.

náhledPoselství jednorožců – Strážci dobra

Vydejte se za dobrodružstvím do Lilandgarie, země posvátných jednorožců! Jednorožci jsou ztělesněním dobra, a dokud drží pohromadě, nemá zlo šanci zmocnit se vlády. Jeden z jednorožců se však ztratí a dobro je narušeno. Černý čaroděj chce ovládnout celou Lilandgarii. Vypouští z temnoty odporné nestvůry a snaží se najít ztraceného jednorožce, aby zničil dobro jednou provždy a osvobodil z hlubin temnot nejmocnějšího démona všech věků a světů. Do Lilandgarie se proto vracejí elfové, aby pomohli zachránit dobro a opět nastolit rovnováhu světa.
Formát 152×228 mm, váz., 288 str., 299 Kč
Pro čtenáře od 11 let

Knihu si můžete objednat ZDE

náhledPoselství jednorožců – Zrádné hory Dragor

Vydejte se za dalším dobrodružstvím do Lilandgarie, země posvátných jednorožců! I když elfská princezna našla ztraceného postvátného jednorožce, její cesta ještě zdaleka nekončí. Musí se s jednorožcem dostat přes zrádné hory Dragor, kde vládnou draci, aby ho mohla vrátit k jeho druhům. Avšak její přítel Veragorn před ní a přáteli něco skrývá. Tajemství, které může ohrozit soudržnost celé družiny. Království mezitím musí čelit blížící se válce s Černým čarodějem, jehož ohromná armáda se chystá zničit celou zemi. Jediná záchrana teď možná leží v rukou nevyzpytatelných draků.
Formát 152×228 mm, váz., 336 str., 299 Kč
Pro čtenáře od 11 let

Knihu si můžete objednat ZDE

náhlednáhledPohádky s angličtinou

Červená karkulka a Perníková chaloupka
Angličtina v pohádce. Klasické pohádky – Červená Karkulka a Perníkové chaloupka vychází v česko-anglické podobě. Na jedné stránce je český text a na protější straně jeho anglický překlad. Děti se tak hravou formou učí celé věty a fráze přímo v cizím jazyce. Doplňování a další zábavné úkoly ve druhé části knížky jim umožní procvičit si nová slovíčka. Nejznámější pohádky psané česky i anglicky jsou ideálním spojením výuky a zábavy!
Formát 210195 mm, váz., 48 str., 149 Kč
Pro čtenáře od 7 let

Knihu si můžete objednat ZDE

náhledFotbaloví divoši – VANESA

Staň se členem party Fotbalových divochů! Vanesa je doslova blázen do fotbalu. Nosí fotbalová trika a chce být první ženou v mužském národním fotbalovém týmu. Dívčí fotbalové oddíly jí jdou na nervy a tak ji táta přihlásí na trénink k Fotbalovým divochům. Ti však z holky v jejich týmu nejsou nijak nadšeni. Vanese nikdo nepřihraje míč, a když už se k ní přece jen dostane, letí tak prudce, že proti němu nemá šanci. Prosadí se Vanesa v partě divochů? Užijte si další dobrodružství s Fotbalovými divochy!
Formát 130×197 mm, váz., 120 str., 199 Kč
Pro čtenáře od 9 let

Knihu si můžete objednat ZDE

náhledFotbaloví divoši – JULI

Juli je ten nejlepší obránce a společně s ostatními divochy netrpělivě čeká, až skončí prázdniny a celá parta se opět sejde na hřišti. Čekají je velká překvapení. Z jejich hřiště už je opravdový stadion s perfektním osvětlením a divocí fotbalisté teď budou hrát skutečnou ligu. Samozřejmě jsou na to všichni ohromně hrdí a Juli by ty novinky strašně rád pověděl tátovi, ale padne do rukou Tlusťocha Michiho a jeho bandy. Začíná bitva o Kamelot! Užijte si další dobrodružství s Fotbalovými divochy!
Formát 130×197 mm, váz., 144 str., 199 Kč
Pro čtenáře od 9 let

Knihu si můžete objednat ZDE

náhledKniha pro správné holky
Jak oslnit kdykoliv a kdekoliv

Pokračování oblíbené knihy pro všechny správné holky! Tentokrát se dozvíš, jak udělat dobrý dojem hned na první pohled, jak si vytvořit svůj osobitý styl nebo jak se připravit na veřejné vystoupení. Řada jednoduchých receptů na krásu a užitečných rad ti zaručeně pomohou stát se jedničkou!
Formát 129×198 mm, váz., 128 str., 179 Kč
Pro čtenáře od 9 let

Knihu si můžete objednat ZDE

náhledKniha pro správné kluky
Jak přežít cokoliv a kdekoliv

Pokračování oblíbené knihy pro všechny správné kluky! Tentokrát se dozvíš, jak přežít cokoliv a kdekoliv, co dělat, když všichni kolem propadli panice a nastal čas chopit se situace a stát se hrdinou. Poznej řadu jednoduchých a užitečných rad, jak se dostat i z té nejzapeklitejší bryndy a stát se jedničkou!
Formát 129×198 mm, váz., 128 str., 179 Kč
Pro čtenáře od 9 let

Knihu si můžete objednat ZDE

náhledCesmínka a tajemná loď

Pokračujte spolu s vílou Cesmínkou a jejími sestřičkami v plnění úkolu královny Neptuny. Zlá Mantora připravila mořským vílám další překážky. Rozpoutala prudkou bouři, při níž na útesy narazila loď s jedovatými chemikáliemi. Obsah dvou barelů začal vytékat do moře. Aby mořské víly mohly obyvatele moře zachránit před smrtí, musí díry v barelech ucpat. Nejdříve je však potřeba najít na dně moře rubíny, které tam kdysi hodila vděčná Lady Jane.
Formát 128×197 mm, váz., 96 str., 129 Kč
Pro čtenáře od 7 let

Knihu si můžete objednat ZDE

náhledViolka a delfín Flíček

Kouzelný příběh o malých mořských vílách a Korálovém království pro malé čtenářky! Pokračujte spolu s vílou Violkou a jejími kamarádkami v plnění úkolu královny Neptuny. Zlá Mantora jim připravila další léčku. Do velké rybářské sítě vláká maminku malého delfína Flíčka. Violka dostane nápad, jak ji společně s ostatními vílami zachránit před jistou smrtí. Podaří se jim to? Mořské víly přinášejí malým čtenářkám příběhy plné kouzel, kamarádství a dobrodružství!
Formát 128×197 mm, váz., 96 str., 129 Kč
Pro čtenáře od 7 let

Knihu si můžete objednat ZDE

Která z novinek bude ta správná pro vaše správné holky a kluky?

Napsal/a: redakce (Petra)

Toto taky stojí za přečtení!

Kam s dětmi za lyžováním? V italském středisku Passo Tonale děti milují!

Italové děti milují, to je obecně známo. A udělají pro ně první poslední. Lyžařské středisko Passo Tonale vás o

Čtu dál →
Jak dětem ulevit od ucpaného nosu

Jak dětem jednoduše ulevíte od ucpaného nosu

Milé maminky, jsou Vaše děti často nachlazené? Teče jim z nosu, v noci mají ucpaný nos a těžce se jim dýchá? Pomozte

Čtu dál →

Môžem dať dieťatku jesť hocičo?

Môžem dať dieťatku pribináčika? Alebo zákusok? Alebo kupovanú nočnú kašu? V mamičkovských internetových skupinách sa pravidelne objavujú otázky, či to alebo

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist