Kde sehnat inspiraci pro Vaše bydlení?

Rubrika: Domácnost a bydlení

Co vše se Vám honí hlavou, když zařizujete dětský pokoj, či jakoukoli jinou místnost v bytě? Co všechno vlastně shánět, kde daný nábytek vybírat? Napadlo Vás, kolik nabídek musíte projít, než se rozhodnete pro koupi? Na portálu oBydleni.cz naleznete vše na jednom místě a přehledně uspořádané. Zajímá Vás více?


Výběr nového bydlení či zařizování bytu samozřejmě není nikdy nic jednoduchého. My Vám s tím velice rádi pomůžeme, ptáte se jak? Na portálu oBydleni.cz prezentujeme katalogy a letákové akce od velkých řetězců typu Asko, Sconto, Kika, Jysk, či menších, nezávislých prodejců. Aktuálně zde můžete nalézt okolo 100 nejrůznějších katalogů a letáků o tisících stranách.
S čím ještě Vám můžeme pomoci? Na oBydleni.cz naleznete také zajímavé články, díky kterým načerpáte inspiraci, nové bytové projekty z celé ČR, či adresář prodejců a slevové kupóny. Aktuální problémy či trendy v bydlení můžete probrat v rozsáhlém diskuzním fóru.
oBydlení.cz
Ještě si myslíte, že zařizování bytu není zábava? Přijďte se podívat na oBydleni.cz a my Váš názor rádi změníme!

Napsal/a: Ondřej Hloupý

Toto taky stojí za přečtení!

Jaké vybrat odrážedlo pod stromeček?

Chcete mít ze svého potomka vášnivého cyklistu? V určitém věku už nestačí jít příkladem. Vlastní dvoukolé odrážedlo, které je jedním

Čtu dál →

V jakých lázních vám zajistí hlídání pro děti?

Touží vaše srdce po lázních, ale říkáte si, že děti jsou pořád ještě malé, tak vám nezbývá než o

Čtu dál →

Dětský svět v zahradě? Vsaďte na bunkr, hmyzí hotel nebo malé hřiště

Hledáte recept, jak děti vylákat na zahradu, aby se vydováděly na čerstvém vzduchu a měly jste je přitom na

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (3 vyjádření)

 • Anonymní

  No my jsem začali prvně pořádnou rekonstrukcí a pak jsme inspiraci hledali na stránkách designerů, stavebních společností, časopisech.

 • olga hartmanova

  Řekla jsem si, proč si mezi péčí o naše křiklouny neudělat radost, a nespojit ji s něčím užitečným.Architekti z Massimo Fontaine pokud vím pořád, nabízejí, že k vám bytový architekt přijede rovnou domů a poradí, s čím je třeba.Alespoň v tom teď nemáme doma chaos a finančně to bylo rozhodně únosné.

 • Anonymní

  Přeji pěkný den,chci se zeptat proč je těžké sehnat kontakt na paní Ivu lukšovou?Moc děkuji za odpověd.Semanová
  zuzanicka@centrum.cz

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist