Kdo je nový v KLUBku? …srpen 2014

Rubrika: Co, kde a jak na VD

V pondělních Védéčkovinách jsem se zmínila o několika novinkách, které na vás čekají. Jednou z nich je i nová série článků, ve kterých bych vám vždy začátkem měsíce ráda představila nováčky v KLUBku z měsíce předcházejícího.

Než se pustím do představování, mohlo by se hodit někomu vysvětlení, jak se takovým členem KLUBka stát. Je to vcelku jednoduché, stačí napsat alespoň 5 komentářů k článkům a/nebo diskuzních příspěvků. Členem KLUBka se stanete hned následující den po splnění této podmínky. Tipy, jak to zvládnout najdete v Nováčkovské zóně. Nejste-li ještě členem KLUBka, máte banner s odkazem na Nováčkovskou zónu v pravém sloupci každé stránky pod uživatelským boxem.

Ale teď už k těm, kteří se do KLUBka propsali letos v srpnu. Protože klubkových nováčků bylo tentokrát zřejmě díky sponzorovaným diskuzím celkem požehnaně – celkem 18 – práci na článku jse m si trošku usnadnila tím, že jsem každého z nich požádala o pár slov o sobě, abych informace nemusela dohledávat a sepisovat sama. Osm oslovených moji prosbu vyslyšelo a vy si jejich vlastní slova přečtete v modře podbarvených rámečcích. U ostatních uvádím jen info, které jsem vyčetla z jejich příspěvků.

A tady je máme…

Zbrusu noví nováčci

STANDA51 nám toho o sobě moc neprozradil. Víme, že rád soutěží, je proti kouřen na veřejných místech a denně pije kávu. No, třeba se časem dozvíme ještě něco víc, mužský element by tu jistě byl vítaný.

paninejchytrejsi k prvním příspěvkům přiměla potřeba vložit dotaz do jedné z poraden.

Pár slov o sobě? No nevím, mám dost široký záběr.Co mne sem dovedlo? Jednoznačně jsem hledala řešení toho s čím se právě potýkám. Mimochodem doposud jsem zde na svou otázku nenašla odpověď.Co očekávám od času zde stráveném? V tuto chvíli s napětím, netrpělivostí a radostí očekáváme testovací balíček gumiček pro tvoření. Pokud je zde někdo, koho zajímá, jak jsem došla ke své přezdívce, pak se musím přiznat k tomu, že za ni nejspíše může můj smysl pro humor a nadsázku a také vědomí toho, že mám zkušenosti, hluboké znalosti a tedy i vyjímečné výsledky, schopnost analyzovat a nadání obvykle velmi často a rychle jít za povrch věcí a pochopit motivace ostatních lidí.
Rádo se stalo a děkuji za přijetí do vašich řad.
Ivana

Integra se rozepsala hned první dva dny po registraci, když se hlásila k testování Lega Dupla. Z kratičkých diskuzních příspěvků jsem toho ale bohužel moc nevyčetla, snad jen že má půlroční a třiapůlletou holčičku.

tvorenicko mi utkvělo v hlavě ze sportovní diskuze.

Mám dva syny – Adam chodí do 4.třídy, hraje fotbal a strašně rád leží v knížkách (nejraději o zvířatech). David šel teď do 7.třídy, chodí na basket. Jako bývalá závodnice na horských kolech jezdíme rádi na kole, začali jsme s pejskem běhat a jak už víš, tak jsem instruktorkou aerobiku – bosu a posilování a spininku. Ještě nedávno jsem hrozně ráda tvořila všelicos z korálků, ale úplně nejraději kytičky. Ne malé, ozdobné, ale reálné, v životních velikostech.
Na VD jsem zabrousila úplnou náhodou, třeba tu najdu nějaké aspoň virtuální kamarádky, se kterými si člověk může o všem pokecat a případně svěřit,poprosit o radu apod. Těch reálných moc nemám, opravdové dvě, ale ty jsou obě vytížené (jedna má 10 měs.dvojčátka, druhá chlapečka 3 roky a čerstvé mimi). Takže já jako zaměstnaná s odrostlými dětmi se nějak nechytám :-).

jardamalej je zřejmě nejstarším členem KLUBka. V SD o křížovkách na sebe prozradil, že luštit začal už v předškolním věku, což je více než před 70 lety (takže můžete začít počítat).

Po přestávkách, kdy jsem vychovával /či spíše pomáhal manželce/ tři vlastní děti, později se podílel na výchově a rozmazloval dva vnuky a dvě vnučky, jsou na řadě Maruška s Felinkou, pravnučky ve věku dvou let první a 3/4 roku druhá. A protože chci „být v obraze“ stran současné výchovy omladiny, je nabíledni /nevíte odkud se bere toto slovo/, že se učím , kde se dá, tedy i na Vašich/našich dětech.cz.
Přeji hezký den – Jarda

milisek81 se stala členkou KLUBka až téměř půl roku od své únorové registrace na VD, přesto ji ještě řadím k novým nováčkům. Mezi těmi staronovými jsou totiž v tomto směru mnohem větší matadoři 😉

Ahoj.Jsem maminka dvou rozverných malých dětí – syna 5 let a dcerky 3 roky. Sem na stránky mě původně dovedly soutěže – ráda soutěžím a dělám svým dětem radost 🙂 – a také si přečtu zajímavé články. Občas se dívám i do diskuze, jestli bych mohla někomu poradit nebo naopak mě zaujme téma od některé zdejší členky :-).Občas starosti jiných jsou podobné těm mým. Snad to tak stačí :-).Přeji krásný den.Milisek

terka8 je studentka a k nám zavítala proto, aby probrala svůj komplikovaný vztah s kamarádkou. Nejspíš vám neunikla diskuze Bohatá kamarádka má všechno.

 

Staronoví nováčci

Díky podmínce 5 příspěvků se stává, že se členem KLUBka někteří návštěvníci stanou i několik let po registraci. Jak vidno, ne každý se registruje za účelem komunikace s ostatními. Dokladem toho jsou i následující „staronoví nováčci“.

mipal se na VD zaregistrovala v dubnu 2012.

Na VD jsem se zaregistrovala před narozením dcerky, hlavně kvůli informacím, protože malá je jedináček a s dětmi moc zkušeností nemám. Také ráda soutěžím a zde jsou výhry pro dětičky moc pěkné, už se mi podařilo pro malou i něco vyhrát.
Jinak nejsem člověk, který by o sobě rád zveřejňoval info na netu, spíš hledám informace, které zrovna potřebuji. Také se snažím netrávit na síti mnoho času, jsem spíš ten typ „kouknu a jdu“ a pak se raději věnuji dcerce (proto ty komentáře až v poslední době, mám teď malinko víc času).
Tyhle stránky se mi moc líbí, už jsem si našla i pěkné náměty pro vyrábění s malou. A až půjde do školky, budu hledat rady určitě ještě častěji, bojím se, že u nás to nebude jednoduché.

Neny se na VD zaregistrovala už v dubnu 2008.

Jsem celkem dost pracovně vytížená, mám své stálé zaměstnání, brigádu, starám se o rodinu, dům, prarodiče a zvířata. Mám dvě děti a v Klubku najdu spoustu zajímavých tipů, nápadů a podobných starostí a řešení, s kterými se denodenně potýkám. Popravdě, to že jsem tu registrovaná, jsem už dávno zapomněla, zjistila jsem to, až když mi náhodně přišel odkaz na e-mail na vaše stránky. 🙂
Snad to takhle bude stačit. Neny.

velinka se na VD zaregistrovala už v březnu 2009. Má ráda kávu s mlékem a miluje křížovky 🙂

Ve svých 46 letech jsem přišla o práci ve které jsem trávila všechen svůj volny čas. Takže teď dělám věco na které jsem dřív ani nepomyslela a hlavně taky ráda soutěžím.

andreacool se na VD zaregistrovala v srpnu 2008.

…už si ani nepamatuji, kdy jsem tady přišla poprvé, ale bylo to určitě ještě v době, kdy jsem byla na mateřské se synem Kubíkem.. bohužel nebo bohudík.. jelikož ráno vstáváme v půl šesté a odjíždíme do školky a večer se vracím z práce také pozdě, a snažím se synovi věnovat, co to jen dá.. nemám už moc času tady trávit pročítáním článků a diskuzí, takže sem chodím jen málokdy nebo když hledám něco konkrétního.. jinak se mi velmi líbí soutěže, za ně moc díky.. Snad tato krátká zpráva o mě vypoví to hlavní.. Pa Andrea

Zbývajících sedm staronových nováčků, na OV nereagovalo a ani z jejich příspěvků se toho moc vyčíst nedá, proto si dovolím je jen jmenovitě zmínit. Do KLUBka letos v srpnu po několika letech od registrace také vstoupily:

Bambi, ZHalickova, irenajak, akna, Hela45, xxkouckaxx a lulieta.

…pokud nás některá čtete a chtěly byste o sobě připstat pár slov, stačí se ozvat v komentáři pod tímto článkem nebo mně do OV (na jméno Petra).

Věřím, že s některými srpnovými klubkovými nováčky se na VD budeme setkávat pravidelně.

Těším se na přečtenou!

…se všemi, ať už jste tu noví nebo zkušení matadoři se stovkami příspěvků na svých kontech 😉

Toto taky stojí za přečtení!

Kam s dětmi za lyžováním? V italském středisku Passo Tonale děti milují!

Italové děti milují, to je obecně známo. A udělají pro ně první poslední. Lyžařské středisko Passo Tonale vás o

Čtu dál →
Jak dětem ulevit od ucpaného nosu

Jak dětem jednoduše ulevíte od ucpaného nosu

Milé maminky, jsou Vaše děti často nachlazené? Teče jim z nosu, v noci mají ucpaný nos a těžce se jim dýchá? Pomozte

Čtu dál →

Môžem dať dieťatku jesť hocičo?

Môžem dať dieťatku pribináčika? Alebo zákusok? Alebo kupovanú nočnú kašu? V mamičkovských internetových skupinách sa pravidelne objavujú otázky, či to alebo

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (2 vyjádření)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist