Nový Řadov – prázdniny na maximum!

Rubrika: Doporučujeme

Pololetní vysvědčení je za námi a řada rodičů začíná s dostatečným předstihem přemýšlet o prázdninovém programu svých dětí. Jednou ze stále oblíbených variant je pobyt na letním táboře…


Už celá desetiletí je mezi jihočeskými tábory legendou DT Nový Řadov, který leží přímo na břehu Nové řeky, uprostřed krásné třeboňské přírody. Také v letošním roce pokračuje tento tábor v tradici atraktivních a bezpečných prázdninových pobytů pro děti od 6ti do 15ti let, které probíhají s garancí programu „Tábory bez obav“.
Pro děti, ubytované v chatkách nebo ve srubech, je zajištěno stravování 5x denně, odborná zdravotnická péče i kvalitní zázemí hlavní táborové budovy (jídelna, klubovna, umývárky, záchody, marodka). V nabitém programu tu tradičně nechybí vodácké výlety na jemčinský jez, koupání v řece nebo v blízké pískovně, akční celotáborová hra, oddílové stanování v lese, opravdové diskotéky, letní kino přímo v táboře a spousty soutěží, her a sportů.
Okolní lesy vhodné k výletům i hrám, tři hřiště, koupání přímo u tábora s možností základního vodáckého výcviku, stejně jako dostatečné prostory pro případ špatného počasí – to všechno v kombinaci s osvědčeným kolektivem spolehlivých vedoucích dělá z Nového Řadova tábor, kam se rok co rok děti vracejí prožívat prázdninovou pohodu i dobrodružství.
Fotografie, informace i veškeré podrobosti o tomto táboře lze v případě zájmu najít na internetových stránkách www.novyradov.cz, které rovněž nabízejí možnost vytištění přihlášky na kterýkoliv z letošních běhů. Pro řadu rodičů přitom může být výhodou možnost zálohové platby s doplatkem až při nástupu dítěte na táboře, nebo příležitost uhradit pobyt prostřednictvím zaměstnavatele (FKSP apod.)

Termíny DT Nový Řadov 2006:

1.běh (2.7. – 15.7.)     3.650,- Kč
2.běh (16.7. – 29.7.)     3.550,- Kč
3.běh (30.7. – 12.8.)     3.750,- Kč
4.běh (13.8. – 26.8.)     3.450,- Kč

Kontakt:
Václav Vaněček
– hlavní vedoucí
tel. 602/379 842
info@novyradov.cz
www.novyradov.cz

Výměnná reklama

Napsal/a: redakce (Petra)

Toto taky stojí za přečtení!

Nevítaní hosté v ústní dutině

Malé oválné vřídky trápí až 25 % populace. Objevují se v ústech nečekaně, ale ti z vás, kteří se s afty

Čtu dál →

Pořízení tažného zařízení je snadné a cenově výhodné

Disponovat vozem bez tažného zařízení není žádný hendikep, jak by se mohlo zdát. Pokud potřebujete využívat přívěsný vozík, karavan, nosič

Čtu dál →

Cyklistické dárky pro malé i větší cyklisty

Máte doma nadšeného cyklistu a nevíte, co mu pod stromečkem udělá největší radost? Podobným problémem se rok, co rok

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (1 vyjádření)

  • To je všechno moc pěkné, ale syn ( 10let), odmítá jet na jakýkoliv tábor. Má strach, že ho budou nutit jíst, to co nejí( a on toho nejí hodně). Myslím si, že nutit ho nemá cenu.

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist