Scrapbooking – dekorativní stolní fotoalbum

Rubrika: Doporučujeme

Vážení čtenáři a milovníci Scrapbookingu.
Dnes Vám chceme představit originální stolní fotoalbum s širokým využitim.
Neschovávejte Vaše krásné vzpomínky do tradičních fotoalb. Vychutnávejte je každý den. Ukažte je známým. Dekorativní stolní fotoalbum je dokonalý na konferenčním stolku, poličce či jako dárek…

Fotoalbum o velikosti 16×20 cm obsahuje deset průhledných kapes tzn. kapacita dvaceti fotografii. Fotoalbum je součástí sady, jež obsahuje přes 20 papírů, 3 druhy stužky, 12 kytiček, 6 hřebíků. Má kroužkovou vazbu, a tak Vás nikdy žádná fotografie nezačne nudit.
Jednoduše stránku otočíte, jakmile budete chtít.

Je to perfektní dárek pro kohokoliv. Jako rodina si můžete společně zvolit dvacet nejoblíbenějších fotek za minulý rok. Vhodný dárek pro prarodiče s fotkami vnoučat.
Jakékoliv fotografie, jež Vám zlepší náladu, vyvolají úsměv na tváři a na okamžik Vás vzdálí od každodenního shonu.
Vytvořili jsme pro Vás několik ukázkových stránek pro inspiraci. Z nářadí jsme použili pouze jednoduchou řezačku na papír a vykrajovátko na kulaté rohy. Veškerý použitý materiál je součástí sady, mimo lepidla a pera na psaní.

Postup k první stránce: K vybrané fotografii si zvolíme podkladový papír a upravíme rohy do kulatého tvaru vykrajovátkem. Fotografii nalepíme na papír. Do dolní části nalepíme stuhu v barvě papíru. Menší kytku spojíme s větší hřebíkem, který slouží jako prostředek kytky a nalepíme ji do pravého dolního rohu. Přidáme krátký popis.

Postup k druhé stránce: Fotografii upravíme ořezáním prázdného prostoru na velikost 11×10 cm a upravíme rohy do kulatého tvaru. Zvolíme podkladový papír a doplňující papíry, které barevně ladí, z doplňujícího papíru vystřihneme čtverec velikosti 11×12 cm. Fotku na tento čtverec nalepíme tak, aby pravý kraj fotografie přesahoval. Bílou stuhu 9cm dlouhou upevníme do dolního levého rohu na šikmo, stuhu zelenou 9cm dlouhou překřížíme a nalepíme doprostřed bílé stuhy. Menší kytku spojíme s větší hřebíkem, který prostrčíme prostředkem a nalepíme do dolního levého rohu přímo na stuhy. Přidáme popis.

Postup třetí stránka: Zvolíme si jednobarevný podkladový papír. Z papíru s potiskem vystřihneme obdélník 6×11 cm, který nalepíme do dolního pravého rohu. Fotku následně nalepíme do horního levého rohu. Na stužce uděláme uzel a nalepíme na papír s potiskem, viz obrázek. Přidáme popis.

Výroba těchto stránek je velice jednoduchá a časově nenáročná. Na výrobu jedné stránky potřebujete zhruba 5 min.
Toto originální dekorativní fotoalbum si získalo velikou popularitu v zahraniči. A jak se líbí Vám? Máte otázky, připomínky, nápady? Napište nám.

Těší se na Vás Innka K.

Tel.: 775 427 652, info@svetvzpominek.cz, www.svetvzpominek.cz

Ukázky pro Vaši inspiraci:

Napsal/a: Innka K.

Toto taky stojí za přečtení!

Kam s dětmi za lyžováním? V italském středisku Passo Tonale děti milují!

Italové děti milují, to je obecně známo. A udělají pro ně první poslední. Lyžařské středisko Passo Tonale vás o

Čtu dál →
Jak dětem ulevit od ucpaného nosu

Jak dětem jednoduše ulevíte od ucpaného nosu

Milé maminky, jsou Vaše děti často nachlazené? Teče jim z nosu, v noci mají ucpaný nos a těžce se jim dýchá? Pomozte

Čtu dál →

Môžem dať dieťatku jesť hocičo?

Môžem dať dieťatku pribináčika? Alebo zákusok? Alebo kupovanú nočnú kašu? V mamičkovských internetových skupinách sa pravidelne objavujú otázky, či to alebo

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (3 vyjádření)

  • Dobry den,
    velice nas tesi, ze toto dekorativni stolni fotoalbum se libi. I presto, ze Svet vzpominek je velkoobchod, jakekoliv zbozi si muzete objednat skrze distributory. Zavolejte na tel. cislo 775.427.652 a nas distributor vam bude plne k dispozici.
    Hezky den.

  • Já jsem z toho byla taky nadšená, ale pak jsem studovala uvedené internetové stránky a nejsem si jistá, jestli jsem to správně pochopila. Pro zjištění cen jednotlivých produktů je nutné se zaregistrovat a nedodávají objednávky pod 1500,- Kč a prý jen velkoobchod? Tak teď nevím… Už už jsem se viděla, jak lepím albíčko pro taťku do práce a babičkám pro radost…

  • Jůůů,to se mi líbí…Asi taky vyzkouším,jestli jsem tak šikovná…Díky za nápad..

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist