Dopisy Ježíškovi s Nadací Naše dítě

Rubrika: Pomoc

Vánoční svátky jsou tu za pár týdnů. Udělejte veselejší Vánoce dětem z dětských domovů. Rozdávejte radost dětem společně s Nadací Naše dítě prostřednictvím tradičního vánočního projektu Dopisy Ježíškovi. Pomůžete splnit vánoční přání téměř pěti stům dětí ze čtrnácti dětských domovů z různých míst České republiky.

Vánoční strom letos zdobí více než 470 dětských přání a tajných snů. Dopisy Ježíškovi najdete v předvánočním období od 18. listopadu do 20. prosince 2011 v prostorách Obchodního centra Europark v Praze Štěrboholy. Stačí, když si vyberete konkrétní přání a zakoupíte dětem některý z vysněných dárků, který přinesete zpět pod vánoční strom. Dárky před Štědrým dnem slavnostně zabalíme a rozvezeme do všech čtrnácti dětských domovů.

Dopisy Ježíškovi dětí z dětských domovů jsou už řadu let srdeční záležitostí přední české zpěvačky Heleny Vondráčkové. Ta je dlouhodobě patronkou Nadace Naše dítě a zároveň patronkou tohoto oblíbeného vánočního projektu. Letos se opět můžete těšit na její pěvecké vystoupení spojené s autogramiádou. V OC Europark Praha Štěrboholy se osobně s Helenou Vondráčkovou můžete setkat v sobotu 3. prosince 2011 od 14.00 hod.

Přání dětí z dětských domovů letos podpoří řada dalších známých osobností. Těšit se můžete na televizní rosničku Radku Kocurovou nebo herečku Markétu Hrubešovou. Zábavný program s jejich osobní účastí si nenechte ujít v OC Europark Praha Štěrboholy v sobotu 17. prosince 2011 od 14.00 do 17.00 hod.

„Vánoce jsou citlivým obdobím pro každého z nás a jsem ráda, že nezapomínáme na děti, které žijí v dětských domovech bez láskyplného rodinného zázemí. Moc mě těší, že mě Nadace Naše dítě oslovila k účasti na Dopisech Ježíškovi. Neváhala jsem a také jsem si vybrala jedno z dětských přání, které jsem splnila. Snad tento vánoční dárek vykouzlí šťastný úsměv,“ říká moderátorka Radka Kocurová.

„Plnit přání dětí z dětských domovů je krásným vyjádřením lidské sounáležitosti. Víme všichni, že si každé dítě zaslouží šťastnou a spokojenou rodinu, což je bohužel v mnoha případech velmi těžké. V předvánočním čase přijďte a společně s námi vyjádřete podporu opuštěným dětem alespoň tím, že jim splníme jejich vánoční přání, která se dají splnit snadno,“ říká ředitelka Zuzana Baudyšová z Nadace Naše dítě.

Nadace Naše dítě oslavila letos svoji plnoletost. Pomáhá týraným, zneužívaným a opuštěným dětem již osmnáct let. Dlouhodobě podporuje desítky dětských domovů a pomáhá hradit volnočasové a vzdělávací aktivity opuštěných dětí. „Děkujeme všem laskavým lidem, kteří přijdou zakoupit vánoční dárek pro děti z dětských domovů prostřednictvím projektu Dopisy Ježíškovi,“ dodává ředitelka nadace Zuzana Baudyšová.

Nadace Naše dítě děkuje partnerům projektu:
OC Europark Štěrboholy Praha
Greek transport and logistic

Napsal/a: Tisková zpráva

Toto taky stojí za přečtení!

Náš skrytý vliv na děti

Věřte nevěřte, děti ovlivňujeme opravdu hodně a vy sami jste to měli úplně stejně s vašimi rodiči. Nejen chování,

Čtu dál →

Jak vybrat první šlapací kolo?

Pamatujete si své první kolo? Možná jste ho jako já našli pod stromečkem, možná to byl dárek k narozeninám. A

Čtu dál →

Pravda a lži o kontaktním rodičovství

Možná jste tenhle název už slyšeli a možná ne. Tak jako tak, pokusím se vám ozřejmit, co to doopravdy

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist