Aktuální číslo časopisu Pojď si hrát se strašidly právě v prodeji

Rubrika: Kulturní a literární tipy

Ahoj,
my si hrajeme na strašidla a se strašidly.
Pojď si hrát s námi!

Co tě čeká v čísle plném koníků?

obálkaStrašidel se totiž nebojíme. Jsou to naši kamarádi. A kdyby přece, třeba jen malinký strach, strášek zahlodal, máme řešení! Strašimely, skvělé karamely proti strachu, které si snadno vyrobíš podle našeho návodu.

Návodů jsme do strašidelného Pojď si hrát připravili spoustu. Vytvoř si třeba netopýří lucernu – na brzké podzimní večery jako dělanou. Naučíme tě dělat bambule na Bubáka Bambuláka nebo děsně jednoduché duchy z ubrousků. A taky tě pozveme na hrůůůzostrašnou hostinu. Jídla, která připravíš podle našich receptů, jako třeba Ukousni mi hlavu, Vysaj mě nebo Pan Sušenka v krvavé lázni, budou mít u tvých kamarádů určitě úspěch.

Ale neboj, nevynechali jsme ani oblíbené luštění – setkáš se s duchy, čarodějnicemi, hejkaly, bezhlavými rytíři i dalšími strašidelnými postavami. Nachystej si nůžky a lepidlo, tentokrát se bude hodně stříhat! Vystřihneš a slepíš si například Lexikon dětských strašidel. Nebydlí u tebe náhodou Nečesan nebo Zubynetka?

Straší ti ve věži? Nevíš? Tak se to dozvíš v naší trošku praštěné strašidlácké hře uprostřed. Jsme zvědaví, jak se ti bude líbit. My jsme se s kamarády bavili moc.

Ještě nesmíme zapomenout na soutěže. V tomto – narozeninovém – čísle najdeš hned tři! Jak to narozeninovém? Protože právě před dvěma lety v listopadu vyšlo úplně první Pojď si hrát. Výročí s námi oslav třeba naší velkou narozeninovou soutěží. Předveď nám, jak se ti líbí naše návody a pošli svou fotku s jakýmkoli výrobkem podle návodu z Pojď si hrát 1 až 21.

Už se moc těšíme!

Eliška Nebojsa, Vítek Prostrachuděláno a aúúúúúú – Čeniška Vlkodlačka

!!! Od 10. do 23. listopadu se můžete také zapojit do soutěže Víte…? s časopisem Pojď si hrát.

Napsal/a: redakce (Petra)

Toto taky stojí za přečtení!

Recepty pro děti – aneb vařte se svými dětmi!

Máte neposedné děti a přemýšlíte, čím byste je zabavili? Vpusťte je do své kuchyně! Možná pro vás bude překvapením,

Čtu dál →

[Soutěž] Heidi, děvčátko z hor

Tentokrát si představíme 3 retro knihy z kolekce Cesta časem s Albatrosem, která vyšla při příležitosti oslav 70. let výročí nakladatelství

Čtu dál →

Pro dítě vybírejte pouze bezpečné plavecké pomůcky

S nadcházející letní sezónou je nutné vybrat nejen krásnou dovolenou u vody, ale také kvalitní plavecké pomůcky pro vaše děti.

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (1 vyjádření)

  • Už to máme doma, dcera vždycky s nadšením řeší úkoly:)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist