Jazykové kurzy angličtiny pro děti a mládež: skvělá investice do vzdělání!

Rubrika: Vzdělávací kurzy

Snad každý rodič si uvědomuje důležitost znalosti cizího jazyka v dnešní době. Přísloví, že kolik řečí umíš, tolikrát jsi člověkem, znamená v dnešní době globalizace mnohem víc než kdy dřív. Navíc s výukou cizího jazyka u dětí je nejlepší začít co možná nejdříve, když se ještě jejich mozek snadno přizpůsobí nově učeným řečem.

Skvělým způsobem, díky kterému se vaše ratolest naučí nebo si procvičí již studovaný jazyk, jsou jazykové pobyty v zahraničí. Ty nabízí například i společnost ESL Jazykové Pobyty, o které najdete více informací zde. Jejich programy jsou určené pro děti a mládež ve věku 7 až 17 let. Studium jazyka v zemi, kde se daným jazykem mluví, je tím nejlepším způsobem, aby se vaše díte jazyk naučilo, neboť bude jazykem stále obklopené. Získá tak sebejistotu ve vyjadřování i porozumění. Navíc bude navštěvovat jazykovou školu, kde bude výuka probíhat zábavnou formou a kde získá všechny potřebné znalosti gramatiky i slovní zásoby. Studium vedou rodilí lektoři s pedagogickým vzděláním, kteří mají s výukou mládeže i dospívajících spoustu zkušeností. Jazykový pobyt pro děti a mládež je nejen skvělou investicí do vzdělání, ale také neuvěřitelně obohacující lidskou zkušeností a výborným způsobem, jak poznat nové mezinárodní kamarády a získat jiný přístup k jazykové výuce.

Nejoblíbenější jsou jazykové kurzy angličtiny, jelikož angličtina je třetím nejrozšířenějším jazykem na světě, ale hlavně se používá i jako univerzální dorozumívací prostředek. Společnost ESL Jazykové Pobyty nabízí jazykové kurzy angličtiny pro děti a mládež například ve Velké Británíí, v USA, v Kanadě, na Maltě nebo v Belgii. Nicméně vybrat si můžete i z jiných jazyků, třeba francouzštiny ve Francii, Švýcarsku a Belgii nebo němčiny v Německu, Švýcarsku či Rakousku.

Se společností ESL Jazykové Pobyty ale vaše dítě zažije kromě jazykového obohacení také skvělé prázdniny. Všechny partnerské školy společnosti ESL totiž nabízejí spoustu kulturních nebo sportovních aktivit a výletů během volného času a víkendů. Vaše ratolest tak díky nim nejen pozná okolí své destinace, ale také bude mít možnost svůj pobyt trávit v příjemném a přátelském kolektivu. Mimo to se ale bude i během volného času stále procvičovat v jazyce, jelikož ho bude muset neustále používat ke komunikaci s ostatními studenty. A jak lépe se učit jazyk, než při zábavné činnosti a interakci s kamarády?

Napsal/a:

Toto taky stojí za přečtení!

Jak vybrat přebalovací tašku na kočárek

Čekáte miminko a hledáte tašku na kočárek? Co všechno byste měli v takovém případě zvážit a proč maminkám nestačí

Čtu dál →

10 pravidel, jak oblékat děti v zimě

Venku přituhuje, nejen na horách napadla sněhová pokrývka. Zatímco my poznáme, kdy je nám zima nebo naopak příliš teplo

Čtu dál →

Tipy, jak zabavit děti na zahradě v zimě i v létě

Zahrada je pro děti osobitým útočištěm, kde mohou stále něco nového objevovat. Stačí pár vychytávek, nezbytných komponentů i vhodný

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (1 vyjádření)

  • Anonymní

    Dopouručuju investovat do kurzu jazyka pro vaše dítě…já jsem svoje obě děti posílala na kurzy do Anglie a nyní se jim to ve škole mnohokrát vyplatilo, myslím že každé prázdniny je alespon třeba na dva týdny poslat na zahraniční jayzkový pobyt není vůbec od věci 🙂 já mám zkušenost s agenurou Intact a můžu jen doporučit!

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist