Potěšte své děti návštěvou Ostravského veletrhu hraček a hrajte s námi!

Rubrika: Doporučujeme

V termínu 27. – 30. 10. 2011 proběhne na Ostravském výstavišti druhý ročník  OSTRAVSKÉHO VELETRHU HRAČEK – prodejní výstavy…

Stejně jako loni se můžete těšit na přehlídky nejrůznějších hraček a her, dětských potřeb, deskových her, hlavolamů, logických her, knih, dálkově ovládaných modelů, tanečních podložek, dětského nábytku a mnoho dalšího. Oproti roku 2010 budeme letos otvírat jednu halu navíc, tím jsme celý veletrh nachystali do čtyř výstavních hal.

 

Nebude chybět bohatý doprovodný program -v prostorách výstaviště bude jedna hala o rozloze 900m² věnována pouze hrám a soutěžím. Děti se mohou těšit např. na Klauny z Balónkova, Cirkus Balónkov, sportovní vystoupení, face painting,  divadlo pro nejmenší ….

Letos poprvé se na výstavišti uskuteční oficiální závody dálkově řízených RC Modelů a stejně jako loni proběhne Mistrovství ČR v tanečních hrách.
K dispozici bude Dětský koutek s hlídáním, výtvarný koutek s workshopy pro děti, mini dětské hřiště, malování na obličej po celou dobu veletrhu, chystáme také minikino pro děti s promítáním pohádek.
Pro maminky bude připraven  přebalovací koutek. Myšleno je také na občerstvení a kvalitní gastro kuchyni, chystáme minicukrárnu, kavárnu odpočinkové zóny apod.

Největším překvapením bude určitě návštěva Markéty Konvičkové účastnice Československé superstar 2010 a Objev roku v anketě Český slavík 2010! S Markétou chystáme autogramiádu pro návštěvníky, soutěže o její nové album a další program.
Pro aktuální informace sledujte náš web www.hracky-ostrava.cz a také Facebook.

 

POZOR SOUTĚŽ!

Ve spolupráci s Ostravským veletrhem hraček jsme pro vás připravili soutěž o 7 rodinných vstupenek (2+2). Zapojit se do ní můžete od 12. října do 25. října 2011.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Každý den nad ránem probíhá kontrola soutěžních tipů. Všichni soutěžící, jejichž tip byl již překonán, budou o tomto faktu informováni emailem. Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Napsal/a: Tisková zpráva

Toto taky stojí za přečtení!

Tipy na dárky pro děti podle věku – zabaví se a rozvinou dovednosti

Lámete si hlavu s tím, co potěší nastávající, novopečené či už ostřílené rodiče, respektive jejich děti? Přečtěte si naše

Čtu dál →

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (6 vyjádření)

 • slunicko321

  Také jsem byla v pátek a moc se mi to líbilo a příští rok určitě s dětmi plánují jít.

 • ctiradka

  Já tam byla loni a pro mě dobré, líbilo se mi… Ale loni jsem tam byla bez dětí, chtěla jsem to omrknout…
  taky jsem letos vyhrála vstupenku a tak se chystáme o víkendu, tentokráte i s dětma. doufám, že si pohrají, nebudou moc škemrat, protože dárky už mám pro ně vymyšlené a jen tak hry kupovat rozhodně nehodlám…. :-):-):-)
  ale těším se, jak se jim tam bude líbit…

  Jo, z minulého ročníku mě některé věci tak uchvátili, že jednu dostal starší syn loni na Vánoce, jednu v roce na narozeniny a další, má připravenou už letos na Vánoce… Ty hry mi tak utkvěly v paměti, že jsme je postupně pořídila… A pamatuju si ještě více favoritů, tak jsem zvědavá, co letos nabídnou… 🙂

 • Jarmuschka

  Nervy snad ustojím a peněženku vyprazdňovat nehodlám – ani není moc z čeho. Ale můžem vyzkoušet různé věci a třeba se holky inspirují na dopis ježíškovi.
  😉

 • Blahopřeji k výhře…to bude asi nápor na nervy a peněženku :-)…ale bude to stát asi za to!!!!

 • bokul

  Gratuluji k výhře!

 • Jarmuschka

  Jak jsem zjistila, vyhráli jsme rodinnou vstupenku na veletrh. Tož to budu muset přehodnotit víkendový program. 😉
  V Ostravě jsem ještě na žádném veletrhu nebyla, tak jsem i docela zvědavá.

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist