Dvojité novinky ;-)

Rubrika: Doporučujeme

Poslední dobou se na VD setkáváte se zmínkou o severu Akce-Novinky.cz. Bývá uveden jako sponzor některé z našich soutěží, nebo zmíněn pod článkem s tipy do vašich knihovniček.
Tento příspěvek mu chci věnovat celý a představit vám tentokrát novinky nikoli knižní, ale webové. Budete-li číst dál, uděláte radost nejen mně, ale dost možná nakonec i sobě.

Akce-novinky.czNejprve pár slov na představení pro ty, kteří zatím neměli tu čest 🙂
Cílem celého projektu Akce-Novinky.cz je informovat české čtenáře především o novinkách na českém knižním trhu. V současné době spolupracujeme s několika předními českými vydavateli, z nichž bych jmenovala např. nakladatelství Mladá fronta, Jota, Motto či XYZ.
Jak napovídá název portálu, najdete tu také informace o „jakýchsi“ akcích, což jsou pochopitelně akce spojené s knihami, např. autogramiády a křty nových knih, různé literární přednášky a semináře nebo knižní výstavy a veletrhy.

Od letošního května, kdy byla tato knižní verze severu Akce-Novinky.cz uvedena do provozu, odstartovalo celkem 19 soutěží o 30 knižních novinek. Další samozřejmě připravujeme.

Ale konečně k novinkám týkajícím tohoto webu o novinkách
Počínaje dneškem je pro vás na serveru Akce-Novinky.cz těch novot a novinek připraveno hned několik. Věřím, že vás zaujmou, a doufám, že je i rádi vyzkoušíte na vlastní pěst.

Všichni návštěvníci mají od nynějška možnost připsat k jednotlivým akcím a novinkám své vlastní názory, postřehy a připomínky. Ty pak mohou být pro vás cenným pomocníkem při zvažování, zda se rozjedete na tu či onu akci nebo kterou z knih pořídíte do domácí knihovničky či jako dárek přátelům. Abyste se měli podle čeho rozhodnout, bylo by fajn, kdybyste také přiložili ručku ke klávesnici a sami přispěli svými vlastními komentáři.

Závislá na lásce - aukceNovinkovou novinkou číslo jedna jsou však především korunové AUKCE knih. Dnešním dnem se rozbíhá první aukce, v níž se pokusíme vydražit knihu Závislá na lásce (autobiografický román o touze po lásce a posedlosti sexem). Začínat budeme vždy od 1 Kč, je tu tedy velmi reálná možnost, že přírustek do knihovničky pořídíte velmi levně.
Předmětem dražby jsou vždy recenzní výtisky na webu představených knižních novinek. Je to tedy svým způsobem již „zboží z druhé ruky“, což ovšem v tomto případě znamená, že knihou před vámi už někdo listoval, možná ji s maximální obezřetností zběžně přečetl. Myslím, že mnohé knížky dostanou v knihkupectví, kde projdou rukami nejednoho zákazníka, „zabrat“ podstatně víc…

A do třetice všeho nového… Máte-li obavy, že byste mohli propást aukci zajímavé knihy, nebo že vám uteče soutěž o novinku od vašeho oblíbeného autora, odhoďte je stranou (ty obavy samozřejmě). Přihlásíte-li se k odběru newsletteru (stačí vyplnit svoji mailovou adresu do prostého formuláře), budete každou středu dostávat zprávu s informacemi nejen o aktuálních aukcích a soutěžích, ale i o naposledy zveřejněných novinkách a o literárních akcích, které probíhají v nejbližších dnech. To už stojí za to, ne?

Máte rádi knihy a knižní novinky? A zaujaly vás alespoň některé z těchto novinek o novinkách?

Toto taky stojí za přečtení!

Kam s dětmi za lyžováním? V italském středisku Passo Tonale děti milují!

Italové děti milují, to je obecně známo. A udělají pro ně první poslední. Lyžařské středisko Passo Tonale vás o

Čtu dál →
Jak dětem ulevit od ucpaného nosu

Jak dětem jednoduše ulevíte od ucpaného nosu

Milé maminky, jsou Vaše děti často nachlazené? Teče jim z nosu, v noci mají ucpaný nos a těžce se jim dýchá? Pomozte

Čtu dál →

Môžem dať dieťatku jesť hocičo?

Môžem dať dieťatku pribináčika? Alebo zákusok? Alebo kupovanú nočnú kašu? V mamičkovských internetových skupinách sa pravidelne objavujú otázky, či to alebo

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (41 vyjádření)

  • Lien

    Asi není Vírenka sama, teď jsem koukala, že i brigit tam má tři příhozy ve stejný čas, tak nevím, je pravda, že se tím cena zbytečně navyšuje.

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist