Chytrá televize pro vytížené maminky

Rubrika: VD tipy

Také se vám stává, že jste celý den v jednom kole a pro všechnu práci okolo dětí nestíháte sledovat své oblíbené pořady, seriály či filmy? Máme pro vás ideální řešení! Značka GoGEN přichází s designovými bílými televizemi řady 780, které vám nově umožní přístup do internetového archivu České televize. Můžete si tak její pořady, které během dne nestihnete, pustit zdarma kdykoliv budete chtít přímo na televizních obrazovkách. Funkce Record Ready a TIMESHIFT pak zase dovolují vysílání nahrát nebo pozastavit.

Mimo decentního a příjemného vzhledu se mohou tyto televize pyšnit i prémiovými aplikacemi či otevřeným internetovým prohlížečem. Právě díky němu si s novými Smart televizemi GoGEN užijete nejen mnoho zábavy, ale stanou se vám i vzácným rádcem a pomocníkem v mnoha směrech. Řekněte proto počítači sbohem a nechte se unášet pohodlným surfováním na vašich televizních obrazovkách. Třešničkou na dortu je pak bonus ke koupi této řady televizí – až 500 filmů z největší online videopůjčovny Topfun zdarma.

GOG_TV_bila_internet_xx780_03_menší

 Jedinečná funkce HbbTV

GogTVL32780WEBW_3Nové bílé televize značky GoGEN řady 780 jsou vybaveny jednou z nejmodernějších funkcí současnosti, nazývanou HbbTV. Televizory s touto funkcionalitou jsou označovány jako hybridní a doplňují digitální vysílání o interaktivní služby pomocí širokopásmového internetu. Díky nim můžete nyní nově využít i archiv pořadů České televize. Ta totiž nedávno spustila svůj projekt iVysílání pro HbbTV a umožnila tak divákům sledovat pořady ze svého internetového archivu jednoduše, rychle a pohodlně skrz hybridní televize. Doplnila tak svou stávající HbbTV nabídku, v současnosti také vylepšenou o modernizovaný, přehlednější Superteletext a elektronického programového průvodce (EPG) s fotografiemi a náhledy pořadů. Vstup do této nabídky pak není žádnou vědou. Na dálkovém ovladači stačí po vybrání příslušného kanálu pouze stisknout červené tlačítko a zobrazí se přehledné menu. Naleznete zde bohatou nabídku pořadů v objemu 71 tisíc hodin, což je více než 8 let čistého času videa. Aplikace zahrnuje tipy ČT a nejsledovanější videa. Pořady lze také vybírat podle data nebo abecedy. Tyto služby plánuje ČT i nadále rozvíjet a sbírat cenné poznatky ze současného provozu, který probíhá na všech jejích stanicích.

 

S funkcemi ještě nekončíme…

U nových bílých Smart televizí GoGEN najdete i funkci Record Ready díky které lze digitálně nahrávat vysílané pořady na připojený flash disk nebo externí pevný disk. Jistě potěší i ta s názvem TIMESHIFT, umožňující sledovaný pořad pozastavit a následně se na něj dodívat se zpožděním. Funkce WiFi ready zase dovoluje Smart televizor připojit do bezdrátové domácí sítě. Můžete ho však propojit i s ostatními chytrými zařízeními v domácnosti, jako je telefon, foťák, digitální kamera či počítač, a to díky funkci DNLA. Fotky, videa, či filmy si tak budete moci prohlížet v perfektní kvalitě přímo na obrazovce chytré televizi. Pokud jste pak milovníky dokonalého obrazu, jistě oceníte funkci CMP, díky které bude váš obraz i při rychlých scénách ostrý, jasný a živý.

GOG_TV_bila_internet_xx780_01_menší

Prémiové internetové aplikace pro maximální zábavu

GogTVL32780WEBW_4Díky prémiovým internetovým aplikacím bílých Smart televizí GoGEN řady 780 můžete snadno komunikovat se svými nejbližšími prostřednictvím sociálních sítí Facebook a Twitter, či si pouštět si oblíbená videa a klipy na Youtube. Hravě si také zapůjčíte film v největší on-line videopůjčovně Topfun. Nové či oblíbené filmy tak máte neustále po ruce a to v libovolném čase v pohodlí domova. Jako benefit k zakoupeným chytrým televizorům GoGEN získáte na 1 měsíc až 500 filmů z této videopůjčovny zdarma. Další aplikace vám pak umožní hrát zdarma počítačové hry či skypovat s přáteli, pokud televizi vybavíte kamerkou a mikrofonem.

Ovládejte televizi stylově!

Speciální dálkový ovladač, který si k TV GoGEN můžete zakoupit, zajistí jednoduché, intuitivní a sofistikované ovládání televize. Pohybem ovladače posunujete a ovládáte na televizní obrazovce kurzor, který funguje podobně jako myš u počítače. Před přáteli se pak můžete předvést stylovým ovládáním televize za pomoci mobilu či tabletu, pokud si na Google Play nebo Apple Store stáhnete aplikaci Smart Remote Control.

Záruka 40 měsíců

Protože si je značka GoGEN jista kvalitou svých televizorů, poskytuje na ně prodlouženou záruku 40 měsíců.

GogTVL32780WEBW_1

 

Skvělý poměr cena/velikost

Nové bílé Smart televizory GoGEN řady 780 jsou k dostání ve třech úhlopříčkách. Model s úhlopříčkou 22“ (56 cm) seženete od 4.699 Kč, 24“ od 5.290 Kč a 32“ (81cm) od 6.990 Kč. Všechny televize lze pořídit za výhodné ceny např. na internetových obchodech kasa.cz, eproton.cz, euronics.cz  nebo síti elektroprodejen Euronics. Koupí těchto televizorů navíc šetříte i na energii, protože splňují evropskou normu pro úsporné spotřebiče s energetickou třídou A.

Napsal/a: Veronika Hejlová

Toto taky stojí za přečtení!

Kam s dětmi za lyžováním? V italském středisku Passo Tonale děti milují!

Italové děti milují, to je obecně známo. A udělají pro ně první poslední. Lyžařské středisko Passo Tonale vás o

Čtu dál →
Jak dětem ulevit od ucpaného nosu

Jak dětem jednoduše ulevíte od ucpaného nosu

Milé maminky, jsou Vaše děti často nachlazené? Teče jim z nosu, v noci mají ucpaný nos a těžce se jim dýchá? Pomozte

Čtu dál →

Môžem dať dieťatku jesť hocičo?

Môžem dať dieťatku pribináčika? Alebo zákusok? Alebo kupovanú nočnú kašu? V mamičkovských internetových skupinách sa pravidelne objavujú otázky, či to alebo

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (1 vyjádření)

  • Ježeček

    Určitě je super, že vývoj jde dál a jsou stále novinky.
    Kdysi ohromnou novinkou bylo whs video 😀 A dnes? Dnes ho nepotřebujete, protože si „zastavíte“ přímo vysílání a pustíte, kdy chcete 🙂
    Já zatím na tyhle novinky nejsem. Ale až mi ubyde energie, nebudou stačit síly na mé aktivity, tak si možná ráda sednu k tv a budu sledovat vše, co mi nabídnou 🙂 *

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist