Aktuální číslo časopisu Pojď si hrát se strašidly právě v prodeji

Rubrika: Kulturní a literární tipy

Ahoj,
my si hrajeme na strašidla a se strašidly.
Pojď si hrát s námi!

Co tě čeká v čísle plném koníků?

obálkaStrašidel se totiž nebojíme. Jsou to naši kamarádi. A kdyby přece, třeba jen malinký strach, strášek zahlodal, máme řešení! Strašimely, skvělé karamely proti strachu, které si snadno vyrobíš podle našeho návodu.

Návodů jsme do strašidelného Pojď si hrát připravili spoustu. Vytvoř si třeba netopýří lucernu – na brzké podzimní večery jako dělanou. Naučíme tě dělat bambule na Bubáka Bambuláka nebo děsně jednoduché duchy z ubrousků. A taky tě pozveme na hrůůůzostrašnou hostinu. Jídla, která připravíš podle našich receptů, jako třeba Ukousni mi hlavu, Vysaj mě nebo Pan Sušenka v krvavé lázni, budou mít u tvých kamarádů určitě úspěch.

Ale neboj, nevynechali jsme ani oblíbené luštění – setkáš se s duchy, čarodějnicemi, hejkaly, bezhlavými rytíři i dalšími strašidelnými postavami. Nachystej si nůžky a lepidlo, tentokrát se bude hodně stříhat! Vystřihneš a slepíš si například Lexikon dětských strašidel. Nebydlí u tebe náhodou Nečesan nebo Zubynetka?

Straší ti ve věži? Nevíš? Tak se to dozvíš v naší trošku praštěné strašidlácké hře uprostřed. Jsme zvědaví, jak se ti bude líbit. My jsme se s kamarády bavili moc.

Ještě nesmíme zapomenout na soutěže. V tomto – narozeninovém – čísle najdeš hned tři! Jak to narozeninovém? Protože právě před dvěma lety v listopadu vyšlo úplně první Pojď si hrát. Výročí s námi oslav třeba naší velkou narozeninovou soutěží. Předveď nám, jak se ti líbí naše návody a pošli svou fotku s jakýmkoli výrobkem podle návodu z Pojď si hrát 1 až 21.

Už se moc těšíme!

Eliška Nebojsa, Vítek Prostrachuděláno a aúúúúúú – Čeniška Vlkodlačka

!!! Od 10. do 23. listopadu se můžete také zapojit do soutěže Víte…? s časopisem Pojď si hrát.

Napsal/a: redakce (Petra)

Toto taky stojí za přečtení!

Nevítaní hosté v ústní dutině

Malé oválné vřídky trápí až 25 % populace. Objevují se v ústech nečekaně, ale ti z vás, kteří se s afty

Čtu dál →

Pořízení tažného zařízení je snadné a cenově výhodné

Disponovat vozem bez tažného zařízení není žádný hendikep, jak by se mohlo zdát. Pokud potřebujete využívat přívěsný vozík, karavan, nosič

Čtu dál →

Cyklistické dárky pro malé i větší cyklisty

Máte doma nadšeného cyklistu a nevíte, co mu pod stromečkem udělá největší radost? Podobným problémem se rok, co rok

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (1 vyjádření)

  • Už to máme doma, dcera vždycky s nadšením řeší úkoly:)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist