Vyzkoušeli jsme Bembo, nový vyhledávač dětského zboží

Rubrika: PR článek

Každý, kdo rád nakupuje hračky, oblečení a další zboží pro děti na internetu, nám dá za pravdu, že s e-shopy s dětskými produkty se v posledních letech roztrhl pytel. Pokud máte svůj oblíbený internetový obchod, ve kterém nakoupíte vždy všechno, na cenu nehledě, máte samozřejmě vyhráno. Pro všechny ostatní může být nákup vysněného kousku pro prcka zapeklitá záležitost. Nábytek do pokojíčku hledáme tam, boty támhle a hračky zase o dům vedle. V jednom e-shopu je produkt levnější, druhý má pro změnu dopravu zdarma. Od listopadu minulého roku vám ale rád podá pomocnou ruku nový vyhledávač dětského zboží Bembo.

Co slibuje? Půl milionu produktů pro děti a jejich rodiče z více než 150 českých e-shopů na jednom místě. Jakkoliv se to zdá k nevíře, i přes nekonečný sortiment zde vše najdete snadno a rychle. Produkty jsou rozděleny do přehledných kategorií a filtrace vám pomůže najít v nich přesně to, co hledáte. V detailu každého produktu máte přehled e-shopů, které jej prodávají, informaci o ceně a poštovném. Když se zadaří, najdete i nějaký ten slevový kód. Každý den také u produktů přibývají desítky nových recenzí od rodičů, kteří s nimi mají zkušenosti. Díky nim je váš nákup zase o chlup snazší. Jakmile vyberete e-shop, Bembo vás na něj v cuku letu přesměruje a objednávku už provedete přímo tam. V jednoduchosti nákupu dáváme vyhledávači palec nahoru. Místo deseti záložek s e-shopy ve vašem prohlížeči vám stačí jedna jediná.

Při procházení stránek jsme si posvítili na rozmanitost nabídky v různých kategoriích. Při otázce „co je Bembo“ se nabízí přirovnání k podobným vyhledávačům, které už na našem trhu existují. Favi a Biano se jsou už poměrně tradiční specialisté na nábytek a doplňky, pokud ale na Bembo nakouknete do nabídky vybavení dětských pokojíčku, zjistíte, že jim v tomto ohledu slušně šlape na paty. Mezi 40 tisíci produkty najdete postýlky, jídelní židličky, přebalovací pulty, oblíbené sestavy nábytku pro větší děti i kancelářské židle a stoly pro školáky. Na školou povinné a jejich rodiče ostatně v Bembo nezapomněli, a proto na vyhledávači najdete i samostatnou kategorii s učebnicemi, školními potřebami, batohy a dalším zbožím z oblasti vzdělávání. Není v našich silách spočítat, kolik tisícovek zboží na vás na Bembo čeká, nenarazili jsme ovšem na nic, co bychom postrádali.

Příjemným bonusem, kterým se vyhledávač liší od ostatních stránek podobného typu, jsou soutěže o ceny. Na sociálních sítích se díky fotkám spokojených dětí můžete přesvědčit na vlastní, že na Bembo se skutečně vyhrává a nejde o žádné výkřiky do tmy. V první řadě se ale musíte registrovat a získat virtuální měnu, tzv. Zlaťáky. Na účet vám je připíšou, jakmile zrecenzujete zboží, nakoupíte přes Bembo u partnerského prodejce nebo zodpovíte na soutěžní otázku na Facebooku a Instagramu. Pokud máte Zlaťáků dostatek, můžete je investovat do hry. Dobrou zprávou je, že vysoký počet vložených Zlaťáků vám sice šanci na výhru zvýší, ale nezaručí. Pokud tedy máte ve virtuální kapse pouhé tři stovky, můžete si i tak myslet třeba na tříkolku, LEGO, stan nebo Tatru. Do soutěží o hodnotnější ceny už potřebujete Zlaťáků víc, i tak si ale myslíme, že je to v případě cestovní postýlky nebo koloběžky hodně muziky za málo snahy.

Pokud se na vás v soutěžích štěstí neusměje, pořád máte díky Bembo možnost sehnat vyhlídnutou hračku nebo jiný produkt za tu nejlepší cenu. Třeba zrovna koloběžek, kol a dalšího sportovního vybavení, o které bude před příchodem jara rvačka, mají na vyhledávači dětského zboží požehnaně. Zkuste se letos vyhnout kamenným obchodům, vezměte si na pomoc Bembo a nakupte z pohodlí domova. Ulevíte nervům, peněžence a v ušetřeném čase se můžete věnovat dětem, nebo si přečíst jeden z článků v Bembo Magazínu.

Doporučujeme se po novém vyhledávači porozhlédnou, i když zrovna žádné nákupy neplánujete. Každý rodič si zde najde to své a my se jen těšíme na to, s jakými dalšími novinkami nás překvapí.

Napsal/a: PR článek

Toto taky stojí za přečtení!

Kam s dětmi za lyžováním? V italském středisku Passo Tonale děti milují!

Italové děti milují, to je obecně známo. A udělají pro ně první poslední. Lyžařské středisko Passo Tonale vás o

Čtu dál →
Jak dětem ulevit od ucpaného nosu

Jak dětem jednoduše ulevíte od ucpaného nosu

Milé maminky, jsou Vaše děti často nachlazené? Teče jim z nosu, v noci mají ucpaný nos a těžce se jim dýchá? Pomozte

Čtu dál →

Môžem dať dieťatku jesť hocičo?

Môžem dať dieťatku pribináčika? Alebo zákusok? Alebo kupovanú nočnú kašu? V mamičkovských internetových skupinách sa pravidelne objavujú otázky, či to alebo

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist