Souboj maminky versus filmoví fandové! Hlasujte i vy!

Rubrika: Co, kde a jak na VD, Rodina a domácnost

Zkusíte si tipnout, který filmový tatínek je podle maminek ten nejlepší? A který filmový táta bude naopak v popředí zájmu filmových fanoušků?

Možná si pamatujete na nedávno proběhlou diskuzi na téma nejlepšího filmového tatínka. Aby neupadla do hlubin zapomnění, trochu zajímavěji jsme ji rozšířili.

I když původně mělo jít jen o shrnující článeček právě k této diskuzi na VD, přišly nápady a domluva s filmovým portálem a máme tady:

Souboj Maminky versus filmoví fandové

Jak jste si už asi všimli, na VašeDěti.cz byla vytvořena anketa s názvem Nejlepší filmový tatínek, ve které máte daný předvýběr určitých „možností“. V zastoupení jsou herci, kteří v nějakém filmu ztvárnili roli tatínka. Vybírat můžete jak ze zahraničních, tak samozřejmě i z českých filmových herců. Uznávám, že výběr není široký – všichni filmoví tatínkové do ankety prostě vypsat nejdou.

Co když mi v anketě chybí „můj tatínek“?

Vůbec to nevadí! Úplně dole je kolonka, do které můžete dopsat třeba právě toho svého. Automaticky se pak započítá k dalším a ostatní uživatelé pro něj mohou také hlasovat.

Co když se mi líbí víc filmových tatínků?

Taky to není problém. Můžete najednou hlasovat až pro 5 filmových tatínků!

A jak z názvu souboje vyplývá, půjde tu o hlasy nejen maminek na VašeDěti.cz, ale i fanoušků filmového plátna. VašeDěti.cz se domluvili s Filmovou databází FDb.cz, kde byla zveřejněna také anketa na toto téma.

Anketa na magazínu VašeDěti.cz

Anketa na filmové databázi FDb.cz

Obě ankety budou vyhodnoceny po 30. září 2014 a zpracovány tak, aby byly předloženy všem, které bude zajímat výsledek. A nebudou chybět ani názory těch, kteří se o film zajímají přece jen o trochu více, než jen z pohledu klasického diváka. O to zajímavější to nepochybně bude.

Jsme skutečně zvědaví, jaké budou výsledky!

Pravdou je, že jsem hodně zvědavá. A tak by mě zajímalo – zkusíte si tipnout, jaké budou výsledky? Kdo zvítězí u maminek, a kdo u filmových fandů? Bude to tatínek z českého filmu, nebo naopak první příčku obsadí nějaký zahraniční taťulda?

Co říci na závěr?

Snad jen to, že se těšíme na vaše hlasování a samozřejmě jsme i zvědaví na to, jak celý souboj dopadne.

Velký dík tak patří filmové databázi FDb.cz, díky které se tento originální souboj může uskutečnit.

Nezapomeňte hlasovat a filmovým tatínkům zdar!

Napsal/a: Iveta Pešková

Toto taky stojí za přečtení!

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Jak strávit víkend s dětmi v Praze?

Praha je tak kouzelné místo nejen díky své stovce věží nebo památek, ale také proto, že je zde nekonečné

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist