Pojďte s námi do LEGO Ville!

Rubrika: Doporučujeme

LEGO DUPLO Supermarket, Hasičská stanice a Policejní stanice jsou určeny pro děti od dvou do pěti let – a jsou pro ně příležitostí vyzkoušet si vzrušující svět dospělých. Mají zvukové a světelné efekty jako opravdové věci ze života – například hasičské auto, cisterna a nebo pokladna.


Pomůžete policistovi chytit zloděje? K dispozici máte věrného policejní psa a auto s majákem. Až zloděje lapíte, strčte ho do zadní části auta a odvezte ho do vězení.

obr.Také se můžete zúčastnit bezpečnostní policejní akce! Auto dálniční hlídky musí být opravdu rychlé. Blikající světlo a zvukový signál upozorňují auta, aby zajela ke kraji vozovky a zastavila!

V LEGO Ville je hrozný zmatek! Pozor vypukl požár! Sjeďte ze střechy dolů do hasičského auta, připojte přívěs s příslušenstvím, zapněte sirénu a spěchejte na místo. Záchranná helikoptéra už je tu. Rychlé policejní auto vyjelo z policejní stanice se zapnutým modrým majáčkem a sirénou. Konečně dostanou všichni společně situaci pod kontrolu. Záchranná akce úspěšně zakončena!

Produkty LEGO DUPLO jsou speciálně připraveny dle nároků dvou až pěti-letých dětí a rozvíjí jejich poznávací schopnosti a dovednosti. S velkými DUPLO kostkami si děti krásně vyhrají. Kombinací a hracích variací je bezpočet. Zajímavostí také je, že DUPLO kostky a klasické LEGO kostky jsou kombinovatelné. Proto je pro děti stavění stále zábava!

V supermarketu v LEGO Ville je vždy velký výběr! Čerstvé banány a mrkev byly právě doručeny. Džus a káva musí být hned vyskládány do regálů. Zákazník si právě vybral koláč a chléb – a dává si je do svého nákupního košíku. A zvuk v supermarketu dělá hru ještě zábavnější. Pokladna pípá jako v opravdovém obchodu!

Pojďte s námi
do LEGO Ville
a užijte
si spoustu
zábavy!
obr.

Napsal/a: Komerční sdělení

Toto taky stojí za přečtení!

10 pravidel, jak oblékat děti v zimě

Venku přituhuje, nejen na horách napadla sněhová pokrývka. Zatímco my poznáme, kdy je nám zima nebo naopak příliš teplo

Čtu dál →

Tipy, jak zabavit děti na zahradě v zimě i v létě

Zahrada je pro děti osobitým útočištěm, kde mohou stále něco nového objevovat. Stačí pár vychytávek, nezbytných komponentů i vhodný

Čtu dál →

Tipy na dárky pro děti podle věku – zabaví se a rozvinou dovednosti

Lámete si hlavu s tím, co potěší nastávající, novopečené či už ostřílené rodiče, respektive jejich děti? Přečtěte si naše

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (3 vyjádření)

  • Taky máme Lega docela dost, je to sice dražší hračka, ale doslova věčná a úžasně variabilní…. nemáme kompletní sady, ale od několika vždy část – stačí to a kluci kombinovali stejně několik sad dohromady (takže to pak v reále vypadalo tak, že kolem středověkého hradu se proháněli dinosauři a rytíři se vozili v hasičském voze :D). Ke každým vánocům koupíme aspoň „kousek“ a vím, že tahle hračka kluky spolehlivě zabaví.

  • My máme lego snad od malinka,je ho všude plno…Daník si s ním často a rád hraje,myslím,že je to super zábava pro děti i pro tatínky..Teda aspoň pro toho našeho ano..

  • Moc krásné hračky-zvažuji koupi nějaké sady na Vánoce-jen kdyby to nebylo tak drahé. K

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist