Wegett – zdravá křesla nejen pro děti

Rubrika: Domácnost a bydlení

Zařizujete dětský pokoj nebo nekonveční obývák? Nechte se inspirovat firmou WEGETT a jejich zdravými sedacími pytli pro děti.

Různobarevné, různě tvarované vaky plněné polystyrénovými kuličkami – aktuální hit v dětském designovém nábytku, který již zasáhl i Českou republiku. V čem se liší od „obyčejných“ křesel a židlí a jaké nabízejí výhody?

VŽDY DO MĚKKÉHO…
V dětských sedacích vacích, které na českém trhu nabízí firma Wegett, se spojuje unikátní design s pozitivním zdravotním efektem. Za jednu z hlavních předností dětského vaku označují výrobci jeho výjimečnou bezpečnost. Křeslům totiž chybí pevná vnitřní konstrukce, tak jak ji známe z tradičního nábytku. „Bezpečnost je u výrobků určených dětem vždy na prvním místě. Absence pevných hran u našich křesel je zárukou maximálního bezpečí pro jejich malé uživatele,“ říká zástupce výrobce David Sadovský.“ Odstraněním pevného rámu nemůže při dovádění v křesle dojít k žádným zraněním, tak jako u standardního dřevěného či kovového nábytku s ostrými hranami,“ dodává.K různému dovádění mimochodem sedací pytle přímo vybízí, křeslo je tak lehké, že i malé děti s ním mohou volně manipulovat, přenášet jej a vytvarovat si jej podle vlastní fantazie a přání. Křeslo se snadno změní na lehátko či dokonce postýlku. Na rozdíl od běžného křesla nebo židle si totiž dětské tělo samo ‚otiskne‘ tvar do elastického hmoty a získaný tvar následně pevně drží. Proto nehrozí, že z křesla dítě spadne nebo v něm bude obtížné měnit pozici.NEJEN PRO DĚTI
Sedací vaky Wegett jsou vyplněny antialergenními polystyrénovými kuličkami. Ty nabudí a prokrví tkáň, podobně jako například akupresní rohožka, což má nejen stimulační efekt, ale navíc navozuje i příjemné pocity, vhodné k relaxaci. I proto je tento originální kus nábytku vyhledáván zdravotně postiženými a těhotnými ženami. Sedací pytle Wegett jsou sice určeny především pro děti až do výšky 150 cm, ale může si v nich pohodlně posedět i dospělý člověk. Křesla dovolují zaujmout přirozené fyziologické polohy, takže přinášejí značnou úlevu lidem, trpícím bolestmi zad. Po dosednutí se totiž kuličky vytvarují přesně dle ergonomie těla.

I proto si vaky Wegett pořizuje mládež a dospělí jako alternativu k pracovní židli nebo jako zajímavý a netradiční doplněk do interiérů. Právě v neformálních a mladě působících interiérech se sedací vaky vyjímají úplně nejlépe, protože umožňují přizpůsobit prostor okamžité potřebě. Sezení lze rychle a jednoduše změnit v ležení nebo snadno vytvořit co největší prostor naskládáním lehkých pytlů na hromadu. Textilie, která je použita na Wegett sedacích pytlích je z vnitřní strany pogumovaná, nepropouští vodu a umožňuje používat vaky i na balkóně, terase, u bazénu či na zahradě.

PRÝ DOKÁŽOU VYROBIT COKOLIV…
Třešinkou na dortu je individuální přístup, který firma Wegett poskytuje každému zákazníkovi. Pokud si pod termínem zakázková výroba představíte násobek běžné ceny v obchodě, tak specialisté ve firmě Wegett vám vyrobí křeslo, polštář, taburet, kouli, dvojsedák, psí pelech či jakýkoliv další tvar přesně podle vašeho přání. Nabídka obsahuje nabídku cca 25 barev, které lze libovolně kombinovat, při vymýšlení tvaru se meze nekladou. Výrobci už vyrobili křesla ve tvaru ovoce, závodních automobilů či třeba žárovky. Každý si tak může navrhnout svůj originální sedák, který nikdo jiný nemá a to za standardní maloobchodní cenu, která se pohybuje kolem patnáctiset korun.


Vlastnosti a výhody sedacích vaků Wegett:

 • možnost použití v interiéru i exteriéru
 • výběr široké palety barev
 • antialergické
 • bezpečnost (žádné ostré hrany a tvrdé materiály)
 • nízká hmotnost, snadná manipulace a transport
 • nenáročné na údržbu
  (nepropouští vodu, omyvatelné)
 • skvělé rehabilitační účinky
  (díky své tvárnosti má dobrý vliv na regeneraci svalů, páteře atd.)
 • záruka 2 roky

 

 

Napsal/a: Komerční sdělení

Toto taky stojí za přečtení!

Kam s dětmi za lyžováním? V italském středisku Passo Tonale děti milují!

Italové děti milují, to je obecně známo. A udělají pro ně první poslední. Lyžařské středisko Passo Tonale vás o

Čtu dál →
Jak dětem ulevit od ucpaného nosu

Jak dětem jednoduše ulevíte od ucpaného nosu

Milé maminky, jsou Vaše děti často nachlazené? Teče jim z nosu, v noci mají ucpaný nos a těžce se jim dýchá? Pomozte

Čtu dál →

Môžem dať dieťatku jesť hocičo?

Môžem dať dieťatku pribináčika? Alebo zákusok? Alebo kupovanú nočnú kašu? V mamičkovských internetových skupinách sa pravidelne objavujú otázky, či to alebo

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (2 vyjádření)

 • Nábytek takového stylu se mi moc nelíbí.Už jsem si i vyzkoušela na něm sedět,ale to není na moje záda,je to spíše vhodná pro děti,ale na dlouhé sezení to také není vhodné,protože záda u dětí potřebují právě tedˇ dobrý základ na držení těla.
  Pro dnešní generaci je to určitě něco jinšího,ale já preferuji pohodlnější sezení-manžel byl taky na 3 operacích páteře tak jsme o tomto výrobku uvažovali,ale hned jsme ho zavrhli,protože je to nepohodlné a člověk se moc propadne do sezení a není možné si stoupnout bez cizí pomoci.Neodrazuju nikoho,kdo si to chce koupit,tak si koupí proti gustu žádný dišputát.Přeji všem slunný den.

 • Anonymní

  kreslo mam, jedno detske a jedno pro sebe a nemuzu si to vynachvalit. Dcera ma 2 roky a urcite doporucuji uz jen kvuli bezpeci. Pravda je ze si s kreslem kolikrat vystaci vyhrat i nekolik hodin a to jak doma tak venku. Prestal taky problem se zadovymi svaly, ktery jsem leta nemohl vyresit, takze jen tak dal. wegett je urcite komfortni i designove zajimavej vyrobek.

  Bedrich S.Brno

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist