100 her proti nudě i nedělní menu krok za krokem

Rubrika: Kulturní a literární tipy

V 37. týdnu v nakladatelství Fragment pamatovali zejména na děti. Připravili pro ně např. obrázkový slovníček, ilustrovaný rozkládací kalendář s kresbami Miloše Nesvadby, Knížku pro malé čarodějky, příběhy detektiva Klubka, dvě knihy her proti nudě.
Zkrátka ovšem nepřijdou ani dospělí – připravena je pro ně kuchařka krok za krokem s nedělním menu…

náhledNedělní menu
kuchařka krok za krokem

Inspirujte se nápaditými menu pro každou příležitost! S kuchařkou krok za krokem zvládnete báječná menu hravě a s přehledem profesionála. Podrobný postup přípravy a praktické rady vám budou výborným pomocníkem a při vašich rodinných setkáních si báječně pochutnáte. Vaření ještě nikdy nebylo snazší!
Formát 216×276 mm, váz., 316 str., 699 Kč
Křest knihy se uskuteční 18.9.2008 od 16 h v Galerii kritiků – prostory Paláce Adria.

Knihu si můžete objednat ZDE

náhledMagická cesta

Dobrodružství v Sedmihoří pokračuje!Tajemná kniha Tartaru znovu ožívá a zlo začíná mít opět převahu nad dobrem. Sára s Ondrou začínají bojovat proti zlu. Musí získat pět magických schopností, díky kterým mohou Sedmihoří zachránit. Povede se sourozencům získat tyto dovednosti? Mohou se tak obyčejní smrtelníci stát mágy? Přečtěte si příběh plný odvahy, napětí a dobrodružství. Jako bonus kniha obsahuje stolní hru Magická cesta i s podrobnými pravidly a herním plánem. Staň se i ty vyvoleným!
Formát 152×228 mm, váz., 304 str., 349 Kč
Pro čtenáře od 11 let
Křest knihy se uskuteční 30.9.2008 od 16 h v Paláci knih LUXOR!

Knihu si můžete objednat ZDE

náhlednáhled

100 her proti nudě

Zatočte s nudou! Zábavné doplňovačky, omalovánky, hry, křížovky a početní úlohy čekají na vaše malé školáky. Pomohou jim rozvíjet numerické schopnosti a verbální komunikaci. Kdo si hraje, NEZLOBÍ!
Formát 104×210 mm, brož., 112 str., 59 Kč
Pro čtenáře od 7 let

Knihu si můžete objednat ZDE

náhledDetektiv Klubko
Muž s oranžovou maskou

Zapoj se s detektivem Klubkem do pátrání a vyřeš záhadu muže s oranžovou maskou! Detektiv Klubko nikdy nezaváhá a bystře si poradí i s těmi nejzapeklitejšími případy. Tentokrát si posvítí na lupiče v oranžové masce a nenechá se vyvést z míry ani tehdy, když ho nový případ vyruší při odtučňovací kúře. Pomocí lupy se i z tebe stane detektiv! Na konci každého příběhu si vyzkoušej, jestli jsi stejně bystrý jako detektiv Klubko!
Formát 123x180mm, váz., 112 str., 179 Kč
Pro čtenáře od 7 let

Knihu si můžete objednat ZDE

náhledDetektiv Klubko
Záhada červené ponožky

Zapoj se s detektivem Klubkem do pátrání a vyřeš záhadu červené ponožky! Detektiv Klubko nikdy nezaváhá a bystře si poradí i s těmi nejzapeklitějšími případy. Hravě dopadne lupiče v přístavu i zloděje na trhu. Ale co záhada s ponožkou? Podaří se mu ji vyřešit? Pomocí lupy se i z tebe stane detektiv! Na konci každého příběhu si vyzkoušej, jestli jsi stejně bystrý jako detektiv Klubko!
Formát 123x180mm, váz., 112 str., 179 Kč
Pro čtenáře od 7 let

Knihu si můžete objednat ZDE

náhledJak vyčarovat superkluka

Tince snad úplně přeskočilo! Chce se odstěhovat a odejít studovat do internátu, jehož žákem je i její milý Julio. Podle Lissi musí být Tinka úplný cvok, když je kvůli klukovi schopná obětovat jejich přátelství. Navíc se dívky dozvědí, že pokud se rozjedou, zůstanou čarodějné schopnosti pouze jedné z nich. Něco takového nehodlá Lissi připustit. Rozhodne se, že Tince vyčaruje úžasného kluka, který ji okouzlí tak, že na Julia rázem zapomene. Její kouzlo však bohužel nevyjde přesně podle jejích představ… Klukům vstup zakázán!
Formát 122×181 mm, brož., 152 str., 129 Kč
Pro čtenáře od 9 let

Knihu si můžete objednat ZDE

náhledKnížka pro malé čarodějky

Kouzla a čarování pro malé holky! Pohádkový příběh o holčičce Valérii, která se seznámí s malou čarodějnicí Pong Dej. A protože je Valérie zvědavá holčička, vezme ji Pong Dej s sebou ve velké bublině do světa kouzel. Ukáže jí, jaké to je u nich doma, v čarodějnické škole, a také ji seznámí se svými kamarády. Knížku ilustroval překrásnými obrázky Miloš Nesvadba.
Formát 167×230 mm, váz., 84 str., 199 Kč
Pro čtenáře od 6 let

Knihu si můžete objednat ZDE

náhledBylo jednou jedno loutkové divadlo

Učíme se číst! Děti odjely na návštěvu k babičce a jejich loutkové divadlo osiřelo. A jak se loutky zabaví, než se děti vrátí? Kašpárek se svým koníčkem se v žádném případě nudit nebudou. Podaří se jim vystrašit partičku loupežníků, seženou rytíře, který má za úkol zachránit princeznu před drakem a zažijí spoustu dalších dobrodružství. Kniha je ilustrovaná překrásnými obrázky Heleny Zmatlíkové a je ideální pro první čtení.
Formát 170×230 mm, váz., 64 str., 199 Kč
Pro čtenáře od 5 let

Knihu si můžete objednat ZDE

náhledKrok za krokem celým rokem

Ilustrovaný rozkládací kalendář pro děti! Děti projdou krok za krokem celým rokem se známými kresbami Miloše Nesvadby a říkankou k příslušnému měsíci. Kalendář je na nekonečně dlouhou dobu, protože dny jsou označeny pouze číslem kolem každé stránky.
Formát 225×150 mm, leporelo, 12 str., 149 Kč
Pro čtenáře od 4 let

Knihu si můžete objednat ZDE

náhledPrvní slova – 4 knihy v boxu

Obrázkové slovníčky pro malé děti! Sada obsahuje čtyři leporela, která jsou věnována domovu, městu, zvířátkům domácím i exotickým. Knížka rozšiřuje slovní zásobu vašich dětí a rozvíjí jejich představivost. Navíc nejmladší školáci mohou knížku využít i k prvnímu čtení!
Formát 123×180 mm,box se 4 leporely, 199 Kč
Pro čtenáře od 1 roku

Knihu si můžete objednat ZDE

Vybrali jste si?

Napsal/a: redakce (Jarmila)

Toto taky stojí za přečtení!

Kam s dětmi za lyžováním? V italském středisku Passo Tonale děti milují!

Italové děti milují, to je obecně známo. A udělají pro ně první poslední. Lyžařské středisko Passo Tonale vás o

Čtu dál →
Jak dětem ulevit od ucpaného nosu

Jak dětem jednoduše ulevíte od ucpaného nosu

Milé maminky, jsou Vaše děti často nachlazené? Teče jim z nosu, v noci mají ucpaný nos a těžce se jim dýchá? Pomozte

Čtu dál →

Môžem dať dieťatku jesť hocičo?

Môžem dať dieťatku pribináčika? Alebo zákusok? Alebo kupovanú nočnú kašu? V mamičkovských internetových skupinách sa pravidelne objavujú otázky, či to alebo

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist