TVD: Dárečky pro miminka

Rubrika: Těhotenství

Je to už šest měsíců, kdy na naši výzvu zareagovaly těhotné maminky a opět jsme rozjeli na VD seriál Těhotná s VD. Pro naše první narozená miminka jsme připravili překvapení.

Mezi naše milé partnery patří Mamaja – přebalujeme, oblékáme, nosíme. Obchod, kde si mohou nastávající rodiče zakoupit vše potřebné pro miminko. Mamaja je specialistou na látkové pleny, šátky na nošení dětí a biooblečení.

Společnost založila Kateřina Borunská, když byla na mateřské a hledala kvalitní zboží pro své syny.

Pro naše první narozená miminka v rámci projektu TVD Mamaja připravila milé překvapení v podobě dárečku. Maminkám jsme chtěli dopřát překvapení, a tak jsme jim dopředu o dárečku, který pro svá miminka dostanou, neřekli.

Jaká byla jejich reakce? Jak se dáreček líbil?

Inori

Děkuji Mamaja za dva balíčky krásných návleků na nohy. Naší Simonce jsou zatím velké, ale do podzimu, kdy budou potřeba, dorosteme. Líbí se mi myšlenka, že nebudu muset při každém přebalování sundávat celé punčošky – s návleky bude plena dobře dostupná a dítěti mezitím nebude zima na nohy. Návleky se také chystám pořídit kamarádkám s malými dětmi jako originální dárek.

inori-dárek mamaja

HankaManka

Jeden den mi došla sms, že nám vezou zboží. Když manžel přiletěl z práce, aby to převzal, dal mu pošťák malou krabičku. Řekla jsem mu, ať to rozdělá. Našel tam dvoje návleky. Dáreček jistě užijeme. Jednak při přebalování, kdy má Vašíček holé nožky, a taky později, jak poleze po čtyřech. Je to zmrzlík, takže při tom přebalku se to hodí moc. Moc děkuji za milý dárek.

Piškotka

Strašně mě to překvapilo, protože jsem si nikde nic neobjednala a najednou PPL a balíček bez dobírky, říkala jsem si, jestli se někdo nespletl. Moc děkuji a vážím si toho.

Moc děkujeme všem maminkám, které nám posílají své příběhy a dělí se s čtenáři o své zážitky, starosti a radosti z těhotenského období. Vždy, když se blíží termín porodu některé z maminek, netrpělivě vyhlížím zprávičku o narození a z každého „našeho“ miminka mám velkou radost.

Jste těhotná? Máte ve svém okolí těhotnou kamarádku, příbuznou? Moc ráda přivítám do projektu nově zapojené maminky! Pište na email: petrah@vasedeti.cz.
Těším se na vás!

Děkuji našemu partneru obchůdku Mamaja za podporu projektu i za příjemné překvapení pro maminky.

Článek je součástí projektu Těhotná s VD, jehož partnerem je Mamaja.cz.
mamaja

Napsal/a: Peťka

Toto taky stojí za přečtení!

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Jak strávit víkend s dětmi v Praze?

Praha je tak kouzelné místo nejen díky své stovce věží nebo památek, ale také proto, že je zde nekonečné

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (3 vyjádření)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist