Aktuální číslo časopisu Pojď si hrát se strašidly právě v prodeji

Rubrika: Kulturní a literární tipy

Ahoj,
my si hrajeme na strašidla a se strašidly.
Pojď si hrát s námi!

Co tě čeká v čísle plném koníků?

obálkaStrašidel se totiž nebojíme. Jsou to naši kamarádi. A kdyby přece, třeba jen malinký strach, strášek zahlodal, máme řešení! Strašimely, skvělé karamely proti strachu, které si snadno vyrobíš podle našeho návodu.

Návodů jsme do strašidelného Pojď si hrát připravili spoustu. Vytvoř si třeba netopýří lucernu – na brzké podzimní večery jako dělanou. Naučíme tě dělat bambule na Bubáka Bambuláka nebo děsně jednoduché duchy z ubrousků. A taky tě pozveme na hrůůůzostrašnou hostinu. Jídla, která připravíš podle našich receptů, jako třeba Ukousni mi hlavu, Vysaj mě nebo Pan Sušenka v krvavé lázni, budou mít u tvých kamarádů určitě úspěch.

Ale neboj, nevynechali jsme ani oblíbené luštění – setkáš se s duchy, čarodějnicemi, hejkaly, bezhlavými rytíři i dalšími strašidelnými postavami. Nachystej si nůžky a lepidlo, tentokrát se bude hodně stříhat! Vystřihneš a slepíš si například Lexikon dětských strašidel. Nebydlí u tebe náhodou Nečesan nebo Zubynetka?

Straší ti ve věži? Nevíš? Tak se to dozvíš v naší trošku praštěné strašidlácké hře uprostřed. Jsme zvědaví, jak se ti bude líbit. My jsme se s kamarády bavili moc.

Ještě nesmíme zapomenout na soutěže. V tomto – narozeninovém – čísle najdeš hned tři! Jak to narozeninovém? Protože právě před dvěma lety v listopadu vyšlo úplně první Pojď si hrát. Výročí s námi oslav třeba naší velkou narozeninovou soutěží. Předveď nám, jak se ti líbí naše návody a pošli svou fotku s jakýmkoli výrobkem podle návodu z Pojď si hrát 1 až 21.

Už se moc těšíme!

Eliška Nebojsa, Vítek Prostrachuděláno a aúúúúúú – Čeniška Vlkodlačka

!!! Od 10. do 23. listopadu se můžete také zapojit do soutěže Víte…? s časopisem Pojď si hrát.

Napsal/a: redakce (Petra)

Toto taky stojí za přečtení!

Tipy na dárky pro děti podle věku – zabaví se a rozvinou dovednosti

Lámete si hlavu s tím, co potěší nastávající, novopečené či už ostřílené rodiče, respektive jejich děti? Přečtěte si naše

Čtu dál →

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (1 vyjádření)

  • Už to máme doma, dcera vždycky s nadšením řeší úkoly:)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist